www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sam bio/bila mali/mala....
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Cirissimo
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 14 Nov 2006
Poruke: 813
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali hteo sam da budem veliki... Laughing

sad kad sam veliki više neznam šta hoču Rolling Eyes



_________________
The living legend Wink
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tukla svog rodjaka kada nesto nije po mome bilo Mr. Green

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala imala sam kovrdzavu kosu!
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala brata sam zvala ''mama''...Budući da je mama stalno radila, brat me je stalno čuvao...Još i danas smo jako vezani, a razlika u godinama je da je on 12god stariji Very Happy
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Živeli smo preko puta kuće, gde su u dvorištu bile smokve. Nisu bile ništa posebno, ama baš ništa. Ali voleo sam da ih ukradem i jedem. Te smokve su mi draže od svih čokolada i kolača koje sam posle toga jeo. Valjda zato što su bile ukradene.Mmmmm, al je slatko kad je ukradeno. Ko zna možda sam od tada i zavoleo smokve i to mi je postala omiljena voćka.

_________________
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bila mala stalno sam tukla mog ujaka Confused
ali to vise ne radim Wink

_________________
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali svi su me nosili, vozali, darivali i nisam isao u skolu!!! Laughing
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 35

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bila mala sve sto sam pozelela sam dobila,a sad to treba da zasluzim Confused

_________________
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada sam bila mala sam mislila da su pedagogice u stvari zvanicne direktorove svalerke i da je njihov posao da se pokazuju, budu lepe i piju kafu Laughing nisam ni bila tako daleko od istine....

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad san bila mala...volila san igrat laštik...bila san najbolja Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala volela sam "jahati" svog psa...i nije mi bilo jasno zasto se on buni svaki put Wink

Takodje verovala sam da tokom noci, dok ja spavam, moje lutke i barbike ozive. Tako sam objasnjavala sto sutradan kad se probudim one budu na svom mestu, a ne tamo gde sam ih ja ostavila (mama pospremi haos i nered koji ja napravim) Wink

Kolaci od blata su i meni bili specijalnost Very Happy

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bila mala tukla sam decake, naravno samo one koji su bili nevaljali Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kada sam bio/bila mali/mala.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 2 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon