www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvi auto koji ste imali ili vozili
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto je fiat punto koji san vozila, sad ga je zaminia golf 4 Mr. Green

 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je bio jedan beli jugo 55,savršen auto,još ga imam i mislim da ga nikad neću prodati.Previše smo lepih stvari prošli zajedno
 
arni12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto yugo tempo 1.1 a sad opel vectra 2.2 dti
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam u zivotu upalila i vozila je bio golf II benzinac heheh meni 16 godina i drug me uci da vozim...mozete samo zamisliti kako je to izgledalo. poslije sam vozila golfa III a sad vozim fiat Brava hehhe nemate pojma kakav sam vozac Laughing Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prve korake napravio sa 15 ili 16god u Bosni naravno u Golfu I 1.6D , polago na Cliu dci, prvi auto od staraca kojim sam se sluzio Audi B3 1.9D, zatim audi B4 1.9TD, naravno logican sljed bi bio neki TDI Smile no doso je na red moj prvi vlastiti auto HONDA Civic 1.5 16v 94god. naravno nakon ove honde vise u moje dvoriste nece doc ni jedan evropljan, cim audija prodamo ide staroj Civic 1.4 75ks 96- , a stari ce accorda.....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peugeot 406 1.9 hdi

_________________
 
MPS-Zarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 72
Mesto: ...

madagascar.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mazda 626 moja ljubav Wink
Jos cu je dugo dugo voziti Wink


Poslednja prepravka: MPS-Zarko datum Pon Sep 25, 2006 1:25 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa stojadin brate mili.
nisam bio punoljetan ali sam skuco neke pare pa sam ga uzeo, ali nije bas dugo izdržao jer sam ga slupao ali je imao potencijala. hehe
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi auto koji sam vozila to je peugeot 206 i to za vreme ucenje auto skole dok sad imam svoj prvi auto licno fiat seicento...jako se lepo vozi,udoban je...
 
himalaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ajmo ovako prvi auto koji sam vozio je caletova toyota carina II na kojoj sam ucio da vozim sa svojih 14 godina:)
dok prvi auto posle nje koji sam vozio a da jos nisam imao vozacku dozvolu audi s8, kao i linkoln navigator, dok sada vozim celicu i necu voziti nista drugo dok ne bude parica za supru:):)
 
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi auto koji sam vozo bila je škoda 120l , zatim sam kupio golfa 3, a upravo mi je prije dan dva iz salona u Zagrebu isporučena nova Ibiza 1.9 TDI, sportrider sa 101 ks, alu felgama, klimom....

_________________
BBB SU ZAKON
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: bogami moj prvi je Na vrh strane Na dno strane

Ford cougar......dodushe imam ga jos, ali gledam da ga prodam sada Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Prvi auto koji ste imali ili vozili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon