www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepši grad ex-Jugoslavije ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
armando mendosa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 30

tonga.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N. Sad je po meni najbolji ,svidja mi se stari grad

odusevila sam se kad sam videla Very Happy

a imaju i poslasticarnice izuzetno dobre Very Happy


 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zrenjanin.Lep, mali, miran gradic

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
tina07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 10
Mesto: zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi, jeste li vi ikad bili u zadru? ako niste, pothitno ga posjetite. to je definitivno najlipsi grad. ne samo zato sto sam ja tamo rodjena i sto me veze puno lipih stvari za njeg nego zasto sto je to stvarno grad koji ima dusu. svi koji dodju tamo zaljube se u njeg.
 
misterioso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 34

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd! Nisam rodjena u Beogradu niti sam Zivela u njemu, samo sam dosta vremena provela tu....prosla sam ceo Svet i meni je naljlepsi grad na Svetu...ima lepih gradova u prostorijama bivse Jugoslavije ali da bi nekome jedan grad bio najlepsi treba svi komponenti da se slozu...e za mene je to BG! MOooooooooj BEograde............Pa i tema pocninje stihovima "Znam za jedan grad........zove se Beograd, Wink

Pozdrav Beogradu! Uskoro cu opet doci..........ma jedva cekam!
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagreb! Nikad nisam zivjela tamo, bila sam samo jednom i odusevio me. Nisam ga vidjela citavog ali ono malo sto sam vidjela je extra!
A odmah iza, Dubrovnik. Prelijepo izgleda, slican je Veneziji. Ima prelijep stari grad, i najbolju pizzu ikad.
 
milem
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 30

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi ko sta voli i trazi...Ma samo je jedan Beograd ali po meni naj provod je u Sarajevu tu je prava raja ludilo...A priporski Kotor..Mada ne treba zaboraviti ni NIKSIC
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sarajevo - zato sto je prelepo, staro, i jednostavno ocarava
Novi Sad - zato sto je cist, podseca malo na Sarajevo...

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno novi sad je najlepsi grad za mene... Vidila sam mnoge gradove,ali novi sad ima nesto sto drugi nemaju...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najljepši Zagreb, živjela sam tu kao mala i do 18 godine. Prekrasan gradić, možeš se i odmarati i provoditi!


Poslednja prepravka: Anđela datum Ned Jan 07, 2007 11:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
mandarina2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotor, wrhunski je ljeti Very Happy
 
aleksandar111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je definitivno Novi Sad,pa Beograd.
toliko mjesta za izlazak da prosto ne mozes da se odlucis dje prvo da krenes...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam razmišlajo o Sarajevu i Mostaru. I jedan i drugi grad su još u djetinjstvu ostavili veliki pečat u meni. Sarajevo, njegova duša, raja, Baščaršija, Begova džamija, sve to je meni nešto posebno bilo i jeste dandanas. Mostar je bio preljep grad do pre rata, brate ona Neretva onako plava ispod Starog mosta, pa ništa ljepše vidio nisam. Danas, ne znam, živim u Ljubljani, zavolio sam taj grad i zovem ga svojim, meni je preljep, ima sve, istoriju, provod, zanimljivosti.
Ipak, moram da se odlučim za Sarajevo Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Najlepši grad ex-Jugoslavije ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon