www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sundjer Bob Kockalone VS Reni & Stimpi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno je bolji sundjer bob!!!!!!Ren i stimpi je totalno debilan crtani neznam zasto ga uopste daju na tv-u


_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
rangy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ludi crtaci Sad

_________________
RR
 
Oriental
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2004
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma crtaci jesu ludi, tj bolesni. A pogotovo sundjer bob - NJESRA! Simpsonovi ne mogu da se porede sa pomenutim.
 
Peppi1502
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sundjer Bob?!

Ljudi molim vas, pa to je sundjer!
Ne znam sta vi mislite mene sigurno niko nece nikad da vidi da pricam sa jastukom, cipelama ili sundjerima Rolling Eyes
 
DingDong
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oba crtana su retardirana i zato ih i gledam Wink
 
kmakica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Sep 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ren i stimpi je totalno nebulozan crtani usput i malo bolestan,, a Sundjer Bob naravno extra i svi bez obzira na godine ga gledaju...
 
insins
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ren i stimpi su mnogo bolji , gledao sam sundjer boba par puta i nije mi se nesto svideo
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zaista ne mogu da se odlucim koji mi je bezvezniji.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je sundjer bas bleskast.....

_________________
 
serbian2k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: definitivno bob Na vrh strane Na dno strane

dwfinitivno sudjer bob ...

_________________
eht
 
Wicked_Sick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedan mi nije nešto posebno, ali ne mogu da ne primjetim da su oba crtana filma dosta dobro sinhronizovana za razliku od većine crtanih koji se prikazuju po našim televizijama.
 
bgintruder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma teletabisi zu zakon.to je taj nivo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Sundjer Bob Kockalone VS Reni & Stimpi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon