www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pešić trener SiCG????
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesic je po meni najbolje resenje. Pre par godina kad smo bili u krizi on nam je doneo dva zlata ali bice tesko. Treba ce mu neka motka da prvo prebije par igraca i eto nama treceg zlata zaredom na SP

 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je u ovom trenutku Moka Slavnic bolje resenje od Pesica

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebih se složio sa tobom iz jednog razloga Moka je bio dobar igrač ali na klupi gde imaš same NBA zvezde prosto bi se izgubio čak možda još gore nego Obradović,koji je znao u dušu svakog našeg igrača ali nije imao čvrstu ruku da se suprostavi igračima kao što to ima Pešić seti se šta je uradio sa Radmanovićem u Indijapolisu e to našoj košarki treba čvrsta ruka i profesjonalnost tima i svakog igrača po na osob.I nema brate cile mile jer hoćeš da igraš za državnu reprezetaciju onda se tako i ponašaj zar nije tako ?,.......
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste.Obradovic nije bio selektor vec ortak igracima.ono sto on lupa gluposti da su neki igraci izlazili u provod do 5 ujutro, ja verujem i da je on bio sa njima.
Ako dodje Pesic nema vise zezanja.Ili igras ili se susis!

_________________
Master
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pešić je najbolje rešenje, ali samo pod uslovom da prekine saradnju sa Lotomatikom i vrati se u zemlju.

Ako želimo da se vratimo na svetski tron, onda je minimum da imamo selektora koji je 100% okupiran obavezama oko reprezentacije. Kad već za taj posao uzimaju lepe pare, mogli bi malo više da se angažuju.

Čitala sam negde da i sam Pešić kaže da bi se najradije "sav predao" reprezentativnim obavezama. Njegov boravak u zemlji doprineo bi boljem odzivu košarkaša a i boljim uslovima koji bi pratili reprezentaciju za vreme pripreme.

Što se Moke tiče, mislim da bi trebao da prestane da daje izjave koje uništavaju legendu o jednom doooobrom igraču Embarassed . Najgore je to da on, obzirom da je nikakav trener koji nema iza sebe rezultate, daje sebi za pravo da komentariše rad trenera koji su iza sebe ostavili po neki trofej Exclamation
 
a991245
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesic bi u ovom trenutku bio najbolje resenje, jer je pitanje koliko bi Moka Slavnica mogao da se snadje u toj ulozi, ipak je to velika obaveza i odgovornost!
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po poslednjim izjavama koje je Pešić dao da hoće za saradnika Vladu Divca mogli bi da pretpostavimo da je stvarno rešio i to odlučno da vrati našu košarku na staru slavu.
Taman da Divac prati naše košarkaše koji igraju za NBA i da vidi njihovu formu i da ih polako motiviše za reprezetaciju a za to je Divac tata mata pravi čovek za to.A Pešić bi to isto radio sa igračima koji igraju po evropskim klubovima.
Pa kad dođu pripreme da ih spoje u jednu celinu e ljudi to će biti pravi tim za velika dostignuća i povratak na staru slavu.
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesic ce donijeti neke vazne promjene

1) Radman - zdraaaaaavoooooooo !!!

2) odbrana ce biti bolja

3) znace se rotacija za razliku od EP gdje su u 4 utakmice igrale 4 razlicite petorke

4) Milojevic - zzdrrrrraaavooooooooo

5) Mozda se cak i Pedja vrati - porast kvaliteta - 30%

6) Avdalovic - zdraaaavvoooooo

7) Povratak Drobnjaka Wink
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je Pesic trener ali ima i on nekih ekskurzija sto se tice reprezentacije...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mc dralje je napisao/la sledeće:
dobar je Pesic trener ali ima i on nekih ekskurzija sto se tice reprezentacije...


to stoji ali 2 turnira - 2 zlata
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cuo da ce verovatno odbiti,ali mislim da bi on bio najbolje resenje.

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako odbije onda stvarno neznam ko bi nas izvukao iz krize u kojoj smo zapali,polako bi počela da nestaje naše ime sa velikih natecanja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Pešić trener SiCG???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon