www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sa koliko godina ste dobili menstruaciju?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

12 godina sam imala... i to me zateklo kad sam bila na moru nisam pravila frku, ustvari jesam sto se nisam mogla kupati al ajde imala sam zanimljiv pogled pa mi kupanje i nije toliko nedostajalo 8) suze su dosle poslije sa bolovima

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

12 godina sam imala, otisla u wc i videla to cudo
 
DivljaJagoda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 73

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 15 godinica i mislila sam a i pricala da sam mloooogooooo velika.

_________________
Inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Tangerine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 31 Okt 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam 13 godina... Nije bilo neko posebno iznenađenje, pošto su mnoge moje drugarice već bile dobile... Tad mi je bilo drago što i ja pripadam tom krugu "pravih" devojaka, a sada... pa recimo da mi to nije baš najomiljenija stvar u životu.
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ju sa 12 godina.. Embarassed

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 13, i plakala sam 3 dana zbog toga! Sad Bila sam u soku...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13 il 14 godina
 
nevena_sh
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 477
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u šestom razredu osnovne... Rolling Eyes
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 3:46 am    Naslov poruke: Re: sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Na vrh strane Na dno strane

rozalinda je napisao/la sledeće:
ja sam moju prvu menstruaciju dobila sa 13 godina.a vi?koja je bila vasa reakcija?ja se secam kada je moja sestra dobila menzu pocela je da vristi. Laughing
ja nisam vristala zato sto imam starije sesre pa mi je bilo normalno,a vi?


I ja sam "dobila" sa 13 godina... Reakcija je bila katastrofa zato što sam imala nezamislive bolove i mislila sam da ću poludeti, nažalost, to još uvek traje...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
mišić
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2006
Poruke: 3570
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mi je bilo 13...
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dobila sa 12...užas...Uglavnom od tog dana mrzim mengu... A jeste li primjetile da uvijek kad ju ne želimo imat, kad npr. idemo na more ili na neku zabavu onda baš za inat dobijemo ranije....A kad se nas strah da smo eventualno trudne ili nešto slično, onda kasni po 2 tjedna il i više hahahahah Very Happy
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 14 godina.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon