www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav u ex - Yu
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
exstacy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MPS-Zarko je napisao/la sledeće:
ja sam Srbin, i ponosan Srbin (za kralja i otadzbinu) Wink
ali moji najbolji prijatlji su iz mjesanih brakova, srbi, muslimani i hrvati

cura mi je hrvatica, ja nju volim najvise na svjetu

meni nesmeta ko je sta, samo da mi nespota Srbe ili Srbiju...



Naja svaka cast druze!Ja mislim da smo svi mi braca!


 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ne znam sta da vam kazem...meni to nikada nije smetalo...imam prijatelje svih nacionalnosti i zato uvijek slavimo i bajrame i bozice i uskrse i sve ostale praznike...samo nam daj razlog za slavlje Laughing moj trenutni decko je Katolik, Hrvat ali to nama uopste nije bitno ali nisam sigurna da bi se bas mojim roditeljima dopala ta ideja da im zet bude druge nacionalnosti. je*ga ljudi zivimo na pogresnom mjestu u pogresnu vrijeme. da zivimo u njemackoj uopste nebi bilo bitno da li si sa njemcem ili francuzom isl.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vampirela je napisao/la sledeće:
moj trenutni decko je Katolik, Hrvat ali to nama uopste nije bitno ali nisam sigurna da bi se bas mojim roditeljima dopala ta ideja da im zet bude druge nacionalnosti. je*ga ljudi zivimo na pogresnom mjestu u pogresnu vrijeme. da zivimo u njemackoj uopste nebi bilo bitno da li si sa njemcem ili francuzom isl.



Evo, šta san ja rekla!! Znači, nismo mi (mladi) ti koji gledaju na nacionalnost, već naši roditelji!! Sama Vampirela je rekla da nije sigurna da li bi se njezinim roditeljima dopala ta ideja da im zet bude druge nacionalnosti...znaći, glavnu ulogu u svemu tome imaju roditelji...Sta je zalosno, jer ipak mi vecinon smo punoljetni i imamo povise 18 godina..i da se ja sad zaljubin u Srbina, Makendoca i slično, oprostite al bolija bi me BiiiiP šta će mi reć roditelji..Mozda neki od vas tako ne razmišljaju al ja jesan, i to je moj stav! I ne vidin razloga zašto bi roditelji nekoj curi od 23 godine npr..zabranjivali išta....jer ona je svoj čovik i njezina je osobna stvar s kim će bit! Exclamation

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno_losha je napisao/la sledeće:
Vampirela je napisao/la sledeće:
moj trenutni decko je Katolik, Hrvat ali to nama uopste nije bitno ali nisam sigurna da bi se bas mojim roditeljima dopala ta ideja da im zet bude druge nacionalnosti. je*ga ljudi zivimo na pogresnom mjestu u pogresnu vrijeme. da zivimo u njemackoj uopste nebi bilo bitno da li si sa njemcem ili francuzom isl.



Evo, šta san ja rekla!! Znači, nismo mi (mladi) ti koji gledaju na nacionalnost, već naši roditelji!! Sama Vampirela je rekla da nije sigurna da li bi se njezinim roditeljima dopala ta ideja da im zet bude druge nacionalnosti...znaći, glavnu ulogu u svemu tome imaju roditelji...Sta je zalosno, jer ipak mi vecinon smo punoljetni i imamo povise 18 godina..i da se ja sad zaljubin u Srbina, Makendoca i slično, oprostite al bolija bi me BiiiiP šta će mi reć roditelji..Mozda neki od vas tako ne razmišljaju al ja jesan, i to je moj stav! I ne vidin razloga zašto bi roditelji nekoj curi od 23 godine npr..zabranjivali išta....jer ona je svoj čovik i njezina je osobna stvar s kim će bit! Exclamation



Jeste,sve to stoji,tj. sve je to tačno,glupo je da se odrasloj osobi roditelji mešaju u sopstveni izbor ljubavnog ili bračnog partnera,ali veliki problem za tu osobu može da predstavlja pretnja roditelja,tj. porodice i uže i šire familije da će se odreći nje/njega ako se venča ili zabavlja sa osobom ''pogrešne'' vere i nacionalnosti.Nije baš svejedno nikom kad mu roditelji kažu da ne sme više da dolazi u kuću,u svoj dom u kom je odrastao.
Da odrasli jesu problem govori primer jedne moje tetke,koja je rodjaka moje majke.Ona je udata za Bosanca,muslimana,s kojim živi u Americi i koji joj je kad je sve ovo s..nje kod nas počelo,uzeo i pocepao pasoš Jugoslavije i pod pretnjom da više nikad neće videti decu zabranio joj da dok je živa dodje u Srbiju,jer joj je rekao:''Nećeš više ti da govoriš sa tim tvojim četnicima.''Majka moje tetke,tj. sestra moje babe,nije mogla više od pet godina ni da se čuje s ćerkom.Čak ni ta moja tetka nije mogla ni da kontaktira sa svojim rodjenim bratom koji je takodje u Americi.A plus nije smela da dodje na sahranu svog oca.Taj moj teča(Alija mu je ime) je kod nas dočekivan kao sultan,primiljen je kao rod rodjeni,a posle svega se tako ponaša.Nije nikog izgubio u ratu pa da se tako ponaša.Ja opet sam hteo da stupim u kontakt s njima da zapretim teči da ću glavu da mu otkinem,ako ne prestane sa tim glupiranjem,medjutim,odustao sam od toga,ne bih da pravim gluposti.I opet ne mogu da kažem da su svi Bosanci(muslimani) loši ljudi.Ja se družim sa nekoliko muslimana,doduše,nisu Bosanci,već Arapi i stvarno mi ne smeta njihova vera.Ali kao što je idealno loša rekla,roditelji i familija mogu biti ogroman problem i prava jabuka razdora.
Nezgodno je i to što su deca iz mešanih brakova uvek gledana ''popreko'' i sa njima su uvek svi na nekoj distanci.Meni lično bi bilo najnezgodnije da npr. imam dete s nekom Hrvaticom pa da mom detetu psuju u Srbiji ''majku ustašku'',a da mu u Hrvatskoj psuju ''familiju četničku''.To mi je najstrašnije.Ja bih se snašao nekako,ali malo dete ne može da razume da su mu roditelji iz ''neprijateljskih'' naroda.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za moje roditelje, doista mi nikad ništa nisu branili i znali su za moje momke, tako da.. Rolling Eyes
Imala sam već momka Srbina, ja sam Hrvatica i apsolutno, apsolutno to nije imalo nikakve veze, nije nas se ticalo tko je odakle, bilo nam je još bolje jer smo onda zajedno putovali u Zagreb kod mojih, nikad ali NIKAD nam se nije dješavalo da sam zbog toga imala neki problem, jer ja nemam nikakve predrasude, niti je imao on!

Tako da ni u jednom momentu to nam nije smijetalo! Rolling Eyes Ta mi je veza bila prelijepa i mislim da nitko ne treba tako gledat na stvari, ipak je bitnije kakva je ta osoba u svojoj duši, glavi, srcu ! Dok to ne otkrijemo, možemo imati mnooogo predrasuda. Ne treba bit ograničen--pogotovo ne u ljubavi!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekli ste več da znaju roditelji biti jabuka spora kod takvih stvari. Iz ličnog iskustva mogu reci da mi se to desilo. imao sam djevojku Slovenku, bilo nam je super, sve do trena dok nije došlo da se treba upoznati sa roditeljima. Čim su čuli moje prezime, puklo je, njen otac me je počeo popreko gledati, mater njena je bila baš ljuta, da bi mi na kraju otac rekao: Pusti je, ni si ti za nju! Rekao je to tako da ona nije čula, kad sam joj rekao to, nije mi vjerovala, tek posle joj je otac zabranio da se viđa samnom, vidjeli smo se još jedno 2 puta, ali više ja nisam mogao da se pravim da je sve OK. Nisam hteo da budem taj zbog koga če se svađati sa raditeljima.
Dešavaju se svakakve stvari, nick1982 je pričao o svom teči, znam par ljudi koji su se rastali baš zbog raličite nacionalnosti za vreme ovog zadnjeg rata. Žalostno je to, ali kao što sam rekao, mi mladi bi trebali da pokrenemo to nešto u ljudima, nismo mi krivi što su nas zavadili političari, mi moramo da prevaziđemo te bariere, ako nam ide ovdje na forumu, što nam nebi išlo u privatnom životu, osim naravno ako se neki prave ovdje, a na žalost ima jih dosta. Barem mi normalni Wink bi mogli da ne gledamo na to. LJubav je nešto ljepo, nešto što bi trebalo da spaja a ne da nas razdvaja.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Rekli ste več da znaju roditelji biti jabuka spora kod takvih stvari. Iz ličnog iskustva mogu reci da mi se to desilo. imao sam djevojku Slovenku, bilo nam je super, sve do trena dok nije došlo da se treba upoznati sa roditeljima. Čim su čuli moje prezime, puklo je, njen otac me je počeo popreko gledati, mater njena je bila baš ljuta, da bi mi na kraju otac rekao: Pusti je, ni si ti za nju! Rekao je to tako da ona nije čula, kad sam joj rekao to, nije mi vjerovala, tek posle joj je otac zabranio da se viđa samnom, vidjeli smo se još jedno 2 puta, ali više ja nisam mogao da se pravim da je sve OK. Nisam hteo da budem taj zbog koga če se svađati sa raditeljima.
Dešavaju se svakakve stvari, nick1982 je pričao o svom teči, znam par ljudi koji su se rastali baš zbog raličite nacionalnosti za vreme ovog zadnjeg rata. Žalostno je to, ali kao što sam rekao, mi mladi bi trebali da pokrenemo to nešto u ljudima, nismo mi krivi što su nas zavadili političari, mi moramo da prevaziđemo te bariere, ako nam ide ovdje na forumu, što nam nebi išlo u privatnom životu, osim naravno ako se neki prave ovdje, a na žalost ima jih dosta. Barem mi normalni Wink bi mogli da ne gledamo na to. LJubav je nešto ljepo, nešto što bi trebalo da spaja a ne da nas razdvaja.



Možda ovde i ima onih koji se prave tolerantni,a ustvari to nisu.Ne znam,možda će posle ove poruke mnogi da me svrstaju u tu grupu.Ja nemam takvih problema,meni ovde stvarno ne smeta ko je odakle.Ne volim nikog da provociram,jer mi je to stvarno glupo,a i nisam takav.Medjutim,moj slučaj je ''komplikovan''.Ja sa svakim mogu da budem super,medjutim,ja vrlo burno reagujem i na najmanju provokaciju.Ne znam,šta ću kad sam previše impulsivan(''primam se na neke stvari'',kao što se kaže kad nas).
Mene,najviše od svega brine moj ''uslovni refleks'',tj. moja burna reakcija na neke stvari kad su u pitanju odnosi Srbije i Hrvatske ili Srbije i Bosne,a sve je to posledica odrastanja uz politički TV program RTS-a i njemu sličnih televizija 90-ih godina.Dešava mi se,gledam TV,neka emisija o prethodnom ratu i iako me niko lično ne dira,iako hvala Bogu niko mi nije stradao u onom nesretnom ratu,opet reagujem k'o da sam bio na ratištu.Kao što rekoh,u pitanju je ''uslovni refleks''.Nešto što je jače od mene i što bih voleo da promenim kod sebe,al' nekako mi se ne da.
Prošle godine sam upoznao na jednom rodjendanu,jednu Zagrepčanku koja je iz mešanog braka Hrvata i Sprkinje i bilo mi je jako prijatno da razgovaram s njom.Čak smo bez problema pričali i ''nezgodnim'' političkim temama,bez problema.
Kad me neko provocira na nacionalnoj osnovi,ne umem da oćutim,impulsivan sam i vrlo burno reagujem.Desilo mi se jesenac da sretnem jednog ''Hrvata''(namerno pišem Hrvat sa navodnicama) koji je ustvari Srbin iz Zagreba,a koji je posle dve rečenice od početka razgovora,vredjao,tj. vredjao Srbe;te kako smo mi Srbi ''g...a'',te kako smo Turci,te kao smo nikakvi,te da je ''Hrvatska za Srbiju Evropska Unija'',da smo mi prosti,da treba ''da idemo da se ljubimo sa Turcima i Šiptarima'' i mi Crnogorci i Makedonci.Pustim ja njega da lupa,mislim se neka ga prestaće.Medjutim lik se 20 minuta svojski trudio da me iznervira.Mogu da trpim dosta,ali kad neko ne ume da stane,ja ne mogu da se uzdržim.Imam i ja svoj prag tolerancije.Izbrojah u sebi do 10,dohvatih flašu od piva pa pravac da udarim ovog u glavu.Rekao sam mu:''Slušaj me,kretenu!Je l' hoćeš da ti ovom flašom proverim koliko ti je tvrda glava!''Skočiše ljudi oko mene,moj jedan drug skoči danas razdvaja,uhvati me za ruku u kojoj sam držao flašu.Počeo da me smiruje,da opominje ovog da prestane ili može da se pokupi da ide,da prestane da vredja,da ga nije zvao kod sebe da vredja i provocira druge.Iako me je svesno vredjao i provocirao,ja sam bespotrebno reagovao.Opet to mi je nauk za sledeći put.
A opet meni je stvarno lepo ovde da ''pričam'' sa svima ovde.Eto,kad me Naden oslovi sa:''Jarane'',kad me pozdravi ''moj brat Delija'',Konjanik,kad me pozdravi Andjela,LA_PERLA ili kad me idealno_loša pozdravi sa onim njenim dalmatinskim govorom ja osećam se kao da sam s tim ljudima odrastao,kao da se znamo godinama.Posebno mi je drago kad je ovde na forumu i grgam,s kojim se zezam u ''Trač partiji''.Nama obojici uopšte ne smeta što on navija za Dinamo,a ja za Zvezdu.A prosto deluje nezamislivo da takav odnos imaju dva navijača ''neprijateljskih'' klubova.
Žao mi je što mnogu decu u Srbiji,Bosni i Hrvatskoj uče roditelji da mrze jedni druge,iako ta deca nisu bila ni rodjena kad se rat završio.To je sve kao virus protiv koga vakcina ne postoji.Deca se mrze,a ne znaju ni zašto.I opet će ta deca učiti svoju decu da mrze ove druge i tako u nedogled.Pogledajte primer Nemaca i Engleza.Iako je prošlo preko 60 godina od završetka II svetskog rata,iako su diplomatske veze Velike Britanije i Nemčke na visokom nivou,i dalje se pripadnici običnog naroda mrze.Na 60. godišnjicu od završetka rata trebalo je da se sretnu ratni verterani nemačke i britanske vojske,medjutim ni Nemci,ni Britanci nisu hteli da se sastanu,a što je još neverovatnije i njihovi potomci su bili protiv,iako nisu učestvovali u ratu.Eto,ima i toga.
Sreća je da sam ovde i što se srećem sa ljudima koji nemaju nikakvih verskih i nacionalnih predrasuda i od kojih mogu mnogo da naučim o medjuljudskim odnosima.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sub Mar 17, 2007 9:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...slazen se s Nickom..isto tako da je meni ko govorija protiv Splita ili Dalmacije ili Hrvatske, uzela bi bocu i udri Mujo Mr. Green Mr. Green .Ne trpin ni ja provokacije i dosta lipo znan odgovorit! Rolling Eyes Mr. Green .Slazen se s time da tribamo branit svoje, ali isto tako svakome je lipo baš ono upravo njegovo..i svaka je država/grad, lip na svoj način, i nema tu prepucavanja...Isto tako, ja ono šta kažen, to i mislin- a već san rekla da neman prerasuda nit prema Srbima, Bosancima, Amerikancima, Makedoncima, Arapima, ili nekim trećim, i to cu ponovit svaki put kad bude tribalo..

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jugosloven...i normalan sam, i nisam zatrovan ...
Cuj treba ljubav traziti u svojoj naciji...
nisam znao da se ljubav trazi...ja sam sve do sada mislio da se to osjeca...
Ono, svidja ti se cura, totalno odlijepis za njom...
i saznas da je albanka...i sta sad ne svidja ti se vise...ides dalje...
Odoh opet kraj prozora sjesti...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da...imala sam u svom životu mladiće i ljubavnike svih vjeroispovjesti i nije mi smetalo, odrastala sam i generacija sam koju nisu tada učili šta ime treba u stvari da znači (a kada su to naučili ili kada je isplivalo odnekud, tada je Juga i srušena), pa se u to vrijeme nikada nisam brinula zašto je neko Srbin, Hrvat, Musliman, mogao je što se mene tiče da bude i vanzemaljac ako mi je sa njim bilo dobro i ako je naša veza bila ono što me ispunjava. Znam ko sam i šta sam po imenu i prezimenu, što ne znači da se "busam u grudi" i ne poštujem tuđu vjeroispovjest. Mojim roditeljima nikada nisu smetale moje veze sa ljudima nepripadajuće vjeroispovjesti, pa ni sa te strane nisam imala problem. Nemam ga ni sada a u vezi sam sa čovjekom koji bi prema nekim tuđim normama i pravilima trebao da bude "moj neprijatelj". On to nije. U našoj ljubavi ne gledaju se imena, već duše i onaj osjećaj u njoj.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam polu makedonka, rodjena u Srbiji i apsolutno nemam problem da budem sa nekim druge nacionalnosti, makar to bio i kinez ili crnac, a kamoli neko iz bivse YU, gledam coveka kakav je u dusi a ne odakle je...naravno da mi je bitno da, kao sto vec kazu gore, me ne sputava u nekim svojim verovanjima, ili sto se mene licno tice neverovanjima Mr. Green kao sto ni mene ne bi bilo briga sta on slavi ili ne slavi


a sto se roditelja tice...jeste to glupo da te uslovljavaju, ali to po meni nisu roditelji, valjda im je vaznija sreca svog deteta a ne sta ce da kaze komsija i da li ce nesto biti sramota ili sta vec nadju kao razlog..a to da me ne bi pustili u kucu, neka, njima je krivica do kraja zivota a ne moja jer smatram da ne radim nista lose osim sto volim nekog...a njima kakvi su ce uvek nesto smetati, ako nije nacionalnost bice nesto drugo tako da se ne obazirem previse na to, i ne, nisam vezana za njih

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne gledam na nacionalnost - da, bila bih sa nekim druge nacionalnosti. Mada.. Znam, da me roditelji podrzavaju, dok sam ja srecna i oni su i te price, ali mislim da bih voleli da budem sa nekim ''nasim'' tj. pravoslavcem. Ali u slucaju da budem sa muslimanom, hrvatom itd. maksimalno bi me podrzali Smile
Eh, sad.. moje cimerke su muslimanke Smile Roditelji su jim strogi, da ne kazem koliko..
Da saznaju da izlazi, pije, pusi, da ima momka, ned'o Bog da bi sa nekim spavala.. odrekli bi se svoje cerke! Tako da imaju onaj stav ''nista pre braka'' i obavezno mora da bude musliman.. zbog roditelja, mada vidim da jim ne prija to Smile Postujem sve i nemam nista protiv..
Jedna od njih se vec duze vreme dop sa slovencem, ali ne zeli da bude sa njim zbog roditelja, mada vidim, da joj se decko mnoooogo svidja Wink
Kada sam je pitala zasto ne bih bar probala da bude u vezi, rekla je da roditeljima ne zeli da nanosi takav ''bol''... Rolling Eyes whatever... Rolling Eyes
Hvala mojim roditeljima koji me maximalno podrzavaju, a ne neki takvi roditelji kao sto su od cimerki .. na kraju ce biti tako da ce jim oni reci sa kim da se zabavljaju ili za koga da se udaju.. Neutral

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav u ex - Yu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon