www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mogu da kazem da sam na nemackom ARD i ZDF (Austrijski ORF1 je isto davao u saradnji sa ova dva programa isto ) par puta zakacila "Dom za Vesanje" , "Podzemlje" , "Otac na sluzbenom putu" i "Crna macka beli macor" , a na ARTE su davali "Nebesku udicu" i "Kazi zasto me ostavi" , i par puta je na KABEL 1 davana "Bitka na Neretvi" za koju je moj ocuh (inace cist Svaba) tvrdio da je to Nemacki film Laughing Laughing Laughing !Naravno sve se to davalo pre jedno pa ima vise od 5 godina sigurno !U zadnje vreme zaista nisam naletela na nas film na stranim programima !
Sto se tice satelita da krenem redom ..dakle od mog "omiljenog" RTS-a Mr. Green koje redovno "obradujem" kojim mailom sa kritikama o njihovom radu ..i za razliku od Pinka bar odgovore na mail i to na svaki ! Mr. Green !Pa moram da se zalim kad pomeraju program kako njima odgovara ,a da ne obaveste gledaoce ..pogotovo kad je u pitanju emisija "48 sati svadba " Wink !
Elem , sto se tice satelitskog programa mogu da kazem da nisam preterano odusevljena i da je vise izbor kao da smo mi debili,a ne ljudi koji zive u inostranstvu !
Tuzno , ali istinito ! Zanimljivo je kad odete u SCG ili negde na odmor i zazelite da gledate nemacku televiziju dobicete isto ono sto gleda cela Nemacka ..ali zato kad bismo uporedjivali programsku semu npr. RTS-a i BK za podrucje SCG i za nas u inostranstvu bio bi to pravi horor !
Zdravka Colica , Ivanu Jordan , Zeljka Vasica i Vladu Georgieva ne skidaju sa satelita...Filmove su u stanju da ponavljaju ceo dan ...da ne pricam kako su jednom davali Kamiondzije u 08h ujutru pa u 13h pa u 21h i onda naravno repriza i da se utvrdi gradivo u 01h Rolling Eyes !
Zatim emisije tipa "Znanje imanje" Rolling Eyes ...Ako mi nemamo materijala sa dobru programsku semu , ja onda zaista nemam komentara !
Nas satelitski program bi zaista mogao biti mnogo , mnogo bolji !
A sto se PINK-a tice ..mislim da ga je i suvisno komentarisati ....Spanske serije , Grand , zam , gold i koliko ih vec ima Confused pa jos plati da gledas ..e kako da ne !


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da "48 sata svadba" je jedina stvarno zanimljiva emisija na RTV, i kad ima neki prenos od kosarke ili odbojke! Laughing

Te filmove sam takodje gledao Tresnjice! To sigurno sto smo iz iste zemlje! Mr. Green

A sta se "Bitke na Neretvi" tice, moram da dam i tebi i tvome ocuhu pravo, ali moram da dodam da i englezi ucestvuju u tom filmu! Wink

Dole se ne emituju i nemacki kanalovi, vec dosta iz drugih evropskih zemalja!

GRAND SHOW bi mene bas zanimala, ali nebi bas platio za to, svakako slusam pesme koje tamo pustaju, a neke spanske serije su bas zanimljive, tako da sam bio letos tuzan, kad sam se vratio u Nemacku, jer nisam mogao vise da pratim "Rubi" Sad

BN Telezvija iz Bijeljine je ok! Ima po neki stari nostalgicni film ili "Zikina dinastija" a i emituju dobro novu muziku! A najbolje su cestitke koji dole idu kroz scroll! Stvarno se tresem od smeha kad to citam! Smile
 
kjovo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 92

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja emisija je "jednostavan zivot" svaki put poslinim kada ih vidim........

_________________
UMRO JE DRUG TITO
 
kacamaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

Smesno je sto sve repriziraju po x puta na BK a ...RTS dosadan...RTCG zalosno nacionalno obojena...nema bre ni kakvo je vreme u Srbiji a ....Sta jos reci
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Povremeno gledam satelitski program (Hot Bird) i slobodno emitovane programe: RTS, BKTV, RT CG, HRT1, TV Slovenia 1 i 2, TV Makedonia, BH TV. Pink karticu nemam i ne pada mi na pamet da kupim.
Postoji i desetak radio programa koji su slobodno emitovani, a vecina emituju pozdrave i zelje slusalaca i folk muziku:
Grand Radio Paris 12245 MHz H SR27500 3/4
Radio Biser 12575 MHz H SR27500 3/4
Kiss Radio Munich 12575 MHz H SR27500 3/4
Kiss Plus 12575 MHz H SR27500 3/4
Hit Radio 12575 MHz H SR27500 3/4
Radio Venera 11937 MHz H SR27500 3/4
Suton Radio 10853 MHz H SR27500 3/4
Radio Beograd 12187 MHz H SR27500 3/4
Radio Montenegro 12380 MHz V SR27500 3/4

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
satelit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 12

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: SA Na vrh strane Na dno strane

Americki kanali mtv ili slicno i imamo nekih fudbalskih kanala sa evropskim fudbalom non-stop a i pink se pogleda ako neko ima karticu ja licno nemam ali je nije tesko dobiti.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jel ima u americkoj televizije i neki nasi filmovi ili neke dokumentacije o nama @satelit??

PS: nemoj da pises u velikim slovima, to nije dozvoljeno, jer se vazi kao da se deres! iskljuci Caps lock i bice ti lakse Wink
 
djedmilan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja gledam sve moguce
24 sata svadba naprimjer
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a u kojoj zemlji to pratis?
 
kiki8574
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: karlsruhe

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam satelitsku sa motorom.
hvatam sve nase kanale ,koji su na hotbirdu,kao rTS,BK TV MOnte,HRT ,itd.Takodje i BN ,ali i veoma dobar hrvatski kanal NOVA na satelitu Amos,koji ce nazalost uskoro kodirati program.

Tamo iskljucivo gledam strane (americke) filmove i serije ,jer su u original tonu,sto je u nemackoj veoma tesko naci.Prikazuju prilicno nove filmove.

Pink sam imao samo prve godine kada nijedan nas kanal nije bio na satelitu,a posle sam ga izbacio,a cujem da je sve gori,a cena je preterano visoka.
 
ICvorovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sport, muzika, discovery, history channel, outdoor life network
kanada
 
balkanac035
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rts i bk Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon