www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam je internet zamijenio društveni život?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
darko_calic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

internet kao zamena drustva nemoze nikad biti! to je nezdravo!
interent treba posmatrati kao mesto za razvoj biznisa, upoznavanja ljudi radi sklapanja poslova, pomoc drugima....ali nikako kao mesto za svakodnevno druzenje, druzenje da ali zna se u kojim granicama.!!


 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakom slucaju internet nije ugrozio moj drustveni zivot jer imam kontrolu,al znam neke ljude koji noc dan vise na internetu,postali su ovisniji o internetu vise nego o hrani,e to nije zdravo.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba dozvoliti da SMS ili Internet chat ugrozi drustveni zivot.Treba naci pravu meru.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta...bas dosta...posao me je neko vreme prikovao za net...i prosto receno...navukao sam se.....
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni internet nikako nije zamijenio drustveni zivot...uvijek su mi na prvom mjestu izlasci i stvarni kontakti sa ljudima a internet je mjesto gdje mogu pobjeci od dosade ako se probudim jako rano dok svi moji prijatelji jos spavaju, ili kada me po noci muci nesanica. ali nikako ne mogu da razumijem kako neko moze cijele dane da provoti u Internet svijetu

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ... hm, tesko da ga je zamijenio jer ga koristim zbog faxa i posla kad zatreba.

Navucen jesam jer provedem i po nekoliko dana za kompom bez prestanka, ali bukvalno.

Ali drustvo i izlaske ne daM! Wink

_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno vrijeme mi je zamjenio drustveni zivot jer sam dan i noc visila na netu.Ali vise nije tako.Na internet dodjem vidjeti novu kolekciju mp3 hitova,pronaci sto mi treba i to je sve.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm mnogo. Tj. Nije internet kriv, kriv sam ja ali ponajvise oni. Jednostavno neke stvari necu i ne mogu da trpim.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nimalo, nemam osecaj da to utice na mene u tolikoj meri!
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: eeeee Na vrh strane Na dno strane

internet mi je u mnogo cemu promebnio zivot
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni malo. Na internetu sam jedino i iskljucivo, kad nemam sta drugo da radim. I samo tada! Wink

_________________


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi ga zamenio, ali mi ga je malo popunio...ja znam svoje obaveze, kako prema sebi tako prema svojim prijateljima, pa vremena sta ostane provodim na netu...ne verujem da bih sebi dozvolila da mi ovo bude jedini vid zabave i jedini oblik druzenja...sve dozirano pa dok mi odgovara odgovara kad prestane ja ugasim comp i kraj price Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko vam je internet zamijenio društveni život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon