www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dušmani...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
imad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 60
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam iskustva i to da kazemo sa jednom od najboljih drugarica (sto to vise nije i to vec 2 god)
Medjutim ja sam takva osoba da ako nesto kazem to i ispunim,a njoj sam rekla da vise nikada necu progovoriti sa njom i da ce sve da joj se vrati i da ce izgubiti mnogo drugarica(sto se i desilo)
A sta je pokusala? Da sa mojim sadasnjim deckom ostvari vezu medjutim tada samo sto smo ja i on raskinuli ali opet ona mi je drugarica a mi smo dugo u vezi.Sve u svemu ona je ostala bez icega a i zamalo da zavrsi u bolnicu jer joj se u tom periodu sve preokrenulo i svima se nesto zamerila.


 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 6:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dogodilo se da su probali ali ljubav je jaca od svega!!!

a sto se uvek dogodi losim ljudima, uvek im se sve vrati...
... treba biti ravnodusan prema sitnim dusama...

_________________
~Duo de la muerte~
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ovde vec pisala poruku,ali su mi izbrisali New Evil Rolling Eyes Ne verujem da neko moze da ti se mesa u vezu ako neko od vas to ne dozvoli. Naime, ako ne slusas nikoga, verujete jedan drugom, niko ne moze da vam unisti to sto imate

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako, obe strane moraju da rade na tome da čuvaju ono što imaju Smile

A...'Radujte se duše sitne, prodane,
od iste ste rđe skovane...'

Dušmani mogu da urade nešto...da mi pljunu pod prozor, a i to malo teže pošto živim na 1. spratu Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa imala sam ih..jedan od njih je bila moja nekadasnja najbolja drugarica...od tad ne verujem nikome....

_________________
princess
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobri su za izbegavanje Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako-njihovo je da probaju,a naše da sačuvamo šta imamo!!!Uvek je bilo takvih ljudi,od kada je sveta.I neka ih,duše su im male i proste.Pravi spas je u razgovoru,priči dvoje,razumevanju,podršci.Treba i snage i volje.Zajedno se sve lakše i lepše podnosi.Sve maske padnu kad tad.Sve jednom dođe na svoje.Tako prosto.Samo strpljenja,samo strpljenja,reče jedna Čekalica!

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oh, yeah, ali ništa spektakularno. Ja bar nisam na to gledala kao na nešto jako strašno. Ni moj tadašnji dečko nije. Nije nas pogađalo sve dok ta cura nije krenula naše porodice živcirat. Haha, valjda je umislila da je neka opasna zverka i da će započeti neke nove momente, ali avaj. Sve je to bila samo igra za mene. Što dalje od mene, i ja što dalje od njih. Od svih stvari u životu, takvo što mi ne treba.
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
nikada mi se niko nije mesao u vezu i na bilo koji nacin je kvario...ne zato sto to nisu probali vec zato sto decko i ja umemo da cuvamo ono sto imamo...njegova je bivsa pokusala da malko svoje prstice umesa, ali je moj decko, hvala bogu, dovoljno razuman pa se na takve stvari ni ne obazire...bas kao ni ja...njihovo je da probaju, nase da im ne damo Wink


ufff sa ovim se slazem, i najbolje je ignorisati, kad vide da se bore same sa sobom, onda odustanu...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom mi se drugarica umesala u vezu i skroz je razorila protiv moje volje...Ali sada shvatam da je to uradila za moje dobro i da me mozda ne bi ni bilo da sam ostala u toj vezi... Crying or Very sad Zato hvala joj znam da nista ne bi ucinila sto je lose za mene! Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da svaku duzu vezu barem neko jednom pokusa da unisti..

Ja sam to jednom dozivela da mi decko bas radio i ja izasla sa nasim zajednickim prijateljem i od mog decka bivsa devojka nas je videla (a ona nije znala da je to nas zajednicki prijatelj, a inace najbolji prijatelj mog decka) i odma ga pozvala kako se ja ljubakam sa prijateljem Confused Confused

kaze posle meni decko.. ako se ja posle nisam poceo valjati dok mi je pricala... kaze eh da je jos smislila za nekog drugog decka ajde de... ali gde sa mikijem Mr. Green

da napomenem bili smo na pocetku veze... posle vec i kada sam mu rekla da me zove "svaler" nije mi hteo verovati Laughing Laughing

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 02, 2008 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probali su, probaju i probaće. Sad, but true.

Šta radim u tim situacijama? Ništa ne boli kao ravnodušnost. A vrlo često takve stvari umeju da ojačaju vezu. Tako da sve što mogu je da gledaju kako se ne obaziremo na njih i uživamo jedno u drugome Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Dušmani... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon