www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa onako, ne moze se reci da nas vole al nije ni da nas mrze, malo su ljubomorni jer bolje od njih uspevamo u njihovu zemlju Very Happy snalazljivi smo

 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako!Kako kazem da sam iz Srbije,oni beze 5 metara....kao da jedemo zive ljude u Srbiji...Kao sto napisa Makedonce 78, Ameri samo veruju medijama....na TV-u kazu da su Srbi najgori,oni veruju....ali bas me briga....rerkla sam milion puta,i dalje stojim iza toga, ja sam ponosna na svoju drzavu, i NIKADA necu kriti odakle sam!A oni,ako me vole-super,a ako ne...sta mi mogu?Mogu samo da me mrze...ne ljutim se....sve je slobodno,mogu me mrzeti....ne volim ni ja njih....

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
marina20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 63
Mesto: Kladovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisu ni austrijanci bas mnogo bolji, jes kad zivis u nekoj stranoj drzavi trebao bi njima da se prilagodis i da naucis njihov jezik. Ponekad ih i razumem kad se nerviraju i kad psuju, jer dosta ljudi ovde zive po 10-ak godina a neznaju ni da beknu nemacki!! Gledam na poslu kod mene, moja sefica prica nemacki ubij boze, a u austriji je vise od 15 godina! A posto u becu ima vise stranaca nego austrijanaca moraju oni nama da se prilagodjavaju Laughing
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mene domacini nekad lijepo a nekad ruzno gledaju jer znaju da sam iz bosne a oni ne vole bosance!!!
 
Eva_Alice
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam imala problema zato sto sam stranac mozda i zato sto nikad ne mogu da provale da sam strankinja dok im ne kazem jer govorim nihov jezik bolje od vecine njih samih! Posle kad im kazem iznenade se ali super me prihvate svejedno!
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim na Kipru... nema potrebe da vam kazem da su oni ortodoksni hriscani, tako da se osecam kao medju svojima. Veoma vole Srbiju i nase ljude i za vreme rata i bombardovanja su imali mnogo humanitarnih akcija za pomoc srpskom narodu...Mnogi pamte Tita jer je bio veliki prijatelj sa njihovim Makarijusom koga ovde skoro smatraju za sveca. Zivela sam u Italiji neko vreme i takodje nisam osecala neku odbojnost zato sto sam iz Srbije..
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni mene dobro al ja njih ne gledam nikako
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bili bi najsrecniji da me ne vide!
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu vecina ljudi ovde u mkd bas dobro tj.odlicno gledaju na nas koji na kraju prezimena imamo ''c'' ili bugarsko ''ov'' ali kao i svuda tako i ovde postoje ljudi koji su jednostavno glupi....

_________________
una grande amore per sempre....
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam josh osjetila neku mrznju od ljudih.. Al imaju razne nazive za izbjeglice.. jedan od njih je "crnoglavac".. Rolling Eyes
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Elly- je napisao/la sledeće:
Kako koji, ali uglavnom su svi super, ipak su Svabe obrazovani ljudi, a ne ko nasi, kad bi kod nas Svabe dosli oni bi ih pretukli. Very Happy


Laughing Laughing Laughing

Da, da, i ja kazem isto. Mi smo bre ljudozderi i u Srbiju ka udje i jedan stranac (nije vazno koji)-odmah bude prebijen, stavljen na lomacu, kamenovan do smrti, a onda spaljen (za svaki slucaj, da se ne povampiri). Pa da Laughing
Ipak smo mi neobrazovana, necivilizovana banda srpska-tzv. ljudozderi Very Happy Very Happy Very Happy


Kako tuzan komentar za svoj narod!!!!! Confused Mad Crying or Very sad

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Uto Apr 25, 2006 2:11 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad im kazes da si iz srbije malo se nasmeju.....znaju oni kakvi smo mi
Very Happy mada vecina misli da su srbi ok bar ja tako mislim, ja nemam problema sa tim Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon