www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta radite kada hocete da raskinete?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ubedim je da ja nisam prawi za nju.....


_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam dvije duge veze i obadvije sam ja prekinula. Oni su bili prezaljubljeni u mene do zadnje sekunde i napravili su mi grozne scene nakon što sam im rekla da više ne želim s njima biti. Prvi prekid je bio gadan. Njegov prijatelj me nazvao i rekao da se on nalazi na vrhu zgrade i da će se baciti ako mu ne dam još jednu šansu. To me još više razbjesnilo! Onda mi se kasnije javio na telefon i plakao dok mu nisam poklopila slušalicu. Nakon 5 godina me ponovno nazvao Exclamation tražio je moj novi broj mobitela kod mog brata. Pitao me kad ćemo na kavu. Bože sačuvaj. Osjećala sam se kao u nečijim raljama. Naravno, odbila sam ga i promijenila broj opet!
Drugi prekid je bio složen. Bili smo zajedno više od dvije godine i nestalo je kemije s moje strane. A kad nestaje kemije ostaje samo navika. Tako nisam mogla dalje. To je bio šok za naše roditelje jer su mislili da je vjenčanje na pomolu. Njegovu reakciju sam već unaprijed znala. Plakao je ko malo dijete. Bilo mi ga je žao, ali ja jednostavno nisam mogla ostati u vezi koja nije imala smisla...i to iz sažaljenja. Dva mjeseca nakon prekida me zvao na kavu skoro svaki dan i stalno sam ga odbijala. Prestao je zvati kad me vidio s drugim, s mojim sadašnjim dečkom. Nadam se da više prekida neće biti u mom životu. Mislim da bi teško preživjela još jedan i da bi izgubila volju za ljubav.
Zato mrzim prekide, a znam da se gotovo svaka veza završi prekidom. Bez obzira prekinete li vi ili partner, bol je neizbježna. Iako sam bila sigurna da s tim čovjekom više ne želim dijeliti krevet, plakala sam svaki dan, a opet sam na kraju disala punim plućima...
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek u lice mu gledam kad prekidam ali prvo kod kuce razmislim sta je najbolje u tim situacijama da se kaze a da se ne povredi puno osecanja osobe kojoj to govorim Embarassed

_________________
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa je nisam nikad raskinuo sa devojkom!Uglavnom pna mene sutne sto se ponasam ko idiJot i sto je varam!A i kada je hocu da raskinem sa nekom devojkom kazem da ona to uradi jer je meni glupo...

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svim vezama, osim one na daljinu, sam prekidala s momcima licem u lice, to je najmanji znak poštovanja koje možeš pokazat prema osobi s kojom si jedno vrijeme dijelio nešto. Ako se osoba nalazi u drugom gradu, nazoveš, ali nikad nikad ne prekidaš preko sms-a... to je nisko i kukavički, bez imalo dostojanstva i poštovanja.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
milos84bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

povucem se par dana i ne zovem, ne saljem poruke, ne odgovaran na pozive... Jednostavno mi glupo da ja prekidam, vec je navodim da to ucini ona.
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jednom raskidala 3 puta sa jednom osobom...i to preko pisama:P ali tad smo bili mali hehehe
salu na stranu, mislim da je bolje da se raskine nego ostane u vezi, ali sta kad jednostavno ne mozes da raskines? sta ako volis osobu i ne mozes bez nje, ali ti u toj vezi nije lepo?
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazem da to zelim i zbog cega mada ne znam zasto ali uvek je potrebno da uradim nesto ruzno da bih se otarasila tog s kim sam.

_________________
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je nesto najbolnije sto postoji, nekad mislim da mi je lakse da neko prekine sa mnom nego ja sa njim
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ako je tesko, ja sam za onu varijantu da se to uradi lice u lice.. a kako ce on da reaguje.. pa zavisi..
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svojim ponasanjem izazivam svadje, i onda posle par takvih svadjica pocnem pricu kako se puno svadjamo u poslednje vreme a i one fore "Nisi ti kriv-ja sam, nije za mene veza ti zasluzujes bolju ,itd" Nije bas idealno resenje ali tako mi je najlakse!!! Confused
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek u lice. Sve ostalo mi je odvratno.
Ako si mogao sa nekim da budes makar i mesec dana, taj neko zasluzuje da bude obavesten o prekidu vaze veze. Izbegavanje, ne javljanje na pozive, raskidanje preko poruka, su veoma ruzni nacin za raskid.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Sta radite kada hocete da raskinete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon