www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

misicavi momci...???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim mišiće na dečku, ali ne pretjerane!


_________________
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne mora decko da bude nabildovan i to ne voli zaista, bitno je da su misici lepo izdefinisani... VOlim lepe ruke, dobre y=trbusnjake i zategnutu guzu
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Ne volim nista pretjerano nabildano. Malo istaknutiji bicepsi i tricepsi te guza za koju se moze uhvatiti.


super napisano Wink
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni jesu bitni mišići, šta više to me prvo i privuče kraj dečka...
Pločice na stomaku mmmmmmmmmm............. Laughing Laughing Laughing Laughing

Ruke, guza mmm.... Wink

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma normalno neka je ne nesta previse misicavo
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Re: misici ???? Na vrh strane Na dno strane

hhadzic je napisao/la sledeće:
koliko vas misici privlace kodd muskaracaa,koliko su vam oni uopste vazni ,nijee presudno sigurnoo,ali etoo znammm da vam bas i ne smetajuu,nije daa skode,jel tako cure ??? Very Happy i koji su to misicii,sta je to sta vas naj vise palii(jakii trbusni misicii,mozdaa grudii,hehehe,dupeee ili........ ).

hajj trznite se maloo pa pisitee sta mislite o ovomeee,hajde ba znamm da nas konstantnoo mjerkateee. Rolling Eyes

uf bre sto si ga srocio..mjerkam ja muski deo populacije, ali ko kaze da mjerkam bas u misice..hehehehe Laughing Wink Sva sala na stranu jeste lepo videti lepo razvijenog muskarca videti lepe trbusne misice i plocice na stomaku ali zaista nisam u tom fazonu da budem opterecena time..cak sta vise pre cu se zalepiti za nekog mrsavka nego snagatora....lepota se ne meri snagom misica vec snagom uma..ko zna zna Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne vooooooolim misicave (bilder fazon) gradju! Meni je to odvratno!
Ja volim krupne (NE debele) muskarce, kojima se misici ocrtavaju, ali nisu kao iscrtani! Meni je to iskreno FUJ!!!
Ne volim sitne ili mrsave muskarce. Moze da bude lep koliko hoce, ako nije bar 1 1/2 sirina mojih ledja Very Happy dalje od mene! Laughing Jednostavno, ne privlace me takvi muskarci uopste, pa nikad ni nisam bila u vezi sa nekim kome je sirina ledja slicna kao moja! Moj muz je bas bas po mom ukusu! Ima 100kg, u ledjima je skoro 2 mene Very Happy lepu ramena, prelepo doope, super zgodne noge.......sta da kazem, kad je 99% mojih drugova u beogradu izjavilo-"dobar je ko zdravlje i ja bih ga opalio!!!!" Laughing Laughing Laughing 8)

_________________


 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je videti razvijenog (ali lepo razvijenog) muskarca ali meni misici ne predstavljaju bas neki bitan faktor kod muskaraca. U svakom slucaju ne volim one prebildovane, napumpane koji izgledaju kao da ce sve na njima da pukne ako naprave neki nagli potez. Ne volim previse nabildovane i nabijene tipove koji provode sate i sate u teretani, prosto nisu moj tip... volim muskarce sirokih ramena, jakih ruku, ali ne kao sto rekoh one u bilder fazonu.

_________________
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim visoke i krupne momke, ali pre bih izabrala prirodno izvajanog momka sa ne toliko istaknutim misicima nego nekog nabildovanog misicavka.
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je da je muskarac dobro gradjen!
kada vidim ove napucane iz teretane smuci mi se zivot,slazem se da muskarci treba da idu u teretanu ali treba imati neku granicu
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne volim sitne ili mrsave muskarce. Moze da bude lep koliko hoce, ako nije bar 1 1/2 sirina mojih ledja dalje od mene! Jednostavno, ne privlace me takvi muskarci uopste, pa nikad ni nisam bila u vezi sa nekim kome je sirina ledja slicna kao moja!


Upravo tako...
Evo moj sadasnji decko ima preko 190 cm i 105 kg...
Ide svaki dan u teretanu ima lepe misice,ali ne preterane kao body-bilderi....
Mnogo mi je zgodan... Laughing Embarassed
Nije da je to najbitnije,ali... Mr. Green

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim videti blago formirane misice.....ali nista preterano....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> misicavi momci...??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon