www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobri ili loshi mushkarci??????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm.. ni ja nisam bash nachisto sa tom definicijom dobrog i losheg...
nekad me zbuni...
slazem se sa Cute Blondie da su mushkarci sa kojima se moze manipulisati za slabe zene...
Ali, bash mi je zato interesantno da pokusham da izmanipulishem nekog "mangupa", jer volim izazove.
A blago vama srecnicama koje ste pronashle zlatnu sredinu...
Chuajte ih ko ochi u glavi!!!!
Takvih je sigurno malo.
Samo se nadam da i mene cheka jedna takav negde... Laughing



_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh i ja volim mangupe...ali one sa 'pokricem', a ne obicne folirante Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joki_carica je napisao/la sledeće:
Hmm.. ni ja nisam bash nachisto sa tom definicijom dobrog i losheg...
nekad me zbuni...
slazem se sa Cute Blondie da su mushkarci sa kojima se moze manipulisati za slabe zene...
Ali, bash mi je zato interesantno da pokusham da izmanipulishem nekog "mangupa", jer volim izazove.
A blago vama srecnicama koje ste pronashle zlatnu sredinu...
Chuajte ih ko ochi u glavi!!!!
Takvih je sigurno malo.
Samo se nadam da i mene cheka jedna takav negde... Laughing



pa zato sam i pitala za definiciju jer to je krajnje relativan dozivljaj...ali zasto Joki uopste imati potrebu da manipulises nekim, to te ne cini nekom opasnom mackom...Kao sto rekoh treba naci jakog stabilnog muskarca koji moze u svemu da ti parira i ti njemu i sa kojim mozes da ides kroz zivot rame uz rame bez da iko tu bude inferioran u odnosu na onog drugog...E to je balans koji je tesko ostvariti, a ujedno to je i pravi izazov Wink

_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam ni za previse dobre one mamine maze koji samo cute i slusaju,ali nisam ni za one koji su nasilnici.Ja bih da se nadjem na nekoj zlatnoj sredini,ako je tako ikako moguce onda bi se savrseno slagali,i niko nikim ne bi manipulisao!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja više volim dobrice, pod to ne mislim na papučare ili šonje, nego jednostavno dobar dečko, drag sladak umiljat... iako me često znaju zapaliti bad boys ali to me ne može dugo držati jer me privuče samo njegov stav i držanje valjda nema ničega u tome što bi me natjeralo da ostanem ili vratim se po još!
 
barby17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 132

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm..zanimljivo pitanje...
kad već nije ponuđeno kombinacija dobrog & lošeg - izabrati ću lošeg Laughing
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto, ja sam sad sa jednim dechkom koji je jako, jako dobar....ali, eto nekako mi je dosadno sa njim...i padaju mi na pamet neke suicidne ideje tipa da ga ostavim i vratim se mom bezobraznom kretenu od bivsheg...sa njim mi barem nije bilo dosadno.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
calle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2006
Poruke: 20
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako Joki..Jako si mlada za procenu da li ih ima ili ne..Itekako ima stabilnih,jakih mushkaraca sa kojima ne treba manipulisati vec parirati..a za sada uzivaj sa tom dobricom ne treba ti sada mangupcic..kisic
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa tim se ja slazem u potpunosti, samo nadam se da cu jednog dana naleteti na nekog takvog... Smile

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre sam volela "lose" (sta god se podrazumevala pod ovim),ali kako sam starija sve vise volim dobrice....Ali ne u smislu da mi popusta,da je sve po mom itd....

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svejedno,vazno da mi se svidja....a ukus mi je tesko razumeti,neznam ni ja sta hocu! Mr. Green

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim lose,veci je izazov,a i volim kad je musko musko,a naravno kad ja zavrsim s njim bice kao mala maca... Wink

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobri ili loshi mushkarci?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon