www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gdje govori tišina?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tisina najbolje govori kad se nesto lose desi...tako da najbolje je kad se samo prica Wink
ja volim da je glasno kolko u sexu i ljubavi i diskotekama tolko i svugde...



_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim tišinu.... Suviše mi je depresivno... Učim sa zikom, spavam sa zikom... Kad hodam ulicom, obavezno slušam ziku... Tišina me ubija... Kad sam smorena, samo me buka "spašava"... Kad sam s nekim, ne podnosim tišinu... Znam da "pričam" pogledima i rukama, ali bez reči nema razgovora...
Tišina mi je spas samo kad spavam... Ne mogu da spavam kad je neka buka... Kad plačem, ne volim tišinu jer u tišini bolje čujem svoje jecaje.... To me tera da tonem sve više i više... Ne volim da plačem, a kad plačem to znači da me je nešto veoma pogodilo i ne volim kad mi se to desi tako da izbegavam da to još i čujem....

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tisina je pronalazak samog sebe.
oni koji ne umeju ziveti bez buke i price ne cuju sebe a ni druge Wink

_________________
www.ONE.org
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kissuzana je napisao/la sledeće:
Meni je tisina merilo da li mi je neka osoba draga ili ne,tj ako sa tom osobom mogu i da cutim ,a da nam nije dosadno onda je to prava osoba za druzenje u svakom pogledu.


slaZEM se s tobom Smile

mada tisina ponekad zna da boli.
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shvaticemo da smo pronasli pravu osobu-prijatelja ili partnera onog trenutka kad shvatimo da nam vise nije neprijatno dok cutimo zajedno...znate kad na primer upoznate nekog novog pa onda cim nastupi tisina smisljate najgluplje teme o kojima biste pricali jer vam je jednostavno neprijatno...nije to lako prevazici,ali je veoma lepo uspeti u tome...jer tek tada pocinjes da budes ono sto jesi,i pocinjes da dajes svoju sustinu a ne predstavu o sebi nekoj osobi..
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja shvatam kao privilegiju ,mogucnost da cuteci prenosimo jedno drugom razmishljanja, saosecanja, ljubav..itd..

poznajem takve ljude...to ne moraju da budu najblizi..to moze biti i neko drugi, ali da jednostavno takva "komunikacija" postoji i funkcionishe..sjajna stvar

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Umetnost je ćutati sa nekim.

Mada mislim da moj potpis dovoljno kazuje šta mislim na ovu temu Wink


Pošto je potpis promenjen, evo na šta mislim:

'Reči jesu moje igračke, cakle mi se u glavi kao oni šareni
staklići kaleidoskopa i svaki put mi je druga slika u očima kad
zažmurim.

Ali, postoje u nama neke neprevodive dubine,
postoje u nama neke stvari neprevodive u reči, ne znam...'

Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa tobom...mada nas dvoje kad cutimo samo mi tada znamo koliko je lepa nasa tisina Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
ja shvatam kao privilegiju ,mogucnost da cuteci prenosimo jedno drugom razmishljanja, saosecanja, ljubav..itd..

poznajem takve ljude...to ne moraju da budu najblizi..to moze biti i neko drugi, ali da jednostavno takva "komunikacija" postoji i funkcionishe..sjajna stvar


Ne bi ni ja mogla bolje da kazem. Mogucnost cutati sa nekim je retka. Ali ako to savladas onda si dobio prijatelja za zivot...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
*Black_Onyx*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ko uspe da pronikne tisinu i dozove je njenim pravim imenom,taj je postigao najvise sto smrtan covek moze postici...Ko uspe da zagreje i ozivi samocu,taj je osvojio svet." ...Kaze Ivo Andric,a ja se savrseno slazem...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Black_Onyx* je napisao/la sledeće:
"Ko uspe da pronikne tisinu i dozove je njenim pravim imenom,taj je postigao najvise sto smrtan covek moze postici...Ko uspe da zagreje i ozivi samocu,taj je osvojio svet." ...Kaze Ivo Andric,a ja se savrseno slazem...


veoma lepo receno...

nekada je prava umetnost cutati.
kako po nekad vise cujemo kada je tisina.
ponekad slusamo dodire, mirise, pokrete...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tisina ili cutanje je znak odobravanja,

mada poneki put zna biti pripojena vecini ili drugoj osobi - zato mi se ne svidja Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gdje govori tišina? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon