www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li kada krenes na put nosis''pola ormara''ili.......
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, iskreno nosim pola ormana bukvalno. I ono sto mi treba, a i ono sto skoro nikad i ne oblacim, jer sta znam mozda mi bas tad neka stvar od tih zatreba..... Laughing

 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
ma skoro ceo...


Slazem se..Tako je i kod mene..
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh nosim mnogooo toga, ali ovaj put kad budem isla na godisnji odmor potrudicu se da malo smanjim broj kofera
 
kolly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja imam taj problem, prosle godine sam ponela pola ormara i nisam nosila nista od toga i to radim svake godine i ako kazem da sledece godine to necu uraditi...i sve tako u krug...nikako da se opametim
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da taj problem imaju sve (ili bar) sve devojke. Ja uvek ponesem i suvise, polovinu toga vratim onako kako sam i ponela, ali nikada se ne zna. Problem su isto i cipele. I one moraju naravno da se ponesu...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nosim sve zivo sto imam,nikako da se oslobodim toga,narocito kad negdje ostajem 6-7dana,a pola stvari ne obucem Smile

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ja nosim pola ormana ali valjda zato sto se uvek bojim da mi nesto ne zafali,znate taj osecaj...i onda natrpam sve kao poslednja budala i obucem samo 2 majice i 2 pantalona a ponela po 5,6!Strasno!I onda sve te stvari sto nisam obukla moram da perem jer su se usmrdele od onih prljavih koje obicno nabacam ili su se izguzvale i ne mirisu lepo...Zenska curka!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auh,jos kad se setim da sama moram taj kofer da vucaram okolo (okiz,nadje se vec neko da pritekne u pomoc,ali necemo sad o tome Mr. Green )

nosim ono sto inace najvise volim + pokoji dzempercic ako ne daj boze zahladi, pantalonice tj jedne farmerke... ostalo su sorcici i majicice i sl.

trudim se da se kontrolisem Very Happy
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj,ja da mogu ponela bi ceo orman,naravno pola stvari ne obucem,ali ponesem za svaki slucaj...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam nosila sve i svasta, znala sam bukvalno da vucem i po dva kofera ili onaj ogromni za cetvoroclane porodice.... Strasno ,to je bila bas muka. I svake godine kazem sebi e neces ove godine vuci i nije da sam bas skroz u tome uspela ali polako mi se smanjuje broj stvari koje nosim racionalnija sam valjda zato sto sam starija... Ali dobro kad pogledam ja recimo na more sigurno ponesem minimum 7-8 pari obuce, tako da mi nema pomoci zavisnik sam od garderobe Smile Mama mi redovno odlepi kad vidi sta cu sve poneti

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pola? Nosila sam uvijek cijeli ormar. Ma dva ormara, ono je bilo užas. Pa onda kad strpam svu odjeću u kofer a onda tek vidim - pa gdje će meni četkiza za zube sad da stane? Shocked Mr. Green
Međutim, otkad često putujem, navikla sam se da nosim samo ono što znam da će mi bit neophodno i što ću sigurno nositi. Pa makar to bio opet cijeli ormar, ali barem znam što sam spakirala
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jok vala...ponesem samo ono za sta sam sigurna da ce mi trebati i nista preko toga...mrzim da vukljam kofere, da mislim sta cu i kako sa njima pa mi je ovako mnogo jednostavnije

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Da li kada krenes na put nosis''pola ormara''ili....... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon