www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malimravak je u pravu.vise sexy je nesto sto se tek naslucuje.

 
caba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 62

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to super ,ali ne kad dodem s curom van i da onda cjela rulja to vidi, malo se jadno osjecam
 
jakuza
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 131
Mesto: Centre of the Earth

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije sexy, a ni zenstveno, naprotiv nepristojno je i ruzno. Deluje jako prosto.
Jedino sto mi se svidja je na trenutak i u nekom polozaju da primetim kakve gacice nosi, to moze da zaintrigira ovako.... ne Rolling Eyes
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je sexy a malo i neukusno

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je sexy, ali ne na mojoj curi Very Happy
Nebi mi se bas svidjelo da mojoj curi vire tange i da to svi gledaju. A ovako, na nekoj tudjoj curi mi je sasvim ok Razz Laughing
Samo ta slika sto si pokazala, to nije bas da malo vire sestro, nego bas dosta vire Embarassed
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj odgovor je skoro isto kao i dzimijev.Volim kada nekoj devojci vire tange,ali samo malo(ima seljanki koje ih navuku do ramena),a kada bi moja devojka izbacila tange i da joj neko blene u guzu rogove bi dobio...od prilike bi ga odro od batina Smile
A kada ne vire volim kada obuche bele providne pantalone Laughing

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I seksipilno i privlacno i zavodljivo... Ali je to malo glupo sto veci nji to namerno radi (mada tange se zato i nose - da bi ih neko video... Rolling Eyes

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
Srdjan82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 132

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista
cutimo i uzivamo u pogledu Mr. Green
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecina voli....mada ja ne nosim tako..jednostavno nije moj stil

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazem:'Ooooopaa mercedes' 8)

Ne volim kada vire, nekako mi je to prostacki.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm pre dok sam skoro svaki vikend izlazio u diskoteke, je nekim curama virio tangic, tako da je meni to bas sexy bilo, medjutim istovremeno sam odmah shvatio da takva cura meni i ne treba bas! Wink

Ne bih voleo da mojoj curi viri tanga kad negde idemo, jer meni je to nekako nepristojno, ali zato se ne bunim ako smo sami u sobi a ona se sagne i viri joj tangic, eh tad vala me nista vise ne zanima, sem nje i da joj ga skinem! Embarassed Very Happy Razz
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista kazu gle ovu dromfulju, ribe jos malo pa ce gace da prebacuju preko ramena da se vidi, mada prija oku!!! 8) Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon