www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Opasan muškarac"
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opasan toliko da ume da mi se zavuče pod kožu... Cool


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,imam dve vrste opasnog muskarca:
prvi opasni je onaj ciji mi pogled ili pokret sve objasnjava i nista vise nije potrebno,sto neko iznad rece,kad mi od njega krv prokljuca.
drugi opasni je onaj koji bolesno juri za tobom,ili neki manijak na sred ulice-a mene cesto takvi jure i imam porblema sa njima.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je opasan onaj muskarac zbog koga bih bila u stanju sve da uradim, pa cak i da gazim preko svojih principa i svog ponosa...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam sta je "opasan muslkarac" Sad ...
Laughing

_________________
...Loving you is my life...
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:

opasan? hmmm opasan je onaj od cijeg mi pogleda krv prokljuca, od cijeg se dodira najezim...opasan je onaj kome ne umem reci ne, kome hrlim iako znam da bi bilo bolje da se drzim podalje...opasan je onaj kome se predajem bez razmisljanja, bez zadrske...odmah...na licu mesta...u svakom mogucem smislu...opasan je onaj za cije sam mane slepa, zbog koga sam u stanju sebe da stavim da poslednje mesto...opasan je onaj zbog koga sam gluva za sve savete, zbog koga nista drugo ne vidim i ne cujem...sreca moja pa na takvog jos nisam naletela

slazem se u potpunosti!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2011 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opasan muškarac je opasan samo onoliko koliko mu mi dopustimo da misli. Svi smo opasni kao ljudski rod, samo ovisi šta potaknemo u njemu ili u bilo kom drugom. Opasan je onam samo koji je po samoj svojoj prirodi usljed raznih drugih faktora ili uticaja okoline od ranije agresivan i svaki problem riješava udarcima, a sa takvima niko ne treba da ima posla.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2011 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opasan je onaj koji nosi opasac. Opasan je oko pasa Smile Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> "Opasan muškarac" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon