www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čišćenje tastature.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to ok ali jednostavnije je jednostavno kupiti drugu, jer su danas stvarno jeftine, osim naravno ako imate neku skupocjenu onda vrijedi uložiti malo truda i oprati ju.


Mene više pati prašina koja zapadne između tipaka i blokira ih, ali nasao sam rješenje nije baš neko ali mi pomogne. Okrenem ju naopako i dobro istresem i onda miran par dana. Smile



_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ма људи шта вам је ! Тастаура је потрошни део рачунара. Треба је одржавати тако што ћеш је повремено очистити алкохолом. И то је све !
У случају неког проливања, једини лек је купити нову.
Цене су толико сада мизерне да сварно нема вајде трудити се и туширати и незнам шта већ радити са њом.
Купити нову , и то је то. Idea

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
ststeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 21
Mesto: Arandjelovac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ee ljudi, ja radim kao dj, pa je moja tastatura popila mnogo litara piva, vodke, i ostalog alkohola i jos radi, jednom sam imao problem sa par slova, jer su zaglavljivala, ali posle kupanja u kadi je sve normalno radilo. Naravno prvo sam je rasturio...Very Happy

_________________
Samo ZVEZDA
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bacis staru i kupis novu naj lakse je

_________________
NO COMENT
 
vitrys
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 3

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tipkovnice su danas pre jeftine da bi se mučio sa čiščenjem.

_________________
Bolje poginuti za volanom nego pod kotačima.M Power
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako je kupiti novu ako si unistio neku obicnu...
sta ja da radim kada budem sipao pivo na bezicnu tastaturu koja ide u kompletu sa misem... a i emotivno sam vezan za taj komplet... ima da se razvalim od ciscenja Razz

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Partyholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Sep 2007
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja alkoholom na stapic za usi,pa cisti do mile volje!!!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene i tastatura tice .. ne bih je cistio za $10 ( cena jeftinih tastatura ) nema te sile ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
devla94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok traje traje niti cistim nista.......
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihi...ja samo dunem-i chista tastatura.... Laughing Laughing Laughing

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije tesko staviti neku krpu preko tastature i zastiti je od prasine.

Tri pravila:
1. Ne jedi kada si za kompjuterom. Uprljaces kompjuter i bices sklon/a gojenju.
2. Ne pij nista za kompjuterom.
3. Operi ruke pre nego sto sednes za kompjuter.

Mis i tastatura ce vam uvek biti ocuvano i cisto.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, ja se u potpunosti ovime slazem. Nemas sto jesti i piti dok si na kompjuteru, ali ne postujem to u praksi, vec uzivam piti kavu i pregledati stvari. Posto sad imam novu tastaturu, a ona je bezicna, maknem je ispred mene, a uvece je obavezno sklonim u skaf, jer imam drugi problem. Ne smem si dozvoliti da je macke Niki i Leo obeleze kao svoju, jer to su ucinili sa starom pa sam je svu rasturila, oprala sto je za pranje, sto nije ocistila i super je bila. Ali otkad sam kupila ovu novu koja je skupaaa, necu da rizikujem. Monitor i mozak Very Happy pokrijem jer i oni se dopadaju Evil or Very Mad Evil or Very Mad.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Čišćenje tastature. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon