www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

grub sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 5:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda i moze Crash ali ne bi bilo bas zgodno za taj hardcore da se odigrava u radno vreme posebno ako su ucesnici glasni i pricam u svoje ime ( a ja ne spadam u najtise)...Zato sam metaforicki navela biblioteku Wink


_________________
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svakoj devojci dodje svremena na vreme zelja da je momak RAZVALI. Tada je ova vrsta sexa neizbezna. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od raspolozenja.
Grublji sex zapadne uglavnom negde na brzaka.
Ja ipak vise volim neznost
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volin grub sex. Za mene je ipak nježnost. Very Happy
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohhh I like it rough !!! Very Happy Ali ne bas uvijek, nekada i ja pozelim biti njezan Wink

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam pristalica grubih stvari takođe ni grubog sexa.Mi Vojvođani-Lale sve polako i sve na tenane radimo.A Bogme i uzivamo dugo i natenane Laughing

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od raspolozenja,ali recimo da mi nekad odgovara grub sex.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Pa mislim da samo budale i one koje mrze samu sebe uživaju u grubom sex-u. Mislim to je čisti idiotizam. Ja brate više volim nježnost i nježne dodire prstićima i usnicama.
A grubost je glupost čista pa ni životinje nisu grube jedne prema drugima dok se pare.


hahahahahaha kakvo brdo neistina!

Da, ja volim kad me dohvati (pogotovo s'ledja), kad me cvrsto drzi i isto tako cvrsto radi to sto radi! Embarassed Volim kad ga osetim snazno u sebi, jer u tome i jeste poenta, zar ne?! Rolling Eyes Volim kad mi nema mrdanja, kako me drzi! Mali pljesak po guzi samo upotpunjuje uzitak! Jel me to cini zivotinjom?! Ako ti kazes da DA, ja mogu (kazem MOGU, ali to ne radim) isto tako onda da tvrdim, da ti nisi ni osetila pravi sex! Ali je mnogo veca verovatnoca da volis neznost! A to te ne cini neznalicom, kao sto nas naklonost prema grubljem seksu-ne cini zivotinjama! Wink Prema tome, ne pricaj nesto o cemu ne znas puno, jer nisu svi ljudi kao ti. Neki ljudi znaju razliku izmedju sado mazo (sto grub sex nikako nije!!!!) i znaju razliku, prednosti, uzivanja koje pruza malo grublji sex! Grublji sex ne podrazumeva pesnicenje, udaranje, sutiranje.......vec samo grublju samu igru! Grubljis sex je sladak bol, koji osetis kad se jako zarije u tebe! Brz i zustar! To je grub sex. Nikako boks mec za vreme sexa. Laughing To je vec neka druga prica! Grub sex je samo ogroman nalet pozude i zelje, kad ti neznost nije dovoljna! Neznost je super, na pocetku samog cina! Posle toga, zna se sta sledi! Wink

Svi mi volimo ralicite stvari, zar ne! Wink

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Pet Jun 02, 2006 11:26 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Ja volim malo grubosti u sexu, da me uhvati za ruke, povuce za kosu kad je iza mene, ugrize, malo opali po dupetu...Ne trazim batine, tesku grubost, ali daj malo zara i slatke boli.


Baš po mom ukusu...potpisujem!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To zaista zavisi od situacije(pod tim podrazumevam raspoloženje) i u kakvom si odnosu inače sa partnerom.
Nekad volim da se uskladim prema partneru, ako on želi polaaako, i meni će tako prijati.
A grub ne, nikako , jedino - brz sex Mr. Green
 
draguljce22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 90
Mesto: braunau

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grub sex nije bas moja stvar ali malo gubo nije ni lose onda se vise napalim
 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve moguce grubosti su kod mene iskljucene.Mrzim cak kada me ugrizee.To boliiiiiiiiiii Sad Sad a bol ne podnosim Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> grub sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon