www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ah te cipele......
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo devojke....Samo molim vas da uz fotke date i komentare tj. odgovore na pitanja u temi postavljena Razz Takodje brisala sam jedan post...Molim da dajete samo odgovore na pitanja sta vi volite i prilazete fotke...Miss J sorry ali tvoj post je otisao jer nema veze s temom i nije odgovor... Wink


I evo jedne zaista extra




_________________
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto vise gledam ove slike,sve mi se vise svidjaju......uhvatila me kriza,ovih dana moram da kupim neke cipele Smile








_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aham i mene..i snimila sam nevidjene le silla...ali kostaju boga oca...Ipak moram da ih se odkopam pod hitno.

_________________
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ihhihi i ja sam za onu cuvenu....."jer josh trava nije nikla tamo gdje je stala moja STIKLA"
...ii aman ne kuzim zene koje ne vole stiklee???misjimm ..ja obozavam pametne patikice...ali postoji prilika gde je zena u ravnom ravno O...ii uzas je videti..tak da se trudim da sam stalno u njima...na kraju krajeva osecam se takk zenstveno u njima...iii njimmaaa TNH Smile))))
eehh ne prilazem modele jewww su mi sve omijene ostale u bgd-u...aaa ja cam doshwa home na pal dana ....alllliii biTce uskoro Embarassed Sad Twisted Evil

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od drugarskog pocela da nosim sandale na stiklu,nemam ih mnogo ,mozda dva-tri para,ali su mi dovoljna.Ne volim preterano da ih nosim jer me uvek leva noga mnogo boli,ali navknuci cu se valjda!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To draga moja jeko_ks ide s vremenom...vezba je cudo Razz

_________________
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zaludjenik kada je obuca u pitanju...ali ako naletim na nesto sto mi se jako dopada,a pri tom imam dovoljno novca kod sebe,kupujem bez puno razmisljanja.Prvenstveno mi je bitno da pored toga sto mi se vizuelno dopadne,obuca bude udobna i prijatna za nosenje.
Zbog prirode svog posla veci deo dana provodim u patikama ili ravnim cipelama,ali volim i stiklu Very Happy Nekako mi je "bljak" da se skockam i obujem ravne cipele Rolling Eyes


Za "svakodnevnu upotrebu" dopada mi se nesto ovako recimo...mada su cene Shocked ...znaci moj dnevni fazon je nesto poput ovoga...sa prihvatljivijom cenom 8)







Za finije varijante,nesto ovako...slatke su,stikla nije previsoka i deluju mi udobno Wink




Puno je lepih modela izlozeno ovde na temi,ali ne bih mogla sebe zamisliti u pojedinim modelimai. Nisam ljubitelj previse atraktivne i sljastece obuce ni garderobe,vise volim nesto jednostavnije Wink
Mozda to ima veze sa godinama... Razz
Salim se naravno Very Happy
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se draga moja Daco pretpostavljam odnosilo na modele koje sam ja postavila i birala Razz Jbg ja volim da sljasti i da bude visoko pa nek ide zivot Laughing Slozices se da uz bitch ide i bitchy obuca zar ne Wink

Ali posto me ti znas znas da nosim ja i ravno i evo u prilog tome obuca koju biram za neku dnevnu, opustenu, casual varijantu kada nije prilika za stikle Wink

Upravo ovakve cesare paciotti imam i uopste najvise njegove patike kupujem i nosim i kada je ravna obuca u pitanju ove obozavam i ne izlazim iz njih


A evo i Cavalli-jev model koje mi se svidja

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie datum Ned Jul 30, 2006 11:00 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm, ovako nesto volim uz leprsave letnje suknje

89,90 evra


39,99 evra


39,99 evra


129,00 evra
ove sandale su mi inace JAKO zanimljive
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cute Blondie je napisao/la sledeće:
To se draga moja Daco pretpostavljam odnosilo na modele koje sam ja postavila i birala Razz Jbg ja volim da sljasti i da bude visoko pa nek ide zivot Laughing Slozices se da uz bitch ide i bitchy obuca zar ne Wink


Bitchy ili ne...obuca koju si ti ovde pokazala je fenomenalna,i svidja mi se,ali ne moze sve svakome da stoji.Sama bih sebi u tome izgledala smesno,jednostavno ne bih mogla onako kako treba da "ponesem" takvu obucu ni garderobu koja uz to ide Rolling Eyes
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam malo više sportiva tip cure...volim se udobno osječati tokom dana a u mojem ormariću za cipele predvladavaju tenisice, do recimo za navečr znam ponekad obuči i štiklu, jer ipak štikla ostaje štikla i čini ženu ženstvenijom i seksipilnijom!!!!
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo još jedne, meni lično veoma veoma slatke. A one druge kad ugledah, rekoh sama sebi: e, ove cipele tebe bih stvarno imale Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Ah te cipele...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon