www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plasticna hirurgija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu to mi nije potrebno,jer sam protivnik toga...ali postoje i oni sa kojima se priroda poigrala,pa sta sad,za sve ima resenje


_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

silikonski djelovi su za igraćke a ne za ljude. ako je nekome potrebna korekcija zbog neke prirođene greške, kao što je Jeca napisala, ili ako se nedaj bože desi neka nesreća onda da, ali samo zato, da bi se nešto povečalo, smanjilo, da bi bili "ljepši" to nisam. volim prirordno sve, nije da mi se zgadi kad vidim silikonske grudi, ali ne volim to. volim prirodno, pa kakvo da je. sam nikad ne bi otišao na plastičnu operaciju ili estetsku, zadovoljan sam kakv jesam, sve što mi kao smeta, može se prirodnim putem ljepo srediti.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bi mi se dogodila neka nesreca pa da sam unakazena ili imam manji oziljak negdje koji me smeta onda bi se odlucila na operaciju, ali bar za sad ne bi isla na operacije tipa smanjenje usiju, nosa, pumpanje kojecime, ugradnja silikona itd., ne mogu nista rec za starije dane posto nisam vidovita da znam kako cu tad reagirat al cini mi se da se na umjetnu ljepotu ne bi ni tad odlucilia.moj glavni razlog za to je sto sam kukavica i nema sanse da bi trpila takve bolove radi ljepote.prije 3-4 dana su mi vadili krajnike i na mom odjelu su bili i oni koji su operirali npr. nos zbog ljepote.kad sam ih gledala kako se muce da jedu, disu, kaslju, kako hodaju plavi i nateknuti zamotanih i krvavih noseva... Rolling Eyes ja to nikad ne bi pretrpila samo zato da imam malo manji i ljepsi nos.drugi razlog je to sto sam ja ono sto mi je Bog dao.sve u svemu mozda bi me se moglo nagovorit na takvo sto da ne boli tolko Laughing al umjetne sise definitivno necu stavljat jer ne izgledaju prirodno, nikad nisam dirala Laughing al brijem da ni na dodir nisu prirodne, jos opasnost da to u tijelu pukne Rolling Eyes ma daj bjezi ja bi stalno zivjela u strahu Very Happy

_________________


Poslednja prepravka: poison datum Sre Maj 16, 2007 1:13 am; ukupno izmenjena 1 put
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to bezveze i nisam nikako zato, ali jedino kako kaze
Poison kada bih bas od neke nesrece bila unakazena pa onda, ali ovkao e sad mi se ne svidja ovo pa cu to da promijenim stvarno ne bih nikada.

_________________
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz zdravstevnih razloga da.Ovako dok je ovaca bice i vune.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Re: Plasticna hirurgija Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Da li bi ste se zarad lepote operisali?KOje je vase misljenje o tome?


Ne bih. Velika sam kukavica i užasavam se noža. Ne podržavam plastične operacije, ali ako će to nekoga usrećiti, i ako će se osjećati bolje i samopouzdanije, ok. Svako ima pravo na svoj izbor, i samo on odlučuje šta će raditi sa svojim tijelom.


Citat:
Da li znate koje to komplikacije (do)nosi?


Naravno, kao i kod svakog operativnog zahvata, i u estetskoj hirurgiji su moguće komplikacije. I ponavljam, velika sam kukavica, tako da o tome ni ne razmišljam.


Citat:
Da li vam je poznato da ima osoba koje imaju zavisnost od plasticnih operacija?



Kada neki dio tijela "rekonstruišemo", vjerovatno se javlja želja da i ostale dovedemo "do savršenstva"... I uvijek treba još samo tu dodati, pa onda-još ovdje oduzeti... U svemu treba biti umjeren-ako nekome baš toliko smeta kriv nos, pa neka ga ispravi, ali ne treba pretjerivati, i sebe dovesti do toga da budemo cijeli od plastike... Confused

Citat:
Da li je plasticna operacija po vama vaznija od zdravlja posto ona zbog mnogih komplikacija moze skoditi zdravlju(pacijenti dobijaju secer,silikoni pucaju izazivaju sepsu(trovanje silikonom),itd....)


Izgled nikako ne može i ne smije biti ispred zdravlja. I tačka.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smjesno mi je kako ljudi,pogotovo na zapadu, zbog svake sitnice idu pod noz.po meni plasticna hirurgija bi trebala da sluzi za pomoc ljudima kod nekih ili urodjenih ili steknutih deformacija.
al ljudi su nerazumni i ne moze im se pomoci koliko god se puta podvrgavali operacijama.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
tanjica20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 106

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam nista protiv toga
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
protiv sam plasticne hirurgije jer smatram da je glupo
i opasno boriti se protiv prirode.
treba umeti ziveti sa svojim telom onakvim kakvo jeste,
prihvatiti samog sebe i tacka.
intervencije ulepsavanja smatram ok posle nesreca;
sredjivanje opekotina,korigovanja oziljaka i slicno.



tako je Exclamation ovo je i moje mislenje...
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosto je neverovatno da su svi protiv.A ja svaki dan vidjam devojke sa napumpanim usnama i sisama...Bice da one ne posecuju ovaj forum....
Ja sam za,ljudi treba da menjaju ono sto im smeta,pod uslovom da ne idu u extreme.I ta plasticna hirurgija je tu da ulepsa,ne da od ljudi pravi karikature.Znaci,ako si ravna ko daska i stavljas silikone,nemoj stavljati sestice nego trojke.Eto to je poenta,da iako nije prirodno,tako deluje..Komplikacije su danas svedena na minimum,posebno ako se ide kod pazljivo odabrane i strucne osobe,koja ce znati sta je za vas najbolje i kojoj nije jedini cilj da vam uizme pare iz dzepa,nego da izadjete iz njene klinike srecni i zadovoljni!
Ljudi navuceni na estetsku hirurgiju imaju psiholoske probleme.Oni ne zele da se ulepsaju,nego da budu neko drugi...E tu se vec protivim...Njima treba psihoanaliticar,a ne hirurg!
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno nisam protiv jer sam vec radila to...
Medjutim smatram da mi to stvarno nije trebalo...
Ali dobro,sad je kasno...
U svakom slucaju je dobro da postoji jer imaju ljudi kojima je to stvarno potrebno.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za plastičnu hirurgiju jedino ako se "sređuje" neki nedostatak ili ožiljak.

Plastična hirurgija radi lepote... neka hvala. Pa, vidite na šta liče Severinine usne...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Plasticna hirurgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon