www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

jos jedna zeljica...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ihhhhhhh sto si nepristojna! Sad Dobro onda ostajem i dalje Jugovic! *smrc* Embarassed

Hm, celu noc i celo jutro sam trazio sledece pesme, moze li mi neko pomoci?!

1.) Zoki Zivkovic "Hladan kao spricer" (iz 2002. god.)

2.) Rade Pantic "Nisi ti za vencanje" (iz 2003. god.)

3.) Elma Sinanovic "Da me ne vara" (iz 1997. god.)

Nadam se da mi neko moze pomoci?! Shocked

U svakom slucaju PUNO HVALA.


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nepristojna? E coveka..... 8)

Ti to skupljas diskografije? Laughing Cek kuci da stignem,za nekih 10 sati,pa cu ti potraziti pesmice Smile

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da, ja ti ponudim da predjemo na imena, a ti meni tako! Embarassed

Ma jok, ne skupljam, nego uvek nadjem po neku pesmicu koju inace niko ne slusa! 8)

A da bi tebi olaksao poso, mogu taman da ti javim iz koje godine su te pesme, posto sam to saznao dok sam ih trazio po net-u! Smile

Vazi, cekacu ja, ima to vreme, ni ja nisam uspeo da nadjem te pesme u zadnjih hm ehm skoro 11 sata! Mr. Green

Ni Rim nije se zgradio za jedan dan... Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa napisah ti u kojim slucajevima oslovljavam nekoga po imenu Smile Sta je tu nekulturno 8)

A za pesmice sam primetila,uvek trazis pesmu za koju nikad cula nisam Smile Laughing

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobicu i ja taj status da ces me zvati po imenu! 8) Jos ima vreme... Mr. Green

A za pesme: eeeeeeh pa slusam ja i ono sto drugi i mozda 90% od ljudi slusaju, ali ipak zelim da imam svoj stil muzike! A tako si u prilici da upoznas neke nove pesme, iako nikad za njih cula nisi! Shocked

Ne mislim ti zlo! :angel:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako budes uporan............ Laughing 8)

Bas lepo od tebe sto mi pruzas tu mogucnost da cujem i pesme pevaca za koje nikad nisam cula Razz

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bicu uporan, u to budi sigurna! Wink

Vidis kako sam ljubazan decko! Treba covek i da cuje neke pevace koje inace niko i nezna! By the way mogu da ti kazem da je album od Mirsad Rivzic bas dobar, ako volis narodne! Smile
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam taj album ali ga nisam preslusala celog,80% muzike sto imam nisam slusala Laughing nema se vremena Razz

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuku lele, ali si ti vredna kad nemas ni vreme da slusas te pesme!! Ja bez muzike nebi mogo da zivim!

Kod mene skoro 24 sata se vrti negde muzika! A ti kad imas neku muzicku zelju, se slobodno meni obrati, pa cu da vidim da ti pomognem! Mr. Green 8)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas ti hvala Smile

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ama bas nema na cemu! 8)
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A drugi put? Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> jos jedna zeljica... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon