www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slikar i njegovo delo
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
kenann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: da vinci Na vrh strane Na dno strane

da vinci je slikar za mene na prvom mjestu. ne samo slikar vec i veliki fizicar covjek pored slikanja pravi i padobrane,konstruise razne masine i bavi se raznim granama slikarstva

 
Pulvis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da nema puno komentara na ovu temu, iako bi po mom mišljenju ovo trebala biti jedna od zastupljenijih. Nije li predivno zadrhtati vidjevši Dalijevo platno na ovoj stranici, na jednak način kao i kad dobijemo knjigu koju već dugo očekujemo ili tražimo? Nisu li to ljepši trnci nego oni izazvani ratom nasiljem? Imam samo 16 godina, no već vidim razliku među temama i nepravdu među istima... nadam se da će i ostali jednom shvatiti što nam je korisnije i čega se treba držati.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pulvis je napisao/la sledeće:
Vidim da nema puno komentara na ovu temu, iako bi po mom mišljenju ovo trebala biti jedna od zastupljenijih. Nije li predivno zadrhtati vidjevši Dalijevo platno na ovoj stranici, na jednak način kao i kad dobijemo knjigu koju već dugo očekujemo ili tražimo? Nisu li to ljepši trnci nego oni izazvani ratom nasiljem? Imam samo 16 godina, no već vidim razliku među temama i nepravdu među istima... nadam se da će i ostali jednom shvatiti što nam je korisnije i čega se treba držati.


Da, mlad jesi, ali tvoj ukus nije nedozreo, kao ni mišljenje. I još malo Salvadora Dalija, za tvoje oči.....




_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
krofnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: BL

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boticeli, "rodjenje venere", definitvo.. lakoca, prozracnost, cistota i nevinost..

_________________
words are like leaves.. where they most abound much fruit of sense beyond is rarely found..
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

krofnica je napisao/la sledeće:
boticeli, "rodjenje venere", definitvo.. lakoca, prozracnost, cistota i nevinost..



Sandro Botticelli, Rodjenje Venere


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Michelangelo Merisi -- Caravaggio

NARCISO

Mozda je moj ukus, malo, kitnjast ili tezak za ovo vreme, ali meni se stvarno dopadaju Caravaggiova dela. Nisam neki vrsni poznavalac umetnosti, kao Vi, ali volim.
Moguce je, kako moji priatelji komentarisu, da upravo moja opcinjenost NARCISOM potice od moje licne narcisoidnosti..... Wink

U svakom slucaju, svaka cast za temu!!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gilence je napisao/la sledeće:
...Nisam neki vrsni poznavalac umetnosti, kao Vi, ali volim.


Čovek ne treba da bude dobar kuvar da bi bio gurman, niti umetnost mora da se poznaje da bi se umetnost volela (to je još jedna njena sjajna osobina)!

PostScript. neko u zadnjim redovima reče Sikstinska kapela, i bi Michelangelo!





_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dali
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Vam za ove divne slike Mikelanđelovog truda u Sikstinskoj kapeli (kao i za Botičelija. Nabavio sam par odličnih monografija o njemu, i još da mi je dobar skener pa da podelimo uživanje u njemu)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
imaginelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu li oni koji znaju preporucitu dobre likovne sajtove?
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaginelo je napisao/la sledeće:
Mogu li oni koji znaju preporucitu dobre likovne sajtove?

Reklame drugih sajtova i postavljanje linkova nisu po pravilima, ali na temi Exponat postoji mnogo predloga za dobre izložbe...... Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim imresioniste i ekspresioniste.gogen i mone su mi najdrazi slikari.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Slikar i njegovo delo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon