www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sutra u Glazgovu
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ako Zvezda udje u grupe LS za jednog od protinika bih zeleo....
Liverpool
25%
 25%  [ 1 ]
Barcelona
50%
 50%  [ 2 ]
Man. Utd.
25%
 25%  [ 1 ]
Milan
0%
 0%  [ 0 ]
Chelsea
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4

Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno voleo bih da Zvezda prodje jer da ne bi gubili bodove pa dogodine manje nasih timova u evropi.


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve to ti je isto!Bolje i da igra majne timova neko da nas brukaju ko Bezanija protiv Bese!Ja jos ne verujem da su oni izgubili! Sad Sad

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa covece da li si ti citao bilo je u novinama (bilo je i na tv-u) da je od 10 najvecih bruka naseg fudbala 7 delo partizana. Ipak bi mi da udjemo najgori kao sto vidis ne mozemo biti jer je konkurencija prejaka.
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

n1dz4 a pise li u tim novinama ko je poslednjih godina osvajao najvise bodova za Srbiju. Ako ne pise ja cu ti reci Partizan a ne Zvezda.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makabi Tikva i ovo sad izbacivanje su odnele sve te bodove....
 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo izbacivanje je najvise kumovalo gubitku bodova.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15. avgust 2007. | Izvor: B92 | ZP VN
Kosanović: "Moraćemo da damo gol"
Trener Crvene zvezde Milorad Kosanović žali zbog poraza u Glazgovu, ali smatra da rezultat (1:0 za Rendžers) ostavlja Zvezdi dobre izglede pred revanš na Marakani. "Hvala Rendžersu na interesantnoj utakmici, našim navijačima i, iznad svega, mojim igračima na otporu, koji je iznad mojih očekivanja u ovom trenutku. Žao mi je što nije bio remi. U revanšu ne bi bilo lakše, ali bi raspoloženje bilo bolje u naredne dve nedelje."

Kosanović nije iznenađen igrom škotske ekipe, i smatra da je Zvezda i u Glazgovu mogla da pobedi.

"Očekivao sam ovakvu igru Rendžersa. Što se tiče mojih igrača, da su imali malo više samopouzdanja, možda bismo dobili ovu utakmicu."

Na pitanje novinara B92 da li očekuje opasniji Rendžers u Beogradu, Kosanović kaže da promena u pristupu neće biti.

"Biće jednako opasni kao i na ovom meču. Odigrali bi isto i da je bilo 0:0. Mi moramo da odigramo u revanšu kao da je 0:0. Mi nismo u poziciji da ikome pretio, ali moramo da cenimo sebe. Moramo da damo gol, a onda do kraja meča odigramo, koliko bude vremena."

_________________
I C E M A N
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Partizan je doprineo vise od polovini bodova!To znaci da zvezda,ofka,vojvodina nisu skupili koliko i Partizan!A umalo da zaboramvim sad ce godisnjica!!!Ko zna shvatio je!
[P]artizan
[S]se
[V]oli Very Happy

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Plesni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Avg 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Zvezda Na vrh strane Na dno strane

Na Marakani ce biti tesko, ali mislim da mozemo da prodjemo!!!


Jel bio neko od vas na Zvezda-Milan prosle godine???
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sinoc sam cuo od ortaka pesmicu koju su zvezdini navijaci pevali posle poraza od Levadije: I nema veze,sto zvezda nema veze,i nema veze sto zvezda nema veze!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. avgust 2007. | Izvor: B92 | Željko Čačija
Srpski košarkaši uz Crvenu zvezdu
Navijači fudbalskog kluba Crvena zvezda biće "pojačani" na revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona sa glazgovskim Rendžersom. Košarkaški reprezentativci Srbije Milan Gurović, Darko Miličić, Mile Ilić i Nemanja Aleksandrov biće na severu i bodriće cvreno-bele u pokušaju da se plasiraju u elitno evropsko takmičenje. Gurović i Aleksandrov već su nosili dres Crvena zvezde, a ovoga puta će sva četvorica biti u fudbalskoj opremi sa imenima i svojim brojevima sa reprezenativnih dresova.

Pominje se mogućnost da još nekoliko reprezentativaca podrži našeg šampiona, a na meču će biti i jedan od najvećih navijača tog kluba, selektor nacionalne košarkaške selekcije Zoran Slavnić.

_________________
I C E M A N
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ciganska posla!!! Cool

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sutra u Glazgovu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon