www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Klementeov A-Tima za EP2008 + Kvalifikacija
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11/08/06 Izvor:Blic

Tromeč Saše Ilića (Galatasaraj) sa Česima
Gol za Klementea

Saši Iliću je baš krenulo! Vezni igrač Galatasaraja je u sredu uveče u Istanbulu postigao svoj prvenac u kvalifikacijama za Ligu šampiona, u pobedi turskog šampiona nad ekipom Mlada Boleslava (5:2). To mu je drugi gol u novoj sezoni, pošto je prethodno ekipi doneo bod na gostovanju u Ankari.

Ilić je školski izveo penal u sedmom minutu koji je prethodno iznudio. Tako je načeo mrežu Čeha koji bi u revanšu za dve nedelje morali da naprave čudo, pobede sa 3:0 da bi eleminisali Ilića i drugove.

- Verujem da je smo jako blizu Lige šampiona. Teško da možemo da odigramo toliko slabo i izgubimo sa tri gola razlike. U finišu utakmice u Istanbulu smo se malo opustili, za minut smo primili dva gola, ali smo srećom postigli i peti - kaže Ilić koji je dobio brojne pohvale za igru od trenara i turskih novinara.

Čini se da je Ilić u pravi čas ušao u formu. Za pet dana reprezentaciju očekuje prijateljski meč sa Češkom, a Saša će u roku od dve nedelje dva puta putovati u ovu zemlju. On je jedan od malobrojnih starosedelaca na Klementeovom spisku.

- Uvek sam govorio da je dobra igra u dresu kluba prva preporuka za reprezentaciju. Meni je ostalo da se trudim da formu držim na visokom nivou. Zadovoljan sam igrama u prošloj sezoni, ali i sada. Iskreno, radujem se pozivu u reprezentaciju. Imamo dosta novih igrača, praktično krećemo od nule, a očekuje nas težak meč protiv uvek motivisanih Čeha. Želimo da vratimo poverenje navijača u nacionalni tim i verujem da svi momci koje je Klemente pozvao, osećaju tu obavezu - kaže bivši kapiten Partizana.

U Turskoj je veoma cenjen. Galatasaraj, istina, nije startovao kako se očekivalo, ali Saša Ilić veruje da će sve biti u redu.

- Protiv Ankare sam postigao gol, ali nismo iskoristili dva penala. Ovde se svaki izgubljeni bod teško nadoknađuje, takva je liga. Ipak, najveći uspeh bio bi da se Galatasaraj posle četiri godine vrati u Ligu šampiona. Verujem da ćemo u tome uspeti, baš kao što očekujem i bolje dane za naš fudbal i reprezentaciju u celini - rekao je prvotimac turskog šampiona.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16/08/06 Izvor:Blic

Fudbaleri Srbije (20.15, TV „Pink“) u Češkoj počinju pripreme za Evro 2008
„Orlovi“ lete iz ofsajda!


Reprezentacija Srbije sa crvenim dresovima i himnom „Bože pravde“ večeras u Uherskom Hradištu počinje novu fazu u stvaranju sopstvene fudbalske istorije.

Prijateljski duel sa učesnikom proteklog Mondijala u Nemačkoj poslužiće novom selektoru Havijeru Klementeu, između ostalog, i da vidi dobre i loše strane najbolje selekcije pred prvi kvalifikacioni meč za Evropsko prvenstvo 2008. godine u Austriji i Švajcarskoj protiv Azerbejdžana, kako nam se nikad više ne bi ponovila Podgorica i krah upravo protiv pomenutog rivala u kvalifikacijama za EP u Portugalu.

- Nismo imali mnogo vremena za upoznavanje - počeo je juče priču Havijer Klemente u pauzi između dva treninga. - U ponedeljak smo uglavnom razgovarali i odradili lagan trening da se igrači relaksiraju posle puta. Poenta ovog meča sa Češkom jeste da igrači vide koncept rada, da se približimo jedni drugima, da počnemo sa stvaranjem pozitivne atmosfere pred kvalifikacije koje nas očekuju.

Da li je Češka pravi izbor za sve što ste nabrojali?
- To je reprezentacija na visokom nivou. Kvalitetniji deo tima su im sredina i napad, a igraju jako dobro presing i imaju odličnu završnicu. Nisam opterećen rezultatom u ovom meču, ali sam svestan da se pobeda nameće kao obaveza. Imam želju da probam što veći broj igrača, ne interesuje me toliko sistem igre, koliko pristup obavezama i trčanje.

Kako je teklo upoznavanje sa reprezentativcima?
- Ne volim da naređujem, a želim da stvorimo čvrstu celinu između stručnog štaba i igrača. Duel sa Česima može mnogo toga da nam kaže. Posle utakmice hoću da upoznam igrače sa svim onim što mi se sviđa, ali i onim što ne valja. I oni će imati priliku da kažu šta im prija, a šta ne. Da daju predlog, ili ukažu na nešto što oni smatraju da nije dobro. Ono što je jako bitno jeste da radimo brzo jer nam se kvalifikacije približavaju. Bitno je i da navijači budu zadovoljni, zato moraju da vide želju, borbenost, kvalitet. Da je borba za bodove u pitanju, sigurno bi se na spisku našla i neka druga imena, ali sam ovog puta hteo da vidim kako se mladi snalaze, da li na njih može da se računa u budućnosti - završio je Klemente.

Dejan Stanković će predvoditi „orlove“ sa kapitenskom trakom na ruci, što će, kako sam kaže, za njega predstavljati ogromnu čast.
- I obavezu! Sve je novo, prva je utakmica u dresu Srbije i zaista imam ogromnu želju da sve protekne u najboljem redu. Znam da javnost očekuje pobedu, ali mislim i da je jako bitno da se u ovih par dana dobro upoznamo, jer nas čekaju teške kvalifikacije. Ideje selektora Klementea su nam jasne, proveli smo u razgovoru više sati, tako da tu neće biti problema. Španac je trener koji voli obavezu, ali nije tako strog kako se priča o njemu. Počinjemo sa Češkom jedno novo poglavlje, ja se nadam da ćemo imati čime da se ponosimo.

_________________
I C E M A N
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj boze da ukaze priliku mladima, jer su oni to ipak zasluzili!!! Ovi matori ne mogu da se pomere a mladi su ipak zeljni dokazivanja i siguran sam da ce svaki put ostaviti srce na terenu, i naravno sve to za majku Srbiju!!!! Jeste videli kako se igra kada se i sve glasa peva HIMNA!!!! Very Happy

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16/08/2006 | Izvor: B92
Trijumfalan početak Srbije!

Istorija srpskog fudbala počela je pobedom. Prvi meč nove selekcije sa novim dresovima, imenom i himnom završen je trijumfom nad selekcijom Republike Češke.

Srbija je u mestu Uherske Hradišče savladala Čehe rezultatom 3:1, u meču koji je obeležio oproštaj najboljeg češkog fudbalera modernog doba Pavela Nedveda od nacionalnog tima.

Česi su poveli u trećem minutu golom Jiržija Štajnera, a izjednačio je Danko Lazović u finišu prvog poluvremena.

Pobedu ekipi Havijera Klementea obezbedili su Marko Pantelić u 53. i debitant Aleksandar Trišović u 71. minutu.

Naš tim sačuvao je pobedu i sa igračem manje, pošto je Milan Stepanov isključen u 75. minutu.

„Beli orlovi“, prvi put u crvenim dresovima, zagrljeni su pozdravili „Bože, pravde“, a zatim započeli meč sa ekipom Karela Briknera.

Zanimljivo je da je i prvi protivnik reprezentacije Kraljevine SHS bila selekcija tadašnje Čehoslovačke. Meč je igran u okviru OI u Antverpenu 1920, a završen je pobedom Čeha 7:0.

Istorijska startna postava Havijera Klementea bila je: Stojković – Marković, Luković, Stepanov, Biševac – Duljaj, Ilić, Koroman, Stanković – Lazović, Pantelić.

Veliku grešku već posle tri minuta načinio je Milan Biševac – neometan je loptu samo spustio umesto da je ispuca, pa je Jirži Štajner sa osam metara bez problema pogodio mrežu.

U periodu posle primljenog gola selekcija Srbije imala je odličnu priliku kada je Dejan Stanković glavom šutirao pored gola posle centaršuta Koromana.

Beli orlovi su zapretili dva puta sa distance, udarcima Stankovića i Pantelića. Česi su takođe imali dve dobre šanse, a Stojković je oba puta bio na pravom mestu – jednom je zaustavio udarac Jana Kolera, drugi put pokupio loptu odmah ispred njega.

U 42. minutu Aleksandar Luković je poslao fantastičan centaršut na zadnju stativu, gde je odlično reagovao Danko Lazović za 1:1.

Pred sâm odlazak na poluvreme teren je napustio Pavel Nedved. On se pozdravio sa svim igračima na terenu, a najduže sa kapitenom Srbije Dejanom Stankovićem, bivšim saigračem iz Lacija.

Na početku drugog poluvremena priliku su dobili Nikola Žigić umesto Danka Lazovića, Aleksandar Trišović umesto Ognjena Koromana i Nenad Kovačević umesto Saše Ilića.

Srbija je u vođstvo došla u 56. minutu, kada je Kovač napravio grešku, Pantelić pokupio loptu, a posle sjajnog duplog pâsa sa nekadašnjim saigračem iz Zvezde Nikolom Žigićem napadač Herte je elegantno prevario Blažeka.

Posle odlične igre i niza veoma dobrih akcija reprezentacije Srbije u 71. minutu se ponovo tresla češka mreža. Ljuboja se sjajno snašao na 30 metara od gola, i poslao loptu ka levoj strani šesnaesterca, gde je utrčavao debitant Trišović i lobovao Blažeka.

U 75. minutu Stepanov je nepromišljeno startovao sa leđa i zaradio drugi žuti karton, pa će Klemente moći da isproba tim i sa igračem manje.

Tri minuta kasnije na teren je ušao Branislav Ivanović, koji je zamenio lakše povređenog Pantelića. Na taj način pojačana je odbrana, koja je odolela češkim napadima koji su usledili.

U drugom poluvremenu najbolje prilike za domaćina propustio je Jan Koler, a najuzbudljivije je bilo u 83. minutu, kada se inače fantastični Vladimir Stojković spetljao, ali je odmah reagovao dobro i ispravio grešku.

Utisak iz prvog nastupa nove selekcije je zaista sjajan - iako su imali manji posed lopte fudbaleri Srbije su više puta šutirali (doduše 11 od 14 udaraca završilo je van okvira gola, ali Blažek nije odbranio nijedan od preostala tri), njihova igra u defanzivi uglavnom je bila na visokom nivou, a u ofanzivnoj fazi veoma tečna, posebno u drugom poluvremenu.

Prvi zvanični meč Srbija igra 2. septembra pred praznom Marakanom, na koju dolazi Azerbejdžan.

_________________
I C E M A N
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neverovatna pobeda!Mnogi (ma, skoro svi) su mislili da ce Cesi da nas raskomadaju zato sto imamo potpuno nov i neiskusan tim ali nije ispalo tako.Nasi odigrali odlicno, sigurno, nisu klonuli posle ranog vodstva Ceha.Ovo je nova drzava, novi tim i nadamo se novi put slave i uspeha.
SRBIJA!!!

_________________
Master
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17/08/2006 | Izvor: B92, Beta
Češki mediji šokirani zbog poraza

Praški mediji su u četvrtak oštro kritikovali fudbalsku reprezentaciju Češke, ocenjujući da su umesto da prirede veličanstven oproštaj Pavelu Nedvedu, u duelu sa Srbijom pretrpeli sramotni poraz.

"Aplauz za Pavela Nedveda, inače jad i beda", piše češki dnevnik Mlada fronta Dnes o prijateljskoj utakmici u kojoj su fudbaleri Srbije pobedili Česku 3:1.

"Tako ne igraju ni dede", razočaran je i selektor češke reprezentacije Karel Brikner, za koga je, kao i za selektora Srbije Havijera Klementea meč bio pre svega prilika da isproba nove igrače pred kvalifikacije za Evropske prvenstvo 2008.

"Hteli smo da igramo u čast Pavela, ali eto, nije nam pošlo za rukom", požalio se češki reprezentativac Jan Koler.

Sportski komentator dnevnika Pravo ističe da je Srbija imala brži i tehnički bolji tim koji je uspeo da izbaci u aut češku odbranu, a da novi tim selektora Briknera nije uspeo Srbe ničim da iznenadi.

"Na svojoj međunarodnoj premijeri Srbi su češku reprezentaciju rastavili na sastavne delove i potukli", piše Pravo i zaključuje da je bio gorak poslednji nastup evropske zvezde Pavela Nedveda u nacionalnom dresu.

Češki mediji zameraju redarima na stadionu u Uherskom Hradišču da su skrštenih ruku posmatrali kako među 8.000 navijača slavi bučna grupica Srba, skandirajući imena Ratka Mladića i Radovana Karadžića, optuženih za ratne zločine.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klemente: "Najviše mi se dopala agresivnost"
17.08.06. 09:00

Prvi stranac na mestu selektora u istoriji naše fudbalske reprezentacije, Havijer Klemente, bio je prilično zadovoljan debijem nacionalne selekcije Srbije, istakavši pritom da će u danima koji slede akcenat biti na otklanjanju uočenih grešaka u ubedljivom trijumfu od 3:1 nad Česima.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17/08/2006 | Izvor: B92, Blic
Jevrić: "Zar sam ovo zaslužio?"

Dragoslav Jevrić, golman reprezentacije Srbije i Crne Gore na perthodnom prvenstvu sveta, odlučio je da se više ne odaziva pozivima da brani za nacionalni tim Srbije, ljut zbog načina na koji je saznao da u Uherskem Hradištu neće braniti.

"Izuzetno sam razočaran odnosom Zvezdana Terzića, Fudbalskog saveza Srbije, kao i selektora Havijera Klementea, prema meni. Hteo sam još pre utakmice sa Češkom da skinem trenerku i sve napustim, ali olakšaću im posao, više se neću odazivati na poziv u državni tim. Ovo je kraj,“ rekao je Jevrić za beogradski dnevnik 'Blic'.

Na sastanku pre početka utakmice selektor Klemente je saopštio tim. Jevrić je, kaže, bio u šoku.

"Nisam mogao da verujem, hteo sam da krenem prema izlazu, da sve napustim, ali sam ispoštovao Duljaja, Koromana, Stankovića, Ilića i Žigića, izvanredne momke sa kojima sam godinama vojevao bitke u reprezentaciji, naravno i zbog ostalih saigrača to nisam uradio," kaže Jevrić, "Seo sam na klupu bez emocija. Sada, mirne glave, tvrdim da su ljudi iz Saveza i selektor krajnje smešni, poneli su se kao pravi amateri. Način na koji su to sve izveli je ispod svakog nivoa! Ja sam reprezentativac četiri godine i smatram da je bilo normalno da počnem utakmicu, nisam ovde od juče, ostavio sam valjda neki trag."


Jevrić kaže da je "bio red da mu se kaže razlog i da se sve lepo reši" i kaže da je ovo bila njegova prva i poslednja utakmica za reprezentaciju Srbije.

"Završio sam, nema više nikakve priče, stavljam tačku. Neću se više odazivati, eto tako ću olakšati posao Terziću, Klementeu i ostalima. Zar sam zaslužio da niko od njih ne nađe za shodno ni da mi se obrati? Sramota! To što se događa kod nas zaista nije normalno. Ako su mislili da će na taj način da me degradiraju kao čoveka i fudbalera, grdno se varaju, pogrešili su, evo obraćam im se da nisu uspeli u tome."

Dragoslav Jevrić, koji je na golu selekcije Srbije i Crne Gore stajao 43 puta kaže da neće braniti ni za Crnu Goru i da je njegova odluka konačna.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18/08/06 Izvor:Blic

Španski „as“ piše
Napoleonovi đaci siloviti

Havijer Klemente nije bio milosrdan, kako mu govori prezime, u svom debiju na klupi reprezentacije Srbije. Španski mediji prihvatili su njegov uspeh sa velikim oduševljenjem, a u pozitivnim komentarima otišao je najdalje dnevnik „As“.

„Klemente i golobradi pobedili Češku“ je naslov teksta u kojem se opisuje uspeh Srba u Uherskom Hradištu.

- Klemente je debitovao moćnom pobedom. Rezultat 3:1 u tuđem dvorištu, ostvaren posle užasne greške u odbrani na startu i sve to bez glavnih figura (Kežmana, Kovačevićam Miloševića) iz balkanske ekipe, za svaku je pohvalu. U stvari, samo dve poluge iz tima sa Mondijala bile su tu, sve ostalo bili su golobradi mladići. Njih pet je mlađe od 23 godine, a prosek starosti srpskog tima je 25 godina. Bio je to tužan oproštaj za Pavela Nedveda - piše „As“.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18/08/06 Izvor:Blic
Uspešan start reprezentacije pod komandom španskog stručnjaka
Ev(r)o Klementeove Srbije!


Fudbalska reprezentacija Srbije ponosna se vratila iz Češke. „Crveni orlovi“ pod vođstvom selektora Havijera Klementea pobedili su domaću selekciju u prijateljskom meču (3:1), golovima Lazovića, Pantelića i Trišovića i time su uspešno započeli eru novog državnog tima Srbije.

Zato je i zadovoljstvo na licima reprezentativaca bilo više nego očito.
- Lepo mi je, jer je ovo bila istorijska utakmica za moju zemlju. A da bi nam u budućnosti bilo još lepše, trudićemo se da nastavimo da pobeđujemo i kroz kvalifikacije za Evropsko prvenstvo - kaže Marko Pantelić, strelac drugog gola za „crvene orlove“.

Napadač berlinske Herte proglašen je za najboljeg igrača utakmice u Uherskom Hradištu.
- Odmah da naglasim da je meni ekipa na prvom mestu! U fudbalu nikad neće pobediti jedan čovek, niti će pojedinac izgubiti meč, svi se i radujemo i tugujemo. Obožavam da igram fudbal i trudim se da radim kako najbolje znam. Dobio sam i čestitki i pohvala, ali najveće zadovoljstvo pričinilo mi je veselje našeg naroda. Kako sam čuo, u Beogradu je gledanost utakmice bila ogromna i po domovima i kafićima, kao da je u pitanju Svetsko prvenstvo. Kažu da je slavljena pobeda, i to sa pucnjavom.

Pružićete još razloga za tu pucnjavu?
- Obećavam da ćemo se uvek maksimalno boriti, i ako budemo nekad gubili, niko neće moći da nas optuži da se nismo trudili. Nećemo gledati ko nam je protivnik, da li je to Brazil ili Azerbejdžan, već kako ćemo poslednji atom snage ostaviti na terenu, a onda uspeh neće izostati. Sa takvim pristupom, Srbija može i mora u vrh FIFA rang-liste, jer to i zaslužujemo.

Klemente je znatno ubrzao igru?
- Imali smo takav dogovor, trebalo je što pre da se oslobađamo lopte, ali i da čuvamo jedni drugima zaleđinu. Na primer ako bi Deki Stanković otišao napred, ja bih se vraćao i pokrivao prazninu, a mislim da smo to uspeš odradili. Važno je da se tog modela držimo i u budućnosti, jer niko nama ne može da uskraćuje maštovitost i talenat, time ćemo naraviti rezultat.

U drugom delu Srbija je bila uspešnija, šta vam je selektor rekao na pauzi?
- Ništa drugo, osim da se držimo sistema i da jednako želimo trijumf, koji onda nije ni mogao izostati. U svlačionici smo zaista imali sjajnu atmosferu.

Ovo je bila pobeda za istoriju, da li je takva bila i proslava?
- Nije bilo mnogo vremena za tako nešto, svi smo žurili da se vratimo obavezama u klubovima. Samo se nadam da ćemo do sledećeg okupljanja i meča sa Azerbejdžanom biti svi zdravi i u još boljoj formi, a neka dobar provod ostane navijačima. Mi ćemo slaviti kada se plasiramo na Evrpsko prvenstvo - poručio je Pantelić.

_________________
I C E M A N
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo Klemente razmislja sad svidja mi se ! Ove penzionere (Kezman,Savo,Jevric....) odlicno ciscenje. I Stankovic treba da leti nije se primetio na terenu...... Primat lepo treba dati mladjima Krasic obavezno za A reprezentaciju,ostalim izborom sam uglavnom zadovoljna-Stepanov,Stojkovic,Pantelic,Lazovic.... to je nasa buducnost

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko0nacno smo i to docekali,svoj grb,svoju zastavu,svoju himnu...

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Klementeov A-Tima za EP2008 + Kvalifikacija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 2 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon