www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jednostavan zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda nekome njih dve idu na živce, ali ja se bas slatko nasmejem kada gledam "Jednostavan život". Najbolja epizoda mi je bila, kad su njih dve bile "frizerke" i kada su unakazile onu jadnu ženu Wink Jedva čekam novi ciklus. Inače sad je repriziraju, petkom, i to ne propuštam. :smilecolros:

 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nije onih pametnih ljudi u emisiji koji realno rezonuju i rasudjuju stvari, propala bi emisija...jer ove devojke se samo glupiraju i zezaju bezveze...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma neverujem da su one bas tako glupe, kakvim se predstavlju, to je sve zbog kamera.. Rolling Eyes

Inache, obozavam, kad 'uvatim, da gledam.. Wink

_________________


 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam prvi put to gledao,okrenuo mi se stomak Evil or Very Mad
Nista gluplje nisam gledao Crying or Very sad
One dve se lose glupiraju i prave budale od sebe na racun normalnih ljudi Evil or Very Mad
Drugo je Paris Hilton Laughing 8) Wink
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je malo sprdnja sa ljudima sa sela...a one se prave velike princeze...sta li bi bilo da zdravko colic ode na selo onda Question
nije losa emisija..pratim je kad je uhvatim...ali mi bude krivo kad tako izigraju ove tamo na selu...ruzno je bre...
 
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je (koliko sam shvatila po vasoj prici) isto kao ovde "Simple life" u kojima Paris Hilton i Nicole Richie idu od sela do sela... Mada se nase devojke ne mogu porediti sa ove dve koje su bogate u nezamislivim razemrama i zaista nisu videle seoski zivot i siromastvo. Medjutim i one glume da su glupave i prave razne budalastine (bas kao i te nase devojke) jer sta bi drugo bilo zanimljivo?

_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se svidja....zna li neko kad pocinje drugi deo? najavljuju ga.....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene to bas interesuje onako su mi simpaticno otkacene

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
laylla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 72
Mesto: NOVI PAZAR

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emisija je super. Bar je prvi deo bio takav. Njih dve su totalno lude pa je i emisija bash takva. Svidja mi se.

_________________
Everything that doesn't kill us, makes us stronger.
 
zorancile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam utisak da se one foliraju, i da je sve to namesteno da bi se napravio show u Americkom stilu???
Ipak, priznajem da su slatke!
Voleo bih da gostuju i u mom selu pa da ih upoznam!
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugi deo pocinje 11.12. videcemo da li ce biti bolji od drugog!

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam prvi deo sad gledam drugi, mozda ga malo preteruju mislim na Anu i Marijanu.Nebi reko da se i tako ponasaju u pravom zivotu, ja mislim da je to namesteno

_________________
acronis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Jednostavan zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon