www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto muškarci vole mlade udane žene?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da se ne palimo na mlade mame svi se pale na njih!! Very Happy
kao mlada a iskusna Very Happy


 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je u pitanju sex bez obaveza! New Spiral
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je bre Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto bolje izgledaju od starih udatih zena
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam..ja ovo prvi put cujem.ne verujem da je to bas tako..zasto bi bilo ?..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se cini da je onda tako samo u Splitu Confused Jer ovo sta kaze Ametist heart je istina! Ali cak vise za mlade udane MAME!!! Muskarci dole se poredaju na rivi, sjede u kaficima i iza tamnih suncanih naocala bacaju svakakve (tihe) komentare vezane za mlade mame koje guraju u kolicima svoje dijete. To ih napaljuje! Nemam pojma zasto! Jednom sam to bas pitala svoje prijatelje, i oni su rekli da ne mogu to ni samo objasnit, ali da je tako, uzasno ih to napaljuje.
kad bi neka prosla samo bi se culo tiho: 'Oooooooooo daaaaaaaaaa...!' Shocked Shocked Shocked

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto bolje izgledaju od starih ?!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabranjeno voće, tuđe slađe, kako hoćete, svodi se na isto Wink

Znam i ja po reakciji muškog sveta iz moje okoline kako 'otkidaju' na zgodne mame koje guraju kolica Wink Mada, otkidamo i mi na zgodne tate koje to isto rade Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne otkidam toliko na njih. Mislim, jeste tacno to da je:"tudje sladje". Mene vise privlace devojke/zene sa nekih 30tak god, poslovno obucene. Smile Znate ono? Crne kozne cizme i suknjica koje zajedno otkrivaju deo nogu oko kolena. I taj deo je prekriven najlon crnim carapama. Gore neki lep sako, grudi ne moraju da budu bas padljivo izbacene. Smile
Pocinjem da balavim. Smile Smile Smile

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Meni se cini da je onda tako samo u Splitu Confused Jer ovo sta kaze Ametist heart je istina! Ali cak vise za mlade udane MAME!!! Muskarci dole se poredaju na rivi, sjede u kaficima i iza tamnih suncanih naocala bacaju svakakve (tihe) komentare vezane za mlade mame koje guraju u kolicima svoje dijete. To ih napaljuje! Nemam pojma zasto! Jednom sam to bas pitala svoje prijatelje, i oni su rekli da ne mogu to ni samo objasnit, ali da je tako, uzasno ih to napaljuje.
kad bi neka prosla samo bi se culo tiho: 'Oooooooooo daaaaaaaaaa...!' Shocked Shocked Shocked


Jel da Moytsa? Mislila sam nazvati temu mlade udane mame, ali mi se cinilo bezveznije, pa sam se ipak zaustavila na mlade udane zene. Wink Jer kad u nas muskarci vide neku dobru curu sa kolicima, odmah polude... Neznam sto ih to privlaci kod njih. Ali nazalost, ovaj nas grad je totalno s*eban, pa vidim da takvih redikula ima samo kod nas. Rolling Eyes

Ali sto je jos gore, u nas 90% mladih mamica obuce minicu neku sexy usku majicu, kolica u rukue i idu da secu riviom...dakle, jednim dijelom i one izazivaju. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih ne gotivim bas toliko, ali svi znamo da je najsladje zabranjeno voce! Jos ako se ona malko zaljubi u vas, a muza ne moze i ne zeli da ostavi, privlaci muskarca jakoooo, a drugo i mlada je lepa.....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa tudje sladje to je jedino objasnjenje koje ja imam a ako se desi i da gura kolica to je jos bolje ne znam to da objasnim ali je tako

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Zašto muškarci vole mlade udane žene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon