www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Miss domaceg.de
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo i ja bi poslala neke slike...ali nisu u bikiniju....ni u svecanom izdanju....hmhmhmh...kad bude takvih poslacu Wink
Evo par!



_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kad su izbori????hehe

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj kao i ja da posaljem sliku Smile

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marina-ns sigurno je jedna od favorita...

...mada od svega shto sam ja video ,ako te devojke pokazu svoje slike imace veliku konkurenciju.pa shta ima bolje od toga.nashe zene su bre zakon, tachka

zubarka
zilika
knknpnkn
eli
kiki79
slejdz... i naravno
breskvica....itd..itd..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ajde evo i mene Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej, bre, ljudi, jos nismo odabrali ko je u ziriju! Smile)

Ovako:
- Slatka_sanerka ce biti predsednik zirija [posto je dosla na tu ideju]
- ja cu biti pomocnik zirija [dobar sam organizator, a i dobar sam da vadim vruce krompire ako nesto zabrljate!]
- a ostali forumashi ce odlucivati putem ankete!!!

Zbog toga sto vlada veliko interesovanje, moracemo u letu da pravimo pravilnik. Ovo sam dosad izfantazirao:
Dakle:

P R A W I L N I K

Clan 1:
Sve devojke imaju pravo da se prijave.

Clan 2:
Izbor za miss se radi svake godine, pocev od 2006.

Clan 3:
Prijava pocinje 1. novembra i traje do 1. decembra [za ovu godinu cemo zazmuriti]. Posle toga sledi anketa do 31. decembra i objavljivanje rezultata [miss godine, prva i druga pratilja]. Miss je ona devojka koja ima najvise glasova, drugoplasirana je prva pratilja, a treceplasirana – druga.

Clan 4:
Za prijavu je dovoljno poslati sliku na unapred predvidjenu diskusiju. Na slici treba da se lepo vidi kandidatkinja [Miss J, skidaj te naocare!].

Clan 5:
Nagrade… Nagrade?... Ovaj, pobednice dobijaju titulu, a za ostalo ce se vreme pobrinuti…

Ono sto me malo brine je to koliko cemo moci da postavimo kandidatkinja na anketu. Vrlo je moguce da ce biti ogranicen broj, ali nema veze. Snacemo se nekako! :-j

E, sad molim komentare za pravilnik, dajte neke konstruktivne predloge, a devojke… prijavljujte se i dalje!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo da se zahvalim dosadasnjim djevojkama koje su se prijavile i da ima kazem divne su, i ocekujmeo jos kandidatkinja da se prijave
 
slatka_sejtanka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 1520

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se i ja prijavim na miSs Smile valjda bude nekih rezultata Smile

_________________
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evoo ja sam malo na moje stare slike sa prehodne str dodala jos neke nove

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o boban 11 glasao za mene i bez moje prijave,sta da kazem hvala Very Happy

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehe zanimljivo! Very Happy
Ajde da se javim (NE da se prijavim) sa svojim glasom! Very Happy
Posto sam do sada videla sve slike, koje su postavljene kod nas u albumu od avgusta prosle godine, a sada i ove ovde, moj glas definitivno ide Marini NS. Definitivno, moj favorit! You go girl! Wink

_________________


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao prvo ideja je fenomenalna, kao drugo Marina NS dobija i moj glas.

Što se tiće pravila,
pa nebi bilo loše otvorit novu temu, tamo se samo postavljaju slike djevojaka koje se prijavljuju za takmičenje, znaći samo slika, ostali ne smijemo ništa da komentarišemo, za to če biti glasanje,

kao drugo mislim da bi bilo dobro da se ograniči broj takmičarki (cca. 20), pa dok se sakupi njih 20 neka se otvori glasanje, treba i jasno reči do kad smije da se glasa.

kao treće, pa dobro bi bilo da, ako se to može, ne znam, da svako ko hoće glasati ima na razpolaganju 5 poena pa jih porazdeli svojim favoritima, jasno 1 najmanje dobra a 5 najbolja, naravno hanonimno sve, da ne bi došlo do ljutnje

tako ja mislim pa sad, kako gazde odluče tako če nam biti

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Miss domaceg.de Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  sledeća
Strana 2 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon