www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fabio Cannavaro osvojio zlatnu loptu !
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: sd Na vrh strane Na dno strane

ma nema šanse da je zaslužio, po meni je to opet Ronaldinho je skoro čitavu godinu igrao super, osim svjetskog prvenstva, a cannavaro je samo zabljesnio na svjetskom, a ostatak godine je bio rupa...

 
The_Dragon
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 135
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebo je Buffon osvojiti jer bez njega nebi osvojili SP

_________________
I FEER NO ONE
 
jura_vz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 65

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je najbolji obrambeni, ali tu nagradu nije trebao dobiti! Shocked

_________________
jurch
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa svima vama,
ali ja obozavam Kanavara tako da se i sa njima slazem
mozda nije najbolji, ali je jedan od najboljih i ok je da svake godine bude neko drugi,
Anry bi sigurno bio da je francuska pobedila italiju u nemackoj
I ja mislim da je Ronaldinjo najbolji, ali on ne treba biti najbolji igrac ove godine vec najbolji igrac stoleca ako to postoji, a posto ne postoji
FABIO CANNAVARO!!!
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A mozda i nije osvojio....

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
šabanat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 117
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je zaslužio.napadaču se poslije svakog gola oprosti savka promašena šansa,a obrambeni čim naprvi grešku razapinje ga se,no nogomet je takav,a fabio je imao jako dobru sezonu i čestitma mu na nagradi
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni nije zasluzio jer pogledajte kako sad igra

_________________
SRBIN
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je nije zasluzio Smile
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je zasluzio ovu nagradu zato sto je zasigurno najbolji obrambeni igrac danasnjice.a ko nebi bio da igra za tolku lovu!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Dianita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 92

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je zasluzio svoju medalju
 
dadinho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasluzeno
 
sisoje1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 87
Mesto: ~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno zasluzeno !

_________________
~SiSoJe~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fabio Cannavaro osvojio zlatnu loptu ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon