www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zajedno ali nije prava ljubav
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikad nisam hteo da idem s nekog osobom koju ne mogu da volim.........al neke nazalost su mogle da idu samnom iako me nisu volele al zato su tamo gde jesu i po meni tesko je biti prijatelj posle veze bar dok ne prodje neko duze vreme....

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala san vezu taku trajala je 7 miseci. Postepeno smo se sve manje i manje vidjali i prekinuli tek tako. Nisan osičala ono za njega, nikakva privlačnost a bila sa njim 7 miseci.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sadasnjeg decka na pocetku veze nisam ni upola volela kao on mene.
Prvih pola godine mi je bilo relativno svejedno hoce li me nazvati, da li cemo izaci i videti se. Nista me nije bolelo, nista nerviralo...Jednostavno mi je bilo lepo sa njim, pruzao mi je sigurnost i paznju i to mi je bilo dovoljno.

Sada, posle godinu dana - volim ga vise nego bilo kojeg decka pre.
Strpljiv je i uporan. Obasipa me ljubavlju, paznjom i neznoscu....Sta mi vise treba? Tvrdjave moje su pale Mr. Green
 
leptiric_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... trajalo je dok je trajalo... ali nije to to... meni je bas bilo svejedno... Smile

_________________
Surprised) ...If you talk about me
I got some advice
Click your heels three times
And say “i wish i had a life““...
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zajebavala sam ga zajebavalaa...lagala sam cim sam usta otvorila...na njegov rodjendan sam raskinulaa:-) Izbegavala sam ga a on je molio i oprostao a ja sve iskoriscavala...
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sad u takvoj vezi....vise nas vezu nekakvi razgovori i izlasci nego ista drugo. Kad sam s njim, bas sam hladna, niti sretna niti tuzna....jednostavno ravnodusna. Rolling Eyes
Neke stvari nisam jos preboljela, i mislim da sam prebrzo usla u novu vezu. U takvoj vezi bez ljubavi se tako glupo osjecam. Kao da varam i njega a i sebe.... Trudim se da ga ne iskoristavam, iako mi on stalno kupuje poklone, i pokusava me zadrzati za sebe. Kao da zna da ja planiram da odem od njega.... Pokusat cu jos malo to da guram, pa ako stvarno vidim da nema smisla muciti i sebe i njega jednostavno cu sve da prekinem.... I nadati se da ce jednog dana i meni doci princ na bijelom konju.... Sad
 
tasevska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Jul 2006
Poruke: 57
Mesto: Bitola

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

povekje kako drugari nego kako par, sme koga sme izlezeni.Ne znam vo sto e problemot.
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Jesam i za divno cudo to je moja najduza i najozbiljnija veza. Jednostavno nam je bilo lepo zajedno, nismo gusili jedno drugo i dok je valjalo trajalo je. Kad se zavrsilo, zavrsilo se. Nikakvih suza, srceparajucih scena i sl. To ne podnosim.


to sam i ja jednom imala, trajalo je 8 mjeseci, ali mi nije najduža veza, a još manje najozbiljnija. Bilo mi je dobro, kad mi je dosadilo nisam se više javljala
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U vezi bez ljubavi da..Jer ljubav se ne javlja istog onog trenutka kad mi udjemo u vezu sa nekim...Ali u vezi bez osecanja zaljubljenosti, privlacnosti (psihicke ili fizicke) ili bilo kakve vrste simpatije ka toj osobi zbog cega me je i privukla na prvom mestu - to ne! Naravno ovih poslednjih par stvari, ako vremenom ne predju u ljubav polako pocnu da se gube i kad nestanu to je znak kod mene da je doslo vreme da ta veza umre, jer ne vidim dalji smisao prolongiranja price.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise puta, i bilo je s**t. Uvjek bi se samom sebi gadio posle, osecao se necisto, zato i ne mogu dugo to da izdrzim. Sad



[Edit by thorn: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam i ja takve veze ali nisam htela ga povrediti pa nismo bili dugo u vezi i daljina je bila u pitanju tako da sam uvek lepo resavala i objasnila ali ne zelim vise da imam takve veze ama niposto...ljubav je ljubav zar ne...
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam...nase vidjanje su vise bili razgovori nego razmena neznosti...posle toga nisam patila jer sam znala da ce se to kad tad desiti....prosto smo to boje prihvatili i kraj...kratko smo i trajali...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zajedno ali nije prava ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon