www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Virusi
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Virusi Smile

Nisam znao da je 6101 simbian, samim tim, neko ovdje nije u pravu, nego da ne davim sa nekom bolesnom pricom, jer nisam dosao da se svadjam.



Inace virus ne mora da se instalira na mob. telefon, moze on to da odradi i sam Smile

Enjoy the silence SmileSmileSmile

editirao aureliano, no no no za slanje virusa!!!



_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas iz tog razloga izbjegavam telefone koji imaju operativini sistem (smartphone)
Ali koliko sam cuo virus se nece nikad asm instalirati na smartphone znaci svaku instalaciju morate sami odobriti.

I drugo nemojte Bluetooth drzati stalno upaljenim-nema potrebe
samo se izlazete jos jednom nepotrebnom riziku da vam neko naskodi
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoji i kasperski za telefone ali nazalost neznam vam reci gde ga mozete skinuti

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao imao sam virus na telefonu, i uvece tacno u 00:00 se sam konektuje na internet i potrosi mi sav kredit. I ujutro u 7:00 se sam diskonektuje. Unistio me je Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dreams je napisao/la sledeće:
1. Samo symbian telefoni su u opasnosti od virusa!!!
2. obicno su virusi tipa koji se salju sa ComWariora, ali postoji i AntiComWarior - ovaj "virus" je najrasprostranjeniji!
3. Postoje i opasniji - puno opasniji!!! ako ste zaludjenik za GPRS cuvajte se ili nabavite Anti Virus jedan takav napravio je i Kaspersky za mobilne. Taj virus pogadja ce telefon i aktivira se po unosu. Sve ikonice pretvara u kosturske glave, zabaguje telefon i masu drugih stvari...jedini lek - flash telefona.
4. Cuvajte se virusa koji "jedu memoriju", oni prikazuju manji kapacitet memorije od postojeceg i iz dana u dan ga smanjuju bez upozorenja - lek falsh telefona

Procenat napada nekih od ovih virusa:

1.ComWarior - 80% - zastita od ovoga - iskljucite blutooth, kada ga ne koristite, i ne primejte poruke sem ako ne znate od koga su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Kosturske glave ( stavka br.3 ) 5%
3. "jedac memorije" ( stavka br.4 ) 1.5%

pozz

A zar nema za Windows Smartphone Mobile, Linux Mobile kao i JAVA virusi ?

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Virusi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon