www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biste li cekale dragog tko je na robiji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

Biste li cekale dragog tko je na robiji?
Da u svakom slucaju i nema veze koliko dugo
18%
 18%  [ 13 ]
Da, osim ako je tamo zbog silovanja...
7%
 7%  [ 5 ]
Da, osim ako je tamo zbog silovanja ili ubojstva...
18%
 18%  [ 13 ]
Samo do 15 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 10 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 5 godina bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do 3 godine bih mogla ga cekati...
0%
 0%  [ 0 ]
Samo do godinu dana bih mogla ga cekati...
1%
 1%  [ 1 ]
Ne bih cekala nimalo!
35%
 35%  [ 25 ]
Cekala Cekala bih u pocetku ali bih kasnije mozda promijenila stav
17%
 17%  [ 12 ]
Cekala bih, ali samo ako bih se istovremeno zabavljala s drugim osobama
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 70

Autor Poruka
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ga cekala...Ni da bude 5 dana u zatvoru... Rolling Eyes

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 8:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih ga cekala ni minutu.....ni bih ikad bila sa nekim ko je kriminalac, bilo kojeg nivoa........igrom slucaja, na poslu, dolazila sam u kontakt sa kriminalcima, i nisam nikad ni jednog srela da je priznao kao covek sta je napravio, svi su nevini....... Rolling Eyes

sto se tice motiva pocinjenog krivicnog dela.......to me apsolutno ne zanima........da, kao sto je neko gore naveo, dodje do ubistva unutar kuce, gde je ubijen provalnik, to ovde nije kriminalno delo, vec ubistvo u samoodbrani, i ne znam ni jedan slucaj gde je taj ko se branio zavrsio u zatvoru........a sto se tice svega drugog, motiv za pocinjeno kriminalno delo me apsolutno ne zanima......jer nuzda ne moze da opravda krajnju stetu........dakle, opravdanja za corku nema........pa ko izabere taj put, neka na njemu putuje sam.............. Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zamislite situaciju:
Sedite vi porodicno u kuci,gledate tv sa decom npr. Upadne neki pljackas,ubije vam jedno dete,i vas muz se umesa i u samoodbrani ga ubije.
Sta sa tim?
Ili zaspe za volanom i desi se nesreca?
Ili,ako ste u jako teskoj materijanoj situaciji,i on u naletu nemoci,odluci da opljacka neku prodavnicu zbog porodice(dobro,ovo zadnje jeste glupo)?


Nije glupo! Pa i jeste tako!
Ako ga volis kako da ga odjednom izbrises iz zivota ako je ucinio neki zlocin?
Pa devojka - zena, nebitno, prva treba da bude uz njega.
Zajedno i u dobru i zlu, zar ne?

_________________
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ga cekala ni u kom slucaju!

Ako je zavrsio na robiji znaci da je uradio nesto zestoko lose, jer u nasoj kriminalnoj drzavi se ne ide lako u zatvor.

A takav covjek mi ne treba. Takvog ne zelim kraj sebe. S takvim ne zelim imati djecu.
I zbog takvog ne zelim upropastiti svoj zivot i protraciti ga cekajuci na budalu, jer bi to bio pokazatelj da sam veca budala od njega.

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gertruda slazem se...evo i ja sam srela bivseg momka koji je izasao iz zatvora i pomislili smo opet na neko muvanje...ali zelim da kazem to da ako neko grjesi,to neznaci da zeli to i dalje da radi mozda zeli neki novi početak....netreba gledat neku proslost,jer svak ima svoju,svak grjesi i svak zeli kad tad ljep smiren zivot i promjenu samog sebe ako je loš....bar ja tako gledam na to...treba dati svakom šansu pre nego što ga osudiš za nešto Wink
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cekala bi ga ako je tako dosao zbog nekih ideoloskih razloga (sa kojima se ja slazem, naravno)

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Citat:
Zamislite situaciju:
Sedite vi porodicno u kuci,gledate tv sa decom npr. Upadne neki pljackas,ubije vam jedno dete,i vas muz se umesa i u samoodbrani ga ubije.
Sta sa tim?
Ili zaspe za volanom i desi se nesreca?
Ili,ako ste u jako teskoj materijanoj situaciji,i on u naletu nemoci,odluci da opljacka neku prodavnicu zbog porodice(dobro,ovo zadnje jeste glupo)?


Nije glupo! Pa i jeste tako!
Ako ga volis kako da ga odjednom izbrises iz zivota ako je ucinio neki zlocin?
Pa devojka - zena, nebitno, prva treba da bude uz njega.
Zajedno i u dobru i zlu, zar ne?

Slazem se.Ja bih mogla da ga cekam za bilo sta osim silovanja.Tada bi ga totalno izbrisala.

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Citat:
Zamislite situaciju:
Sedite vi porodicno u kuci,gledate tv sa decom npr. Upadne neki pljackas,ubije vam jedno dete,i vas muz se umesa i u samoodbrani ga ubije.
Sta sa tim?
Ili zaspe za volanom i desi se nesreca?
Ili,ako ste u jako teskoj materijanoj situaciji,i on u naletu nemoci,odluci da opljacka neku prodavnicu zbog porodice(dobro,ovo zadnje jeste glupo)?


Nije glupo! Pa i jeste tako!
Ako ga volis kako da ga odjednom izbrises iz zivota ako je ucinio neki zlocin?
Pa devojka - zena, nebitno, prva treba da bude uz njega.
Zajedno i u dobru i zlu, zar ne?

Sta jeste tako? Podrzala bi svog momka/muza i tome sto pljacka za porodicu??? Zar nije casno i posteno RADITI, pa sta bilo, a ne KRASTI??? Shocked Rolling Eyes

Naravno da je devojka/zena ta koja treba prva da bude uz muza/momka, ALI, zavisi u kakvoj situaciji... Bar je meni to vazno, nikad ga ne bi podzala u bilo kakvom zlocinu!!! Treba nauciti razmisljati glavom kad treba, ne uvek srcem!

Jeste, zajedno i u dobru i u zlu, ali ne u zlocinu!!!

Misli o tome. Wink

_________________
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...
gledam ovo i divim se kako ste skoro sve odgovorile da ga nebi cekale..
ali..ne znam kako bi odreagovale u realom zivotu..kad bi vam se tako nesto desilo..
a vi ste ludo zaljubljene..mislim da kad bi vas tad pitali 'dali ces ga cekati' ..bi vas 99%
onih koje ste rekle ''da ga nebi cekale'' odgovorile ''cekacu ga'' ..
jer bila je jedna moja ortakinja u vezi sa deckom, koji je imao probleme i cekao ga je zatvor, pre nego sto je otisao na robiju, govorila je ''necu ga cekati, nema sanse da ostanem sa njim'' a posle je na kraju ostala sa njim i cekala ga..
ustvari mislim dok se tako nesto ne dozivi ne moze da se diskutuje o tome dali bi ili nebi Rolling Eyes
ali to je ipak samo moje misljenje
Wink

_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam drugaricu kojoj je momak u zatvoru...Nije nesto preterano uradio,ali ja je ne podrzavam sto ga ona ceka...On je stariji od nje...ima oko 26-27 god. i u fazonu je kad izadje da imaju ozbiljniju vezu nego pre zatvora...npr:njegovi je zovu na vecere,na kafu,zovu je "snajka" itd...Kakav savet da joj dam u vezi toga??? Rolling Eyes
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MISS_J je napisao/la sledeće:
Imam drugaricu kojoj je momak u zatvoru...Nije nesto preterano uradio,ali ja je ne podrzavam sto ga ona ceka...On je stariji od nje...ima oko 26-27 god. i u fazonu je kad izadje da imaju ozbiljniju vezu nego pre zatvora...npr:njegovi je zovu na vecere,na kafu,zovu je "snajka" itd...Kakav savet da joj dam u vezi toga??? Rolling Eyes


Kao sto sam vec gore pomenula imala sam ortakinju u istoj situaciji..imala je decka koji je cekao na zatvor a ona je bila ludooo zaljubljena..ona je bila sa njim dok je bio u zatvoru..to je bila njena odluka i ja sam je tu 100% podrzala..on je isto bio malo, oko 2 godine..
ali iako je on bio u zatvoru, bili su tu non-stop neki sukobi, plakanja itd...
ona se je tad bukvalno 360 stepeni promenila..samo je njega videla..puno je i para potrosila za njega itd...
onda je on izasao i nesto uradio i opet zavrsio u zatvoru Rolling Eyes ..

ja mislim ako mu je to ono prvi put da je kaznjen(ide u zatvor) nek ga ceka ako ga voli i ako misli da ce ta njihova veza to ''preziveti'' i da ce nesto od te veze nesto biti..
a ako mu je to vec, 2-3 put da ide u zatvor nek ga ne ceka..jer veruj mi vratice se on i 4 a i 5 put Smile
ali ako ga bas voli..veruj mi nece te slusati..znas kako je kad smo zaljubljeni samo vidimo tu osobu i nikog drugog Smile

toliko od mene Very Happy

_________________
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi zbog čega je u zatvoru. Kao drugo, ovisi da li on to i zbog drugih stvari zaslužuje. Kao treće, ne garantiram da kako bi vrijeme prolazilo da bi ga i dalje voljela i idalje čekala. Život ide dalje ko zna šta bi se u mojem životu promjenilo! Pa ako je on u zatvoru ne moram i ja biti skupa s njim!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Biste li cekale dragog tko je na robiji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon