www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Saveti za kosu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lorealov serum za kosu

 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maslinovo ulje stavit na kosu pa malo da odstoji i dobro isprat, i sjajit ce se kosa ko sunce!
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno TIGI kolekcija nudi najefikasnije preparate kako za sjaj kose tako i za sve ostalo...malo su skuplji (oko 1500din) ali su vrlo izdasni i vrede! Probaj Wink
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim L'Oreal Professionnel LUMINO CONTRASR!Bas je super, daje sjaj kosi :D
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

collstarova pakovanja za kovrdzavu kosu - dosad su se mi se uspostavila kao najbolja

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan majonez,jedno jaje,2 kasike meda,maslinovog ulja malo, umuti ,nanesi na kosu i drzi minimum 1 sat a moze i mnogo duze. Isperi i videces efekat! Ovo pakovanje i hrani kosu,pored toga sto daje fantastican sjaj!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jednostavno kupi sjaj za kosu.
Ima da sija samo tako...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki kažu da pomaže ispiranje kose u pivi, neki u ocatu, neki maslinovo ulje....ima tih recepata milijun. Meni najviše pomaže maslinovo ulje, cijelu kosu zamastim, pa operem 2 puta zaredom, osušim i na kraju Nivea gel creme, izvrsno!
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim sjaj za kosu i super i je to Smile

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

curica84 je napisao/la sledeće:
najbolji preparati su bed head, ubedljivo , ja koristim i sampon i regenerator, pluis za sjaj kose shine junki:) extraaaaaaaa


Slazem se...jako sam zadovoljna njihovim proizvodima..
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Savet za kosu Na vrh strane Na dno strane

Preporucite neki zaista dobar proizvod koji stvarno pomaze da kosa bude lepa i sjajna?
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Schwarzkopf - Gliss Kur, meni je fantasticno. Ja ga imam od prosle godine, a vidim da se sad pojavilo i kod nas. I postoji u Bg jedna radnja cini mi se da je to neka frizerska zadruga ili tako nesto, blizu Bajlonove pijace gde ima da se kupi pakovanje za kosu sa placentom. To je bas za profi frizere jer je ogromno (ako se ne varam 1000ml), mada nije uopste skupo.
To je nesto najbolje sto sam imala prilike da stavim na svoju kosu, zaista je fantasticno. Preporucujem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Saveti za kosu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon