www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Laka Devojka?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Ili da te ne zove, a ovamo gricka nokte, jer ne zna kako da sroči početak razgovora

A znao je kako da me odvuče u krevet prvo veče Mr. Green Ovaj moj drugi komentar je bio samo odgovor na ono što je Aleksica napisala...Ne znači da je svaka cura koja spava s dečkom relativno brzo, laka. Ali cura koja recimo svako-malo mijenja partnere, i sa svakim završi u krevetu na prvom-drugom sastanku... Confused Pa na šta ona to tako brzo "padne" ?
I nisam "lažno skromna". Možda sam samo staromodna, i smatram da ipak treba momka da upoznam prije nego ostvarimo neke intimnije odose Wink



_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A znao je kako da me odvuče u krevet prvo veče Mr. Green


Eee, imaju i oni slične probleme kao i mi, devojke Wink Foliramo se da smo 'ribe', a oni 'baje', a čuka radi li radi, a leptirići lepršaju po stomaku Very Happy

Citat:
I nisam "lažno skromna".


Sorry, svakako nije bilo usmereno na tebe, već generalno htedoh reći: ako želiš - ne sputavaj se Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jasno. Pa ne kažem da treba sputavati želje, da te tamo neko ne bi proglasio nemoralnim. Ali ne treba ni pretjerivati. Pa zamisli djevojku koja svakih 10-tak dana ima novog dečka, i sa svakim spava Neutral Pa čime je oni tako brzo osvoje, pa sa svakim završi odmah u krevetu Confused

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja nikad ne bi spavala sa momkom posle 2 nedelje.za mene je to brz period i jako rano...postoje razne devojke.ali ja smatram devojku lakom ako stalno menja partnere i na prvom ili drugom sastanku spava .to znaci da se lako daje...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojka je laka jedino ako se tako poda svakom momku

_________________
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lake devojke su za mene,one koju mogu skinuti posle prvog sastanka,zasto da sve ide tako brzo,lepse je da se saceka malo,valjda trebe sa nekim spavati iz ljubavi a ne uz zelje...
bar ja tako mislim
 
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to su ciste gluposti, mozda bih takvu devojku smatrala za lakom pre 20 god. ali sad sa ovoliko godina iza sebe ...ne ,to nije nikakvo merilo pa i da se desi prvo vece,pa sta samo naravno za nas zenske su drugaciji arsini momcima bi to bilo za pohvalu u smislu "jeee kakav frajer"

_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Re: Laka Devojka? Na vrh strane Na dno strane

LepoticaNS je napisao/la sledeće:
da li smatrate devojku "lakom" ako posle nedelju dana ili dve u vezi vec spava sa svojim momkom?
Kakvo misljenje imate o tome?

Ne, ne smatram Laughing
Dobro mi je mišljenje Laughing Laughing

_________________

 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne to je sasvim ok i ne smatram takve devojke lakim

_________________
Gary
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo ste vec rekli:laka je ona koja cesto menja tipove i sa svima odmah spava.Jbg,nekad se desi strast,neka hemija na prvi pogled,pa se to zavrsi sexom posle kratkog vremena...I ne osudjujem te devojke,ali ja cak ni to ne bih mogla.
Momci pricaju da kao nemaju nista protiv,da ne smatraju devojke lakim ako odu sa njima prvo vece u krevet..A cim se to desi,pocnu da pricaju da je drolja i iskuliraju je...
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

babyboom je napisao/la sledeće:
ma to su ciste gluposti, mozda bih takvu devojku smatrala za lakom pre 20 god. ali sad sa ovoliko godina iza sebe ...ne ,to nije nikakvo merilo pa i da se desi prvo vece



slazem se u potpunosti
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo da nije laka, ali je za mene pomalo neozbiljna. Wink Jer ja sigurno ne bih spavala sa nekim dok ga dobro ne upoznam, dok ne procenim njegove namere, vidim da li je njegova ljubav iskrena i da li je zdrav, naravno. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Laka Devojka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon