www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja???
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste ne razumem misljenje Paja i Dae Han-a, ne osudjujem ali zaista ne razumem i to iz ovog razloga... zasto bi sebi uskratili da zive sa nekim otvorenog, da kazem, srca i razuma?! Zasto bi iko zeleo da prvenstveno sebe laze jer skriva istinu samo zato jer se boje kako ce osoba sa kojom su, to prihvatiti ili kako kazu, iskoristiti?!
Pa valjda znate sa kime ste?! Rolling Eyes A i ako se ispostavi na kraju da ta osoba nije ona u koju ste se zaljubili ili koga ste voleli, pa nije vasa krivica vec njena.
Ja licno, kad volim onda i pokazujem jer ne obracam paznju ili ne mislim odmah na crno kako ce ovaj sa mnom, ovo ili ono. Volis bezuslovno i to je to.
Na kraj krajeva, iskreno receno, vise gubi onaj koji skriva i ne daje, nego onaj koji to pokazuje.
Sto se mene tice, ako me taj kojeg volim i srcem i dusom zayebe, zayebace me bez obzira da li sam pokazivala da ga volim ili ne, jer na kraju ja nemam sta da zalim jer znam da sam iskonski volela.
Eto toliko.


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što nam se može to olupati o glavu. Sa ženama ko sa vinom , teško se barata. Embarassed
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je neka greska ???
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se ne slazem sa tobom.. pokazuju osecanja, itekako samo trebas da sacekas da se osecanja stvore polako, jer ne ide to odmah.. a ako je stidljiv, ili se plasi da ce biti odbacen, onda ti skupi hrabrost pa mu reci prva..
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kazem ja da ne pokazujem osecanja,bas suprotno,pokazujem ih i vise nego sto treba,ali znam kad mi dodju zute minute i prsnem totalno,ne kontrolisem se i ponasam se ko gov**,tek tad dobijem normalnu ili vecu kolicinu paznje,ljubavi,...A zenama je u krvi da dobrotu muskarca koriste,ako ne stalno,onda po neki put,ali moraju da manipulisu bar malo.I neka neka cura kaze da nije bar jednom to uradila,ali iskreno,skidam joj kapu.P.S. Muskarci su emotivniji i ruku bih dao za to da zena u ozbiljnoj vezi(znaci obostrana ljubav) bi pre prevarila muskarca nego muskarac zenu

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo pajce Laughing no coment Wink
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Zato što nam se može to olupati o glavu. Sa ženama ko sa vinom , teško se barata. Embarassed


Več sam napiso. Citiram ovo, jer se to dešava, odnosno, desilo se nedavno.

Ženama ne paše kad "ne pokazujemo" emocije, a kad pokažemo, zviz po glavi. Stvarno, ko če vama znati, kad vam treba šta i koliko je toga. Ženske (bar moj uitsak) ste dopustile same sebi, da vam se ta pitanja pojavljuju. Želite biti nenadmašne, da je svaka od vas u centru pažnje, da vam niko ništa ne može, da se mi vrtimo oko vas ko na ringišpilu, pa se pitate što me nevoli, što mi ne pokaže to, što što što????
A kad se toj istoj konačno desi, da joj se kaže, volim te, ti si mi sve, ne mogu da zamislim sebe bez tebe, vaš odgovor je: Jooooj, stvarno si super, ali znaš... ne sviđaš mi se na taj način, budimo prijatelji!!!

E zato drage moje, zato jer ste se uobrazile (ne sve, hvala bogu), zato vam se nekima ne pokazuju emocije.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: ovj gore zna sta prica Na vrh strane Na dno strane

zene generalisu muski rod svinje, stoka, sljamovi itd
kad se pojavi izuzetak sta onda?
pocetak veze: svidjanje, zaljubljivanje, ljubav...
krecu zajednicki stihovi, porukice, pa pozivi samo da te cujem...
kad momak zavoli devojku a nije macho krece ovo:
pun fazon: ruze, pesme, pokloni (mace, kuce, srcad, cokolade)...
obaspe vas paznjom i ljubavlju... sve cini za ljubav, sve za voljenu...
ovde prica ima vise nastavaka navodim dva:

1. da bi moglo da se nastavi u veliku ljubavnu pricu, dosta godina zabavljanja, postovanja i ljubavi... koje vode ka happy end-u

2.jednog dana se voljena probudi shvati da nema vise razlog da voli...
(a za to ne treba razlog) pa kaze da se nesto u njoj promenilo,
da citiram "ne znam sta hocu"... sta tu moze da se ucini? kad muskarac voli pa se oseti kao poslednji ker... kad gubi devojku a u stvari ona gubi njega... pa dodje do pauze, raskida
(ovo je moja trenutna situacija -pauza)

ovo je malo banalizovano, jer ljubav se treba osetiti i kroz nju ziveti.

da li me neko shvata ili sto bi rekao dzej:

"...slobodno posalji ludake po mene
neka me odvedu s' njima da poludim..."

_________________
~Duo de la muerte~
 
uros85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Re: Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja Na vrh strane Na dno strane

Devojke vama ne trebaju muskarci nista da pokazuju.
Kod nas vazi pravilo da .... reci su reci ,a dela su dela....
Kad mi vama pokazemo sta zelimo i sta osecamo,vi se odmah uzdignete i mislite da smo vam mi " nevazni "... Uzmete to zdravo za gotovo... bolje da vam uopst ne pricamo nista nego da cutimo i "radimo"...
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba da nam pokazujete, mi to volimo! Ali ne treba da budete pacenici i da devojka nosi pantalone u vezi, hocemo zastitu od vas a ujedno i jednu veliku mazu:))) Rolling Eyes

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo tek sad vidim da me Eternity nije razumjela Smile
Reci cu isto sto i paja je rekao, a to je da nisam nikada rekao da ne pokazujem osjecaje, vec se trudim barem malo da ih prikrijem. Jedan veci dio ja pokazem, pokazem da je volim, da mi je stalo do nje, obracam joj paznju, ali ponekad to moze izmaknuti kontroli, i kad covjeka tako neko zezne, i kad ostane bez one koju je volio ne bude mu lako. U tim trenutcima ti nikakvu ulogu ne igra to ko vise gubi. Bude ti drago sto nisi ti kriv za pucanje veze, ali ti bude vise zao sto si ostao bez nekoga koga si volio, i pitas se cijelo vrijeme jesil se mogao/trebao drukcije postaviti. Ja sam samo naucio da se kontrolisem. Moja djevojka zna da je volim, i sigurno ce uvijek biti moja maza, i voljet cu je, ali ponekad se treba i naljutiti, ponekad slagati da si ljut, slagati da ti nije stalo do necega. Ali i to kad se sve radi, treba znati u kojim trenutcima to uraditi, jer ako se uradi u pogresnom trenutku i o pogresnoj stvari ako kazete da vas ne zanima, mozete onda ostati bez tog nekoga koga volite, i onda vam tek nece biti drago. Ali kad ona vidi da se ne moze poigravati sa vama, i da je volite, ali i da opet ima neke malo cvrstine u vama, onda ce biti druga prica. Ja voljeh jednu djevojku, sve joj dadoh, pa kasnije sam bez ikoga ostadoh. Zbog nje sve drugare rastjerah, i kad utjehu zatrebah, nemadoh koga da mu se obratim. A sve je to zbog pokazivanja osjecaja...
Treba znati pogoditi trenutak kad trebate pokazati osjecaje, a kad ne... Ne valja uvijek pokazivati osjecaje...

Valjda sam dovoljno dobro objasnio svoj stav Smile
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisu ni sve cure iste... Meni je recimo moj dragi osecanja izneo na tacni, i sto sam trebala uraditi? Povrijediti ga i okrenuti mu ledja... Naprotiv, pokazujem mu svakim danom svoja osjecanja... Mnogo ga volim i on mene isto toliko...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zasto nikada necete da nam pokazete svoja prava osecanja??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon