www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vashe najbrze vreme i sa kojim kolima? :D
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Wrathchild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SR 402m - 15.38 Yugo

Top Speed - 220 na satu(kazaljka zavrnula) lancia delta integrale kolko je tacno ???ko ce ga znat


 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

najvecu brzinu sam postigo sa mercedesom slonom 4.2 od plavog mosta do auto komande 260 km mecka kojoj je skinuta blokada to joj je maksimum sto je mogla da razvije
 
DENI@L
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: GTI 16v Na vrh strane Na dno strane

golf 2 gti 16v 230.Nije bila neka trka sto se navelo na pocetku sam protiv sebe.Navlacenje do maksimuma saltanje na 7000 obrtaja al bolje polako posle toga ne prlazim 150 Razz
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vreoci-Crljeni, 4km sa dobrim krivinama, ne znam koje vreme, ali uhvatili su me na 93km/h i to sam bio usporio. Sad cekam kaznu i uzimanje dozvole jer je dozvoljeno 40. Mislim da ću se smiriti na neko vreme.
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica- Bar 52 km za nešto jače od 27 minuta(do mjesta virpazar ispod 15 minuta sam bio).... Znači neka prosječna brzina oko 115km. Generalno put je pogibija živa, mnogo krivina a zatim nekoliko uzastopnih pravaca, put poznajem odlično i ne bih se usudio da "vozim na štopericu" bez poznavanja puta... Maximalna brzina mi je bila oko 180 sa ibizom 1.4 16V 103ks....
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

50 minuta od zajecara do kladova to je 110 km prosecna brzina 160 i to za novogodisnje vece

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
DjAvOlAk_cH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Nov 2005
Poruke: 63
Mesto: vevey

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svajcarska-VEVEY ----------> PETROVAC NA MLAVI za malo preko 14h preko nemacke, austrije i madjarske, oko 1800 km sa malim guzvama na granicu i prepirkama sa policajcima. u srbiju platio cetri kazne do kuce. sve u svemu lepa avantura Wink a inace najvise vozio svog nissana 260km/h mada se nadam da sa novom azdajom povecam sebi maximalnu brzinu Wink
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 43

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu se pohvaliti brzinskim rekordom ali da sam pretekao policiju na otvorenom putu brzinom od 150 km/h to mogu... zaustavili su me par km dalje ali su me brzo pustili bez prijave uz usmenu opomenu (i naravno malu čast)

_________________


Poslednja prepravka: arsen lupen datum Ned Avg 05, 2007 11:15 am; ukupno izmenjena 1 put
 
kvando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 3
Mesto: BGD, V.B. Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Honda Accord.
Od makedonske granice do Beograda za 2 sata. Razz

Najsporije vozim, kad zensku moram kuci da otpratim Sad
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kvando je napisao/la sledeće:
Honda Accord.
Od makedonske granice do Beograda za 2 sata. Razz

Najsporije vozim, kad zensku moram kuci da otpratim Sad

Da nije ovo ipak malo prebrzo i preterano...? Confused Kolika ti je bila prosecna brzina?

_________________
Master
 
kvando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 3
Mesto: BGD, V.B. Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se, ali u Solunu sam izgubio 2 sata trazeci put ka Srbiji.
Putovanje kroz Makedoniju tacno 2 sata, pridrzavajuci se ogranicene brzine. Kroz Srbiju, noc nigde zive duse.
Brzina varira 190-200-210 km.

99. sam meckom (200D / 124) dosao za 3 sata, procescna brzina 140-160km.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Ja sam mislio da samo od granice sa MK do Nisa treba sat vremena... Confused 'Bem li ga, totalno sam se pogubio...izgubio sam orijentaciju Smile
Onda, svaka cast, dobar je to uspeh Wink

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Vashe najbrze vreme i sa kojim kolima? :D Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon