www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Podznaci i karakteristike
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko je Vas Ascendent (podznak) Strelac

Osobine i mentalne sposobnosti: Vi ste veoma dinamicna, smela i hrabra osoba. Ambiciozni ste, preduzimljivi, inicijativni i vrlo komunikativni i direktni. Delujete otvoreno, u kontaktima i pri komunikaciji ponasate se ekstravertno, kao entuzijasta euforicnog raspolozenja. Kod Vas je naglasen izuzetno veliki optimizam koji se ponekad priblizava i nekim ekstremnim granicama. Posedujete vedar duh i izrazen smisao za salu i zabavu. Privlace Vas razliciti zabavni sadrzaji -- humor i komedije, uglavnom. Na okolinu cesto ostavljate utisak "dezurnog avanturiste" jer odbijate konvencije, nametnuta pravila i autoritete, ne mirite se sa zabranama. Nasuprot tome, veliki ste pobornik slobode u najsirem smislu, u razmisljanju, delovanju i ponasanju. Narocito Vam odgovaraju mentalna sirina i emotivna sloboda. Okolina Vam zamera na nedostatku diplomatske note, na izvesnom pomankanju stila i takta, zatim na izrazenoj nestrpljivosti i suvise direktnom izrazavanju. Zbog sklonosti ka neuravnotezenosti, preterivanju i ekstremima, umete da delujete vrlo iritirajuce na okolinu. U ljubavnom odnosu, kod Vas dominiraju izuzetno jake strasti, ali i velika zelja za avanturom, promenom i slobodnim izrazavanjem osecanja i volje. Emotivna privrzenost kod Vas postoji u odredjenim trenucima, ali ne i u kontinuitetu. Pitanje emotivne vernosti tretirate na veoma filozofski nacin, tolerantno i slobodoumno. Zbog jakih strasti i impulsivnih -- vrelih osecanja, mnogi Vas svrstavaju u krug potentnih, zanimljivih i pozeljnih ljubavnika. Zbog svoje plemenite prirode, fer-plej odnosa i druzeljubljivosti, veoma ste popularni u drustvu i cesto okruzeni velikim brojem prijatelja ili poznanika.

Fizicki izgled: Svrstavate se u osobe nesto viseg ili izrazito visokog rasta. Obicno ste u mladosti vitki, kasnije ste prepoznatljivi po dobroj gradji tela, jakih kostiju. Glava duguljastog oblika, lice ovalno ili trouglasto, ruzicastog tena, celo je zaobljeno i siroko. Nos je pravilnog oblika, prav i duzi. Oci su izrazajno plave ili u plavicastozelenim tonovima, kosa je gusta, smedje ili tamnije boje. Kod vecine muskaraca je naglasena tendencija ka ranijem proredjivanju kose -- celavosti. Odlikuju Vas brz i energican korak, narocito dugi ekstremiteti (noge, ruke), veliko stopalo i sake.

Vasa osnovna deviza je: "Ja shvatam, ja znam".


woooouw Shocked ja ostadoh bez teksta...da to sam ja.... Very Happy



_________________
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ccc...ma šta mi sve napriča...al' da, to sam Ja, Lav u podznaku... Mr. Green

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za blizance, nesto je tacno, nesto ne

pih... Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 25, 2009 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O Vašoj seksualnosti postoji najviše zabluda. Naime, Jarac se često smatra ne baš jakim seksualnim znakom. Razlog za takvo mišljenje leži u činjenici da ste Vi oprezna osoba i ni u čemu ne prenagljujete, pa ni u seksu. Vama je važno da dobro upoznate partnera prije nego što postanete intimni. Kada se to desi Vi lako postajete seksualno nezasita osoba. Prije svega Vi ste seksualno veoma izdržljiva osoba. Kada započne seksualna igra Vi ste veoma direktni i nemate kočnica. Insistirate na potpunom zadovoljstvu i pomalo ste sebični. Vas entuzijazam za dobar seks drži i posle dugog vremena provedenog u nekoj vezi. Najviše volite jednostavan seks, ali Vam nisu strane ni perverzije. Tu prije svega treba navesti sadizam i homoseksualnost. Jarčevi mazohisti se znatno rjeđe srijeću. Vi ste osoba koja iskazuje hladnokrvnu strast i putenost i u svemu što se dešava između četiri zida Vi držite samokontrolu. Takođe, imate kontrolu nad svojim cjelokupnim seksualnim životom i u njemu nema iznenađenja i nepredvidljivih stvari. Vama se u seksu dešava ono što sami želite.
Ako ste muškarac onda prema partnerki pokazujete jak zaštitnički instinkt. Ako ste žensko tada primate zaštitu partnera, ali Vi ustvari držite sve konce u svojim rukama. Partner često toga nije ni svjestan. Vaš seksualni život počinje veoma rano i traje do duboke starosti. U tom pogledu među svim znakovima Vi ste maratonac. I u seksu posmatrate odnose na duže staze i polako partnera pripremate i uvodite na tlo koje Vama odgovara. On to obično svjesno ili nesvjesno prihvata jer ste Vi prirodan upravljač stvarima koje Vam se dešavaju u životu. Jarčevi su dosta vjerni, mada ne pretjerano. Znaju da iskoriste povoljnu priliku i malo „skrenu sa strane?, ali se to ne odražava na njihov odnos sa stalnim partnerom.

Točno. Exclamation Wink
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:


DEVICA Imate zdrav razum i čovek ste od inicijative, uredni stei organizovani , ali imate sklonosti ka tome da se iscrpljujete nevažnim stvaima. Vi imate tajnu večne mladosti, a posedujete i sposobnost da uočite slabosti drugih i da od toga izvučete korist. To ćete obično raditi diplomatcki i sa taktom, druga osoba neće toga ni bi svesna, tog vašeg talenta. Možete postići uspeh kao komentator, komičar,glumac, vaš pronicljiv um može da otkrije šta je ono što je bitno uticalo na razvoj vaše ličnosti , a i razvoj ličnosti drugih ljudi. Ali bez obzira na sve to vi nećete imati prijatne situacije u vašem društvenom životu. Kao i na polju braka.Moguća su mnogobrojna prilagođavanja za koje nećete biti sposobna u narednih nekoliko godina, pa u koliko nebudete bili sposobni za sazrevanje( bilo vi bilo, vaš partner) razvodi su neminovni. Na društvenom - poslovnom planu postaćete svesni svojih neprilagodljivih delova ličnosti, ako nebudete radili na usavršavanju , vač status može doživeti pad. Prihvatite tehničke poslove , oni vam mogu doneti i finasisku i statusnu nadmoć.


Gledajući po sebi oko 70% tačno Neutral

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 25, 2009 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djevica
Vi i u seksu tražite savršenstvo. Zbog toga imate neprestano osjećaj da nijeste dovoljno dobri, pa Vas treba uvjeravati da je sa Vama sve u redu jer ste Vi sami sebi najstrožiji kritičar. Prema partneru ste takođe veoma kritični, nije Vas ni malo lako zadovoljiti, ali ste velikodušni i neprestano mu pružate šansu da bude bolji. Pošto imate usađen strah od nečistoće i infekcije ne odlučujete se olako na nedovoljno poznate partnere i možete se opustiti samo u seksu sa provjerenim partnerom koji zadovoljava Vaše stroge higijenske kriterijume. Tuširanje prije i poslije, a ponekad i za vrijeme seksa je obavezno. Od perverzija u obzir dolazi malo mazohizma, a kod ženskih Djevica i lezbejstvo. U seksu preferirate direktnost i ne volite mnogo iznenađenja i eksperimentisanja. Trudite se da zadovoljite partnera jer samo tada možete primiriti svoju potrebu da ste savršeni. Ponekad u seksualnom činu ispoljavate i po neku fantaziju, ali je to samo ako Vas partner ohrabruje u tom pravcu. Sami ste previše stidljivi da se odlučite za tako nešto.
Najčešće inicijativu za seksualni odnos preuzima Vaš partner. Vi ste bolji sljedbenik nego vođa u krevetu. Nespretni ste u iskazivanju svojih osjećanja, ali su ona uvijek dublja nego što Vi umijete da ih iskažete. S druge strane, previše ste realistični da bi Vas nečije laskanje impresioniralo. Morate se pomiriti sa činjenicom da u seksu postoje uzbudljiviji partneri, ali je malo ko vjerniji od Vas. Zahvaljujući Vašoj sposobnosti da lako učite i savladavate razne vještine možete postati majstor u seksu, samo ako ste motivisani. U stanju ste da dugo vremena provedete bez seksa, a da Vaši kriterijumi pri tome ne popuste ni za milimetar. Najbolje se slažete sa osobama koje imaju sličan karakter kao i Vi. To važi u svakodnevnom životu, na poslu i u seksu. Među Djevicama ima relativno dosta osoba koje žive same, bez partnera. Razlog je njihova stidljivost i veoma visoki kriterijumi.

Sve ja tacno svaka cast
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Podznaci i karakteristike Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon