www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

OFK Beograd - Partizan 1:0
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni vi, ciganski retardi, niste nista bolji.


_________________
Master
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kradja veka!!!!!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne priznaje taj poraz...uostalom ako se jos jednom desi da Partizan izgubi cestitacu javno OFK-u... Evil or Very Mad do tada Partizan No.1 Very Happy

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ga niko ne priznaje jer je Partizan u toj utakmici porazen na najsramniji i najneprvedniji nacin.Protiv Mladosti je Partizan imao mnogo vise sansi ali jednostavno nije ih htelo...Verujem da je ovo mala kriza koja ce vec u sledecoj utakmici proci...

@Lana83

Ako navijas za Partizan, onda nikada neces cestitati OFK Beogradu na pobedi jer je ta pobeda nezasluzena.Jedini kome mozemo da cestitamo (ako Partizan nastavi ovako da igra) je zajednica prvoligasa i FSS zato sto su nesposobni da vode i kontrlisu ovo prvenstvo!

_________________
Master
 
Laznep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neverovatno je kako se Partizanu godinama kradu bodovi i ponistavaju golovi na najciganskiji nacin. Ko je cigosima kriv sto su im igraci svinje.
Partizan je Religija.
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan je najbolji od svih...za njega navijam...gubili oni ili pobedjivali...
...Samo jedan klub,samo jedan grad,samo PARTIZAN,samo Beograd,njega volimo,njega bodrimo,njemu pevamo...napred PARTIZAN...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Georgiev17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta su sudije krive za svaki vas poraz? ma vi ste debili koji ne mogu dobiti ni smederevo

_________________
Stadion pun,u dimu sve
i zastave se vijore
bubnjeva zvuk odjekuje
Sever u transu luduje
i zapevajte Delije...
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shta je owo sa owim grobarima...... optuzite Cecu shto gubite..... swashta

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
nemke88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: NIS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bruka nista vise
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> OFK Beograd - Partizan 1:0 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon