www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Donna ares
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je pesma Very Happy Very Happy

 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je pesma i zaista postoji i u muskoj interpretaciji, malopre sam je cuo na radiju.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije losa pesma ali meni nije toliko poznata...slusala sam je par puta i to je sve...nije mi neki hit...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pesma je odlicna, mnogo mi se svidja.
Glas fenomenalan, a kamoli reci i muzika.
Sve je odlicno
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je veliki hit!
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je prva pjesma od narodnih koja mi se svidjela i zbog koje sam uopće poćela slusati narodnu muziku

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Re: Donna Ares - To mi nije trebalo Na vrh strane Na dno strane

dragan13 je napisao/la sledeće:
Kako vam se svidja ova pesma koja je po svemu sudeci veliki, veliki hit (bez obzira sto se ne vrti na Pinku).

Meni se cini kao da je to obrada ali ne mogu da se setim ko je to pevao? Da li jos neko tako misli?
Znam da ima i muska verzija, cak i ovde na sajtu ali mislim da je ovo ipak obrada neke stare pesme.


Jeste, obrada je, peva je Željko Vasić... Ali, svakako mi je drago što postoji i u ženkoj verziji, reči su baš dobre...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf pesma je full, mnogo mi se dopala, samo me nervira što su počeli previše da je forsiraju, odavno mi je dosadila... Rolling Eyes

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super pjesma, ali je od proslog proljeca ja mislim?

fenomenalna je
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od kad sam je bolja saslusala i usla na uvo,moram priznati da je dobra pesma konacno...ima lepi stihovi...
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste pesma obrada,ali mi se vise dopada u Donninoj verziji. Odlicna je!
 
nikbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 135
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da se devojke kidalu na ovu pesmu, pogotovo bivse, he, he
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Donna ares Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon