www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pokusati spasiti vezu, ili?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Sanjita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Sremska Mitrovica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se slazem sa ljudima koji kazu da si mlada da bi zivela sa deckom, ako ga zaista volis onda ostani sa njim, a ako misllis da mozes bez njega ja sam uvek za to da budes sa drugim....tako duge veze nisu preporucljive mladim devojkama jer mogu da pate, a nema razloga...zelim ti puno srece i najbolje da sama odlucis sta ces!


_________________
covek umire onoliko puta koliko izgubi ono sto voli!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da to nije pametno.ja sam probala preko 10 puta,ali samo je bilo gore!stoga mislim da to nije pametno! Crying or Very sad

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih njega kroz prozor izbacila i to ne zbog nesuglasica koje imate, vec iz razloga sto je sebi dao dozvolu da te vredja i da bude grub prema tebi (i to jos u tvojoj kuci! Kakav li je onda tek u svojoj?? Shocked ). Jedno od prvih stvari sto u vezi, a pogotovo u zajednockom zivotu, treba da postoji je postovanje partnera! Dzaba njemu izvinjavanja kad se ohladi...

A sto se tice ovog drugog, ja bih lepo sacekala da se meni osecanja slegnu, da ne srljam dzabe kao muva bez glave i tek onda odlucila sta i kako dalje.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Crno i zlatno"]
medseka je napisao/la sledeće:


ali to može biti dobro iskustvo jer kad idući put budeš htjela živjeti s nekim znat ćeš kako se trebaš ponašati i nećeš puno popuštati.


Pa to bi bila jedna ljepa bajka - kad bi svi muškarci bili isti. Dobro je imati iskustvo i na njemu se učit , sa time se slažem, ali neće sljedeći muškarac bit isti kao on. Ko bi znao kakav će bit i kako će tek onda morati da se ponaša...Samo treba da se opusti.Ali da ne idemo offtopic Wink
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sumnjam da ce se dat ista sredit iz toga... premlada za zajednicki zivot definitivno... ti se u ovim godinama ne trebas tako vezat nego se izivit da bi kasnije imala realnije poglede na svijet i kasnije ces znat kako treba postupit... ovo treba rijesit.. prekidom
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je trulo neka propadne!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to uopce nije pametno malo godina imas da bi vec tako zivjela ja imam 23 godine pa jos nisam spremna za takav zivot, pogotovo sa roditeljima mozda bi bilo bolje kada biste bili sami u stanu.
Ne znam komplicirana situacija, ali 90 posto tih problema je zato sto jos imate malo godina i svatko ima nekih svojih zelja i tesko je odricati ih se zbog nekog drugog sto moras ponekada kada zivis u zajednici.

_________________
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Valja se i iživit s društvom, ali i pokušat živjet s nekim, jer ako ne ide, neće ni kasnije ići, pa neće se ta osoba tako puno promijeniti. Ne znam što reći, ja sam imala to sve, + jednu vezu koja me tako gušila da sam to morala prekinut. Sad sam happy imam donekle savršenu vezu, s puno uspona i padova, i super mi je živjet s njim. Jer znam da će tako i dalje funkcionirat, mislim da sve treba probat.

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da treba pokusati spasiti dobru vezu,a koliko sam ja razumeo vasa je takva,medjutim nikako ne dozvoli da te neki lepi trenutci zadrzavaju pored osobe koja je gruba prema tebi i vredja te.to sto se sad svadjate jer ste non stop zajedno je normalno s obzirom na tvoje a pretpostavljam i njegove godine.sto se tice prevare,ne znam sta da ti kazem............sama odluci sta zelis
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusaj da spases vezu ako ti taj decko ista znaci.zasto baciti u vodu nesto sto je vredno ako se pojavi nesto sto ces baciti kroz nekoliko dana?
popricajte,recite jedno drugom sta vam smeta!ako oboje imate volju i ako se zaista volite,uspecete!

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek treba pokusati... nikada, ali bas nikada, situacija nije kao sto izgleda na prvi pogled...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Phantom1505
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Apr 2008
Poruke: 21

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spasiti ako je moguce...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pokusati spasiti vezu, ili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon