www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene i nogomet
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Celik19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... neka zena kao navijacica ... u fudbalu Very Happy Very Happy

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nogomet nije za žene, ne pristaje im. To je muški sport.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Pa ne znam...meni je jako smesno da gledam zenski fudbal ali nemam nista protiv toga.Lepse mi deluje da devojke gledaju fudbal i da prate utakmice nego da ga se aktivno bave time...


Slažem se.
Devojka treba da bude na tribinama da navija za svog dečka ili klub, a ne obrnuto.
Naopako, na šta liči fudbalerKA u suknji? Užas!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
jura_vz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 65

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

žene ne prate nogomet nego nogometaše Surprised

_________________
jurch
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu zene zato
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma za zene svugdje ima mjesta
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mjenjate li dresove ili grudnjake poslije utakmice

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam i ženski fudbal dosta puta. i pamtim par dobrih utakmica. ipak, na kraju, složit ču se sa Riletom. Ja znam po sebi, baš bi volio da npr sa djevojkom odem na kakvu utakmicu ili da je gledamo skupa. to bi mi baš bilo ono kul.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu one za to, mada extra je gledati ih dok se bore za loptu.
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobermani je napisao/la sledeće:
Nisu one za to, mada extra je gledati ih dok se bore za loptu.


Slazem se, tu si u pravu.

_________________
 
MEDOLINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 48
Mesto: SUBOTICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed ma dobre su one,jedino mi se ne svidja sto na kraju utakmice ne menjaju dresove kao pravi fudbaleri.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18. jun 2007. | Izvor: Tanjug
Fudbalerke Srbije u Rejkjaviku
Selektor ženske fudbalske reprezentacije Srbije Perica Krstić saopštio je spisak igračica za utakmicu protiv Islanda, koja se 21. juna igra u Rejkjaviku u okviru kvalifikacija za prvenstvo Evrope.

Na Krstićevom spisku je sledećih 18 reprezentativki:

golmani: Tatjana Soiljković i Irena Miljković, odbrana: Dragana Tomić, Milena Mitić, Jelena Dimitrijević, Zorica Karadžić, Marina Šišković, Vanja Stefanović i Lidija Stojkanović, srednji red: Katarina Jović, Tamara Jovanović, Jovana Sretenović, Milena Pešić, Marina Nešić i Danka Podovac, napad: Suzana Stanojević, Danijela Trajković i Vesna Smiljković.

Krstić je na konferenciji za novinare u sedištu Saveza podsetio da je ovo druga utakmica našeg nacionalnog tima u trećoj kvalifikacionoj grupi u kojoj su i selekcije Francuske, Islanda, Slovenije i Grčke.

"U Sloveniji smo pobedili sa 5:0 i naš cilj je osvajanje drugog mesta u grupi koje vodi u baraž. Island je opasan rival, do sada je jedini pobedio favorita u našoj grupi, ekipu Francuske, ali nama je dobro poznat njihov način igre. Verujemo da možemo da im uzmemo bar jedan bod i na taj način otvorimo svetliju stranicu ženskog fudbala u Srbiji", rekao je Krstić.

Utakmica Island - Srbija igra se u Rejkjaviku 21. juna u 19.15 časova.

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zene i nogomet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon