www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji textopisac na Estradi "Zabavna Muzika"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  

Za koga mislite da je bio ili je jos uvijek najbolji textopisac u ovim krajevima?
Djordje Balasevic
38%
 38%  [ 20 ]
Arsen Dedic
3%
 3%  [ 2 ]
Bora Djordjevic
7%
 7%  [ 4 ]
Mladen Mladenovic
0%
 0%  [ 0 ]
Branimir “Johnny” Stulic
3%
 3%  [ 2 ]
Miladin Sobic
0%
 0%  [ 0 ]
Zoran Predin
1%
 1%  [ 1 ]
Netko tko nije naveden
44%
 44%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 52

Autor Poruka
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
O Boze, ovi narodnjaci se svugdje uguavaju... Sad

Topik nije bio ni namjenjen narodnjacima, zar njima uopce trebaju textopisci?

Ako netko zeli moze da otvoti topik o "narodnjackim textopiscima" mada je to (meni se cini) vacuum topik.

Gore navedeni textopisci su lako receno "skoro pa pjesnici" pjesnici, a ne oni sto kereveljaju stihove tipa "Otisla si i odnela dete. Suzama sam lepio tapete..."


Hahaha,pa vidis ukusi su razliciti,i ne nameravam da diskutujem o tome uopste,ja cenim Balasevica,i jos neke navedene na spisku,volim njihove tekstove,ali jednostavno mi je favorit Marina.Kao sto rekoh ne zelim da se upustam u raspravu.........ja imam svoje misljenje i svoj ukus i tudji me ne zanimaju!!!!!!



_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Jovana* je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
O Boze, ovi narodnjaci se svugdje uguavaju... Sad

Topik nije bio ni namjenjen narodnjacima, zar njima uopce trebaju textopisci?

Ako netko zeli moze da otvoti topik o "narodnjackim textopiscima" mada je to (meni se cini) vacuum topik.

Gore navedeni textopisci su lako receno "skoro pa pjesnici" pjesnici, a ne oni sto kereveljaju stihove tipa "Otisla si i odnela dete. Suzama sam lepio tapete..."


Hahaha,pa vidis ukusi su razliciti,i ne nameravam da diskutujem o tome uopste,ja cenim Balasevica,i jos neke navedene na spisku,volim njihove tekstove,ali jednostavno mi je favorit Marina.Kao sto rekoh ne zelim da se upustam u raspravu.........ja imam svoje misljenje i svoj ukus i tudji me ne zanimaju!!!!!!
Nije to nego narodnjaci imaju 35647 topika na Muzici i ide mi na zivce kad se guraju tamo gdje ih nitko ne zove...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Jovana* je napisao/la sledeće:

Hahaha,pa vidis ukusi su razliciti,i ne nameravam da diskutujem o tome uopste,ja cenim Balasevica,i jos neke navedene na spisku,volim njihove tekstove,ali jednostavno mi je favorit Marina.Kao sto rekoh ne zelim da se upustam u raspravu.........ja imam svoje misljenje i svoj ukus i tudji me ne zanimaju!!!!!!


Tek sad primetih ovaj odgovor. Lepo je sto cenis Balasevica, imamo nesto zajednicko. Takodje je lepo sto cenis Marinu Tucakovic ali to nam nije zajednicko i ne mora da bude. Zasto ucestvujes na forumu gde ljudi razmenjuju misljenja, kada te tudja misljenja ne interesuju?

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
KrAyZiE
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 325

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Boško B. Obradović :naklon:
- Dino Merlin
- Ivan Kukolj Kuki
- Branimir “Johnny” Stulic
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko god pise pesme Oliveru Dragojevicu...
I Balasevic nije los...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!


Poslednja prepravka: Ludica_S datum Uto Feb 14, 2006 12:31 am; ukupno izmenjena 1 put
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bora Djordjevic je moj covek

_________________


Love don't let me go
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 5:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bora djordjevic....tekstovi su mu super....i tuzni, i smesni, i provokativni.....a volim i neke pesme od balasevica, ali vise one starije pesme nego ove novije.....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno Balasevic. Tu blizu su Zoran Dasic i Bora Djordjevic.
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni...
Vlado Georgiev
Sergej Cetkovic
Mari Mari (super pise)
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dj. Supermen Balasevic!!!!
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100 % Djordje Balasevic Smile
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Ludica_S"]Ko god pise pesme Oliveru Dragojevicu...
[quote]

Zdenko Runjić je bio taj koji je nekad pisao textove Oliveru i to su one njegove legendarne stare stvari...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najbolji textopisac na Estradi "Zabavna Muzika" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon