www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mogu li životinje počiniti samoubojstvo?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemogu ja mislim, taj "talent" postoji samo kod covjeka

moze pas da odbrani covjeka i sam smrtno strada
ali mislim da mu tada nije jasno da ce stradati


 
danijelavu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 233
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mogu. Jedan je ker nakon smrti jedinog vlasnika od tuge skocio sa zrade
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zato sto zivotinja nema svest vec insekt sto bi rekao her Zika Pavlovic
 
jura_vz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 65

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne mogu, osim nekih malo ludih

_________________
jurch
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to cista slucajnost, ako se uopste i dogodi..
 
IriS_ShaW
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2006
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da..mogu da izvrse samoubistvo.....desilo se to psu moje bake,Kao da je osetila da joj je vreme da umire,jednostavno je otisla na sred puta i legla i koliko god pokusavali da je uvedu u kucu,nisu uspeli.....bilo mi je jako zao : (
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma danas je sve moguce ,moj Cif je padao sa garaze vise puta koja je visoka oko 4m ali najveci je crnjak kad padne na nekoga od ukucanih huh sa svojih 70-tak kg

_________________
vera,ljubav,nada
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jako intresantno zivotinje za trazliku od ljudi prezivlajvaju na ovom svijetu a ljudi se iz zabave ubijaju
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu kao i ljudi i oni imaju razum ,samo mi posto su drugacije od nas mislimo da smo mi najpametniji i da su sve ostale zivotinje glupe a nerazumemo da smo i mi zivotinje

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
$aša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je tako nešto slučajnost, i da neke životinje to ne rade svesno.Ali sam na primeru mog komšije uvideo da kućno ljubimci kad osete smrt vrlo često pobegnu od kuće.
 
magdalena.moric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

akoi mogu to tokazuje da i one imaju osijecaje kao i majcinske nagone....
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne mogu pociniti samoubojstvo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Mogu li životinje počiniti samoubojstvo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon