www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca hip-hop scena
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@juga

Jel? Nisam to znao... Mozda imas pravo, ja volim MC Solaara Very Happy



_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto vidis, a i on je dosta poznat, bar kod nas u Nemackoj a siguran sam i da kod vas dole.

Uz El Bahattee ide i Edo Maajka, koji je po dijaspori nasao dosta publiku, tako da i on postaje sve poznatiji.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, ali dijaspora prica ne nekom od xYu jezika, bar je to onda lako Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To jeste, ali i moje drustvo, sto nije iz ex-YU je pocelo da slusa YU-Hip-Hop! I njima se dopada CYA a i GRU (kojeg ja licno ne obozavam). Greska je isto, sto po nasim diskotekama ne pustaju domaci rep vec samo strani! Mislim da bi se ljudi vise na to primili kad bi to vise culi.

Najbolji primer je Panjabi MC! Tu pesmu je nasao neki nemacki DJ i od jednom se vrtila pesma svud po svetu, iako niko nije razumeo o cemu se radi u toj pesmi.
 
darear
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ali zasto ne volite malo "komercijalnije" hip hopere ima ih dosta sa dobrim tekstovima,cak i muzikom.Ja recimo ne volim mnoge underground repere jer im je muzika u pesmama nikakva a ja i na to obracam paznju!!!

Ej ljudi jel ima negde da se nadje neka pesma od 2Hot bas me zanima sta one pevaju,nisam cuo!!!
 
mixxxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se licno mnogo svidja Marchelo. Lik je strava. Ima super pesme. Jeste li culi neku njegovu pesmu?
 
ma_samo_opusteno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 220
Mesto: Nis-Negotin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim mnogo hip-hop ali BG sindikat je ok, najvise gotivim Gru-a iako on nije klasican hip-hop
 
mixxxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gru je komercijala. Svidja mi se neko ko ne psuje toliko u svojim pesmama, a to je MARCHELLO.
 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas su bili mnogi vasii hip hop scena...meni licno se svidjaju v.i.p i bg-sindikat....pa kod nas se sve vise slusa ta vrsta muzike...a bash mi idu na zivcw svi oni koji se smatraju hip hop scenom..a nemajuu ni maloo pojma sta je to hip hop...kod nas bash i nema nekih jakih hip hop izvodjaca...:)hehe...bas me i zanima ako je ko ikad cuoo za nekee slovenske ?...pa za razkliku od nasih..vasii se i nestoo trudeee Smile

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BG Sindikat kao broj jedan
V.I.P. kao broj dva
Bad Copy kao broj tri
.......
......
.....
a tu si pri kraju mojih omiljenih i Gru i Edo Maajka

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
D@RkLoRd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podrzavam i hip hop domacu scenu, pogotovo Sha'Ilu, 187...
Dobre su ima pesme...
 
timocanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u spadaju D-fense? jel to HIP HOP?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Domaca hip-hop scena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon