www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suva koza
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam to koristila samo sto nikako da se ulje upije... Rolling Eyes

 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj onu kremu od dove sto sam postavila sliku gore Wink

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probacu.. hvala Smile
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ulje je super, ali ne treba preterivati sa njim. Ja ga koristim kad imam dosta vremena i kad mogu da budem u kuci dovoljno dugo da bi se ono upilo, a to je najcesce vikendom. A ostalih dana je najbolje koristiti neku vlaynu kremu/mleko/losion, sta god da ti odgovara. Ja sam se sad prebacila na proizvode za bebe, znaci Nivea, Johnson, Kosili, Milupa,......I bolji su mi oni od ovih ostalih. Wink
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proizvode za bebe su super i za odrasle, ali ulje koliko sam barem ucila u skoli i sto cujem okolo, susi kozu, cak i meni susi kozu.

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja s vremena na vreme koristim Johnson ulje za bebe i lepo mi se koza oporavi od njega....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kupila sam danas dove mleko za telo.. Smile
nisam ga jos probala ali fenomenalno mirise Smile
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za suvu kozu su mleka,nikako losioni,po meni je najbolje Nivea mleko za telo

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kod mene je suva koza i koristim niveino mlijeko mojoj kozi godi
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo koji losion ili mleko sa vitaminom E i A.To ti je dovoljno i izbegavaj kupanje sapunima...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 27, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali kazu da su dove,niveoa,fa i camey sapuni dobri
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi od sastava sapuna, po pravilu bi trebalo da su deciji ili bebi sapuni bolji od ostalih jer ne bi smeli da sadrze neke agresivne supstance, ali ni to nije uvek pravilo. Tako da ako bas mora da se koristi sapun, onda neki deciji Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suva koza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon