www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

imam problem sa downloadom
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

ne mozete zato sto nema dovoljno postova

Bas o tome se i radi.......



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, izvinjavam se, necu vise saradjivati sa onima koji imaju manje od 100 postova.

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema razloga da ne saradjujes sa njima, vec naprotiv, trebas da im pomognes da sakupe preko 100 poruka Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: !!!!!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

AMA LJUDI ZAISTA NIJE FE R TO STO RADITE !!!!!!!
Ja sam vam trazila pesmu od PILOTA : KAO DA JE MESEC STAO SAMO ZA NAS DVOJE, pa mi je MadMax javio privatnom porukom gde to ima da se skine, jer imam malo POSTOVA pa mi ne mozete ispuniti zelju !!!
Zatim smo pricali o PILOTIMA, a toj nekoj pesmi koju on trazi odavno a ne nije znao tacan naziv pesme, i ja sam mu rekla, ali takodje i ja pokusavam da nadjem i tu pesmu, ali on je NARAVNO TO TRAZIO ZBOG SEBE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaista krivite decka ni kriva ni duzna !!!! Arrow Mad .
o krivo mi je sto ispade da sam JA KRIVA.

_________________
- have a nice day -
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i sta bi sa mojim problemom Smile))))) Very Happy
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel jos uvek postoji? Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da naravno Smile Smile
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam ISTI problem sa downloadom, odkad ej NOVA SKRIPTA....ranije sam samo ponekad imala problema....sad ne mogu ni jednu mp3 da skinem, nikako....
Crying or Very sad

_________________
- have a nice day -
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> imam problem sa downloadom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon