www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Holandia - Srbija i Crna Gora
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Protiv Holandije ocekujem
pobedu.
50%
 50%  [ 14 ]
neresen rezultat.
10%
 10%  [ 3 ]
poraz.
39%
 39%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 28

Autor Poruka
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pobeda i samo pobeda
Mislim da necu komentarisati ono da nismo slozni.



_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
Pobeda i samo pobeda
Mislim da necu komentarisati ono da nismo slozni.

Ti hoces da kazes da imamo nesloznu ekipu?

_________________
Master
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je najsloznija reprezentacija ikada!!! Svaka cast Iliji,Savi,Dejanu,Igoru,Albertu,Goranu,Nikoli,Mirku,Dusanu,Ivici,Nemanji,Ognjenu,Danijelu,Ivanu,Dragoslavu,Oliveru,i svima koji su uz tu reprezentaciju!!

Uz Boziju pomoc!!!
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
80Moma je napisao/la sledeće:

Mislim da necu komentarisati ono da nismo slozni.

Ti hoces da kazes da imamo nesloznu ekipu?


Mislim da nisi dobro razumeo, Rile Smile
Mislim da je @80Moma mislio da nece da komentarise mog kolegu @kumche-ta koji je rekao da nije slozna reprezentacija Wink

A sto se tice moje prognoze, ja prognoziram da ce biti nereseno, mozda bas i onaj najnepopularniji rezultat - 0:0 Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bit ce 1:1 ili 0:0.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
andridis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocekujem da pobedimo Holandiju sa 2:0 ili 2:1. Mnogo teze ce nam biti sa Argentincima.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Holandija ima mladu i novu ekipu, odlican trener...ali isto to vazi i za nasu reprezentaciju. Mislim da cemo pobediti sa malo srece: 1-0.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, sta zna jedan BMW-ov fanatik o fudbalu Smile Wink Salim se, naravno Smile
Ja takodje mislim da mozemo da pobedimo upravo zbog toga sto holandjani imaju potpuno nov i mlad tim.Verujem u nas i prizeljkujem pobedu.

_________________
Master
 
maki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva holandija. Oni sad imaju reprezentaciju kao mi na SP 98. Svi starci, pa da nece mozda Davids da se nosi sa Stankovicem i Djordjevicem. 2:0 za nas.
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: as Na vrh strane Na dno strane

mislim da cemo ih dobiti. Samo malo da se potrude, a hoce. Ova ekipa je posebna. Oni vole da igraju za svoju zemlju. Ne manekenisu se. Tako treba.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Ma, sta zna jedan BMW-ov fanatik o fudbalu Smile Wink Salim se, naravno Smile
Ja takodje mislim da mozemo da pobedimo upravo zbog toga sto holandjani imaju potpuno nov i mlad tim.Verujem u nas i prizeljkujem pobedu.


Hehe i to sto kazes Wink

Ne, stvarno mislim da sadasnja ekipa ima potencijal. Ako vec uspemo da pobedimo Holandiju onda mislim da cemo stici u polu final, a ako pobedimo Argentinu (sto je odprilike nemoguce) onda cemo biti prvak sveta Very Happy

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile

Ma nisu vise ni argentinci ono sto su nekad bili.Imaju zvucno ime, belezili su dobre rezultate prethodnih godina ali sada su dosta slabiji.Ne znaci ovo da cemo ih pobediti vec da mozemo da izvucemo povoljan rezlutat.Holandiju mozemo da pobedimo ako odigramo kako treba, siguran sam u to.

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Holandia - Srbija i Crna Gora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon