www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

bios pasword...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Marvil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj sa cmos jumperom. to mora da ima ploca, potrazi na ploci, mislim da pise clr cmos.

 
sumarac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 41
Mesto: Kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini bateriju,pored mesta za bateriju ima jedan dzamper koji stoji u polozaju 1 2.Prebaci ga u polozaj 2 3 izvuci kabl za struju i par puta pritisni dugme za paljenje.Posle toga vrati bateriju na svoje mesto i dzamper u polozaj 1 2 i startuj racunar.To bi bilo to
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok...hvala puno ljudi...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
zdravkoetf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 101
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba samo da izbacis bateriju. Kada izbacis bateriju treba da prespojis jumper na poziciju koja ti pise u uputstvu za plocu, i to oko 10-15 sekundi, pa zatim da vratis bateriju. To sigurno radi na svakoj ploci
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd ti nama javi kako si prosao?

Nekad kada izvadis bateriju ne pali odma.
Sta ja radim u uvek uspe. Izvadim bateriju, nadjem parce zice i spojim dva kraja zice sa onim kontaktima gde baterija stoji. Zice drzis klestima za svaki slucaj, nikad se ne zna.
Upalis kompjuter na sekund, dva i ugasis. Vrati bateriju gde joj je mesto, upali kompjuter i probaj da udjes u BIOS.
Ako ne uspe iz prve, probaj ponovo, verovatno nisi dobro dodirnuo krajeve sa zicom.

Ako ti se tresu ruke, onda zaboravi na sve ovo gore sto sam objasnio Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao problem sa jednim računarom koji je imao password u biosu.To sam rešio tako što sam izvadio bateriju i sačekao par sekundi.Jumper koji stoji pored baterije za resetovanje CMOSA se koristi bez skidanja baterije, barem piše tako za moju ploču.

Mislim da treba i izvući napajanje iz kućiša, mora da nešto od ovoga funkcioniše.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
dusko_sekulic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Odgovor Na vrh strane Na dno strane

Imas bateriju na ploci pa je ukloni na nekoliko sec. ili imas cmos to ti je pored baterije sa tri iglice na dve ti stoji dzamper pa prebaci na druge dve
 
Mirun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 96
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvadi kabl za struju iz kućišta. Izvadi bateriju sa ploče. Popi kaficu. Vrati bateriju. Nabodi kabal napajanja i šifre više nema.
 
radebg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 12
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno posle svega ponovo podesi bios.
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze da se samo izvadi baterija. Mora da se prespoji dzamper, jednom. I sta ima da se ukljucuje 10 puta i da se ceka. Shocked Nije to akumulator. Pozz...

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

H@usto® je napisao/la sledeće:
Ne moze da se samo izvadi baterija. Mora da se prespoji dzamper, jednom. I sta ima da se ukljucuje 10 puta i da se ceka. Shocked Nije to akumulator. Pozz...


Dzamper ne mora da se prespoji!

8)

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa džamperom ide sledeće
džampaš
kresneš komp
on neće se upaliti
vratiš džamper
i to je to
sa baterijom nikada nisam imao sreće...kada sam reset bios radio tako..

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> bios pasword... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon