www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gay-prijatelj
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neugodna situacija ali ako nekoga znas jedan dug vremenski period i imas ga za prijatelja - nema razloga da se tu nesto mijenja. Jednostavno treba neke teme izbjegavati

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je skrnavo sto se vecina njih da ti prica kao druzis se sa gejom...
Al ono ako tebi prija njegovo prisustvo i ako u njemu vidis prijatelja...ostani s njim dobar, al nemoj u potpunosti isklulirati tu njegovu odluku koja je, moras priznati, LOSA!
Probaj malo da ga vratis u normalu, a ako nemozes cuvaj se da ne padnes i ti u sve to!
Poz
losmi200
 
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar njegove sexualnosti.Mrzim njihovo sexualno opredjeljenje.Ali zbog toga ne mogu mrzit njih kao osobu.Pa,ljudi moji kad bi svatko od nas znao na koje slike iz mašte pojedini od nas masturbiraju,pa tko bi pričao sa kim?

_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ces nastaviti da se s njim druzis samo zato sto ti ga je zao, onda bolje batali. on ce primetiti da ti je nelagodno u njegovom drustvu i znace zasto se drugacije ponasas prema njemu.

ako ces nastaviti da se druzis sa njim onda imaj u vidu da, posto svi znaju da je gej, oni sa predrasudama ce sigurno i tebi nakaciti etiketu pedera.

u svakom slucaju uradi onako kako tebi najvise odgovara a ne kako on ili ostali oko tebe ocekuju.

ako prestanes da se druzis sa njim samo zato sto je homoseksualac, ja bih rekao da si jako ogranicen ali i to ne bi trebalo da utice na tvoju odluku po tom pitanju jer sam ja niko u tvom zivotu.

_________________
happy now?
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo mi jos to treeba,ioonako sumnjam na dvojicu ponasaju se cudno

_________________
znam da nista ne znam
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako iko na ovome svetu mrzi derpere to sam onda ja.
To menja celu situaciju izmedju prijateljstva. To ne moze biti vise jako i dobro prijateljstvo.
Ma i da je derpe al da se normalno ponasa, pa ajd i nekad coveku mozes pruziti ruku i pozdraviti se. Ali kad vidim one, sto mesaju guzom, sto pricaju cudno, masu rukama ko neke ckepi..........
Ne mogu vise na ovu temu, raste mi pritisak.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
JozoShmozo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 121

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nek se drze podalje od mene i sve ce biti uredu.Jednom mi se jedan obratio i nije se dobro proveo, a valjda se lakse lome od normalnih ljudi pa je zavrsio u bolnici a ja u postaji
 
kiki-riki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 155

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je da ih nemam u blizini...
KAkvo je to društvo gde imaš feminiziranog lika koji pored tebe stoji u suknjici Mr. Green
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kiki-riki je napisao/la sledeće:
Dobro je da ih nemam u blizini...
KAkvo je to društvo gde imaš feminiziranog lika koji pored tebe stoji u suknjici Mr. Green


to sto si ti opisao je tranvestit a ne homoseksualac. ako je neko nastran ne znaci nuzno da mora biti feminiziran i da nosi zenske stvari.

_________________
happy now?
 
borislav872005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako glasi zlatno pravilo prijateljstva i u dobru i u zlu s toga nastavi druzenje, to je moj savet (bar za sada)
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm jos jedno od teskih prijatelja..kada bi se sa nekim druzio dosta dugo i kad bi posle.....20-ak godina saznao da je gay pojma nemam kako bi se osecao.....zaista ne znam

_________________


Love don't let me go
 
ekonomista9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastavi sa njim da se druzis, nije on kriv, to je njegov problem a trebas imati u vidu da ti je on ipak prijatelj.Ja stvarno protiv toga nemam nista, svako bira svoj zivot.A znam par njih za koje se nikada ne bi reklo, sportisti su i sve ok, al vole tipove, ako je njima to ok ja nemam nista s tim.Tako da ne mora da znaci da su svi feminizirani likovi i pederi.Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Gay-prijatelj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon